Įkraunama...
Įkraunama...

***Derintojos***

Net seiles susirinko katee, man irgi labai patinka krevetes :wub:  as siandien kaip pradejau tvarkytis, tai negaliu sustot, tai ta, tai dar ana, net balkona issiploviau :D uzmigdysiu maziu ir eisiu nusipirkti karalisku ledu dezute, parsisiusiu koki filma ir relaksuosiu po tokios darbingos dienos :D

Atsakyti

Labas :rolleyes: Katee, o krevetes perki sviezias? Virtas? Saldytas? Man irgi su tais padazais problema, tiek salotu, tiek visu kitu. Kepsniai gaunasi, o padazo ir nemoku padaryt. 8pm, kieno rengiamas gala? Darbo? As siandien po 6men pamaciau savo juodo darbo rezultatus. +5cm ant sedynes. Squatu galia :D negrazu tokiame kontekste siu dienu dziaugtis sia tustybe, bet dziaugiuosi. :blush-anim-cl:

 

[attachment=239330:20170128_223340-560x780.jpg]

Atsakyti

Aticc...nu super,puper dupcė🤑

Atsakyti

o krėslas koks😍

Atsakyti
Labas bigsmile.gif

OHO, Attic bigsmile.gif WAU
Varau į aerobiką. Ten subinės neužsiauginsi, bet vis tiek biggrin.gif
Atsakyti

labas rytas su kava, labai grazu attic :wub:  kasdien eini sportuot? beje merginos, kuri kazkada buvot ikelus tokia sportiska sekama mergicka is fb, noreciau pasiziuret (lyg katee ar terezza ikele) pasimotyvuoti taip sakant :D

Atsakyti

Labas rytas,

Feja, o tai tie visi fitness, HIIT treniruotes ne aerobika? Man jos padejo, ne tik pumpas  :D  pradejai vel eit? Saunuole! 

Raganaite, einu 3 arba 4k savaiteje, po 2 treniruotes is eiles. 

Aciu. Labai stengiaus ta lenta patvarkyt  :D 

Prikepiau kalna vistienos kotletu. Vaziuosiu pas tevus.

Atsakyti

Attic, wow.

(Tik batai tokio stiliaus man labai labai labai nepatinka. Ale čia ne tavo bėdos :D​ ).

Atsakyti

Laba.

Attic, super👍

Visada sakiau, kad + keli cm ant klubu gali geriau atrodyti, nei "-". Zinoma, jei tie  + uzauginti sporto pagalba, o ne bandeliu☺

O krevetes perku sveriamas. Atsaldytos jos, didziules tokios. Jos bent jau skoni turi.

Vakar buvau zvakutes uzdegti uz ta berniuka. Kai atvaziavau, buvau viena. Blioviau, zinokit, balsu😂 Jo foto padeta, skia foto tas eilerastis kur Mrs. ikelus buvo, meskiuku prideta, geliu.... Paskui pradejo rinktis zmones. Tai siek tiek dar pabuvau, sedau i masina ir isvaziavau....

Atsakyti
Attic, nesakau, kažkiek pasikoreguoja figūra. Bet ne tiek, kie salėj. O ir pas mus tokių trenkių nėra, kokias tu išvardijai.

Treniruotės treniruotėm, dar ir valgį labiau man žiūrėti reiktų. Visų pirma tai, sakyčiau. biggrin.gif


Sporto nebuvau metusi. Lankau 2kartus savaitėj. Mažai, bet daugiau nenoriu. Neturiu jėgų.

O šiandien atėjau, tai jau treneriai žinojo, kad teises išsilaikiau. Mat buvo, kas papletkina biggrin.gif. Žodžiu, šiandien sportavau nemokamai. Dovaną padarė klubas biggrin.gif

Katee, tai tu tas krevetes tik atsildai ir viskas, valgai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 29 sausio 2017 - 13:26

Feja - tik nuvalau. Jos buna isvirtos ir atsaldytos gi tos sveriamos.

Atsakyti

Attic, nerodo man nuotraukos, jauciu parodys veliau  :D  Bet giriu uz rezultatus. I gala, taip darbo ejau, tiksliau buvo profesinis, ir darbas turejo staliuka  :hmm:  

 

Vakar buvau, siandien vel eisiu i vaiku gimtadienius. Tik siandien oras nelabai koks, net nezinau kaip jie spres problema  :hmm:

 

Kava geriu ir tingiu net tinget.... 

 

p.s. nebesinori tos temos eskaluoti, bet Katee, as kitokius prokuroru pasisakymus apie motinos elgesi skaiciau: t.y. kad ji isejo i birza jau po visko, susitarusi su savo sugyventiniu, kad vaiko daugiau nebemus, o vaikas esa miegojo (ar pasak gydytoju jau merdejo po visu sumusimu). Del to prokurorai ir prase, kad ja irgi suimti maksimaliam istatymu leidziamam laikui. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 8 p.m.: 29 sausio 2017 - 15:44