Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Vis paziuriu Katee salotas , taip uzsimaniau juru gerybiu pvz šukučiu  :wub: 

turiu kreveciu , bet citrina baiges...teks eit kazko zemiskesnio valgyt 🍽

Atsakyti

Attic, nerodo man nuotraukos, jauciu parodys veliau  :D  Bet giriu uz rezultatus. I gala, taip darbo ejau, tiksliau buvo profesinis, ir darbas turejo staliuka  :hmm:  

Vakar buvau, siandien vel eisiu i vaiku gimtadienius. Tik siandien oras nelabai koks, net nezinau kaip jie spres problema  :hmm:

Kava geriu ir tingiu net tinget.... 

p.s. nebesinori tos temos eskaluoti, bet Katee, as kitokius prokuroru pasisakymus apie motinos elgesi skaiciau: t.y. kad ji isejo i birza jau po visko, susitarusi su savo sugyventiniu, kad vaiko daugiau nebemus, o vaikas esa miegojo (ar pasak gydytoju jau merdejo po visu sumusimu). Del to prokurorai ir prase, kad ja irgi suimti maksimaliam istatymu leidziamam laikui. 

8pm. - tai ir sakau, kad gal kai ji isejo, jis muse ta vaika toliau. Nesvarbu, kad susitare jie. Dadejo, taip sakant. Nes tikrai sunku patiketi, kad motina per galva leido dauzyti ne tik kumsciais, bet ir daiktais. Nors xrien znajet. Tiesiog man tai nesuvokiama. Siuras per kuna eina. Toks angelelis vaikas😍😂

 

As jokiu budu jos neuzstoju. Ir manau, kad ji turi didziausia kaina sumoketi uz visa tai. Didziausia.

Atsakyti

Čia mes galvojam,kad ji "mokės" kažką...nė velnio..yra tokių moterų,kurios nevertos mamos vardo vien tik už tai kad pagimdė...tokios išgamos jos nesikeičia niekada,jos tik moka aplinkiniams dantis šiepti...kalėjime,nei jai,nei jam ramybės nebus,geriau patys pasikartų...

Numigau posmą,lyja...tipo skaičius knygą nusileidau į apačią🙈

Atsakyti

Taip, kalejime ju jau laukia.

O kaip Jonaitiene... Pasirodo,  2015-tais metais ji istekejo uz tokio pat iki gybos galvos pasodinto kalinio. Turi teise karta i du menesius intymiam pasimatymui. Mezga sau. Ir dar kursus kaliniams veda (mezgimo). Turi ten nemazai gerbeju. Raso laiskus viens kitam.  Zodziu, visai fainiai gyvena. O susituoke, nes svajoja apie malone gal but kada nors. Dar pastos, ***. Tai neaisku kaip bus. Kai matai, kad jie ten visai smagiai gyvena, tada jau tikrai geriau mirties bausme. 

Dar kuiliai rupi po savo vaiku nuzudymu. Na x....

Atsakyti

Ot, tie vaikai. Kaip dejo taip dejo. Nuosirdziai😄 Video:

http://romashka-smil...to-shedevr.html

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 sausio 2017 - 19:21

Ot, tie vaikai. Kaip dejo taip dejo. Nuosirdziai😄 Video:

http://romashka-smil...to-shedevr.html

:lol:  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

O dabar tai kaip zvengiau :lol:

Vienas is dvyniu paeme jogurta is saldytuvo. Sako (rus.): Budu jest. Do 9 fevralia goden. 

Paziuriu, sakau: Tai kad iki 12. 

Jis rodo man i kazkoki koduka F9.

Sakau: Mes LT gyvenam. Prie ko cia ta F raide (cia rusiskai Fevral, ne lietuviskai).

Jis man: Nu. Fevralius! Kas blogai?😂😂😂

Galvojau apsim.....😂😂😂😂

Atsakyti

O dabar tai kaip zvengiau :lol:

Vienas is dvyniu paeme jogurta is saldytuvo. Sako (rus.): Budu jest. Do 9 fevralia goden. 

Paziuriu, sakau: Tai kad iki 12. 

Jis rodo man i kazkoki koduka F9.

Sakau: Mes LT gyvenam. Prie ko cia ta F raide (cia rusiskai Fevral, ne lietuviskai).

Jis man: Nu. Fevralius! Kas blogai?😂😂😂

Galvojau apsim.....😂😂😂😂

Šaunuolis vaikas  :super:​ 

Atsakyti

:D

Atsakyti

8pm. - tai ir sakau, kad gal kai ji isejo, jis muse ta vaika toliau. Nesvarbu, kad susitare jie. Dadejo, taip sakant. Nes tikrai sunku patiketi, kad motina per galva leido dauzyti ne tik kumsciais, bet ir daiktais. Nors xrien znajet. Tiesiog man tai nesuvokiama. Siuras per kuna eina. Toks angelelis vaikas😍😂

As jokiu budu jos neuzstoju. Ir manau, kad ji turi didziausia kaina sumoketi uz visa tai. Didziausia.

Bet pagalvokim, kaip absurdiska : SUSITARE, kad vaiko daugiau NEDAUZYS. 

As zinau moteri, kuri absoliuciai neturi motinisko instinkto, 1 vaikas su vyru uzaugo, 2 vaikai vaiku namuose ir 1 ivaikintas. Ir jai absoliuciai tie vaikai neidomus, ji neprasigerus, nenarkomane, kiek man zinoma, bet taip va ismete vaikus, aplanko karta i pora metu ir tiek. Tai gal ir si menkysta tokia pati. Dauzomas jos vaikas nekelia jokiu emociju. Keista vienok, net gyvunai savo vaikais neatstumia siaip sau. 

Katee, as tai nesupratau nieko  :D  :D 

Atsakyti

Labas! 

Vakar paryčiais grįžom iš Barselonos, noriu atgal  :unsure:  :cry2: 

Kol ilsėjomės ir gėrėm į save vaizdus, skaičiau apie tas visas baisiogalas.. Siaubas, tik tiek galiu pasakyt. Nesuvokiama protu absoliučiai..

Atsakyti

Bet pagalvokim, kaip absurdiska : SUSITARE, kad vaiko daugiau NEDAUZYS.  A
Taip, tai yra kosmaras. Todel ir sakau, kad ji nusipelne ziauriausios bausmes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 29 sausio 2017 - 20:50