Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 36

Man asmeniškai negražu skirtingos grindų dangos bendroje erdvėje – viskas nauja, o jau tarsi sulopyta... Šiais laikais tikrai įmanoma išsirinti tiek plyteles, kurios derėtų svetainėje (neretai vis tiek klojamas dar ir kilimas), tiek laminatą, kuris būtų tinkamas virtuvei. Kokybiškam laminatui nuo stiklainio kritimo vargiai kas labai atsitiktų mastau.gif, o metalinis mėsos plaktukas įskelti gali ir plytelę – jo išvis geriau nemėtyti. biggrin.gif

bet visada verta pagalvoti kad jeigu kazkas atsitiks ir jei reikes keist grindis tai viskas ok bus jei lentu eile nepaeis po pacia virtuve. Jei paeis tai arba teks ardyti virtuve arba bando dar buna kazkaip apipjauti :hmm: o nutiks ar nenutiks-laimes dalykas. Man pvz nutiko.

Atsakyti

bet visada verta pagalvoti kad jeigu kazkas atsitiks ir jei reikes keist grindis tai viskas ok bus jei lentu eile nepaeis po pacia virtuve. Jei paeis tai arba teks ardyti virtuve arba bando dar buna kazkaip apipjauti :hmm: o nutiks ar nenutiks-laimes dalykas. Man pvz nutiko.

 

As apie ta ir galvoju.

Dabar kai bunu sveciuose visad paziuriu kaip pas kitus. Tai kai kas pasidares palei spinteles plyteles, toliau laminatas/parketas. Vis tik gaminama valgyti, maisto likuciai krenta ir ant grindu. Cia pat paima seimininke skudureli ir pavalo plyteles. O kiek laminatas atlaikys toki dazna valyma? Vaikai tai isipila ko nors, kazkas nepataiko i stikline i jau balute prie spinteliu. 

Vienuose namuose vien laminatas. Nu ir ka as zinau, dar tik pora menesio i seimininke sako nelaimiu buvo. Kol kas nesimato. Bet ji sako labai reikia viska saugoti, juo labiau kad anksciau gyveno su virtuve kur grindys buvo linoleumas.
Pas mane vyras daznai seimininkauja. Po jo virtuve lieka kaip po karo. Jis retai kada isvalo. Nu bet nesiruosiu jam uzdrausti seimininkauti naujoje virtuveje. Del to ir galvoju apie praktiskuma.

Atsakyti

Sveikos,

kur Vilniuje užsakinėjote virtuvę? Kokios kainos? Kaip greit pagamina? 
p.s

Gal kažkas turite virtuvę iš ,, Ikea" kokie atsiliepimai? ☺

Atsakyti

Gal kažkas turite virtuvę iš ,, Ikea" kokie atsiliepimai? ☺

 

Turime virš metų balkšvą Bodbyn'ą (esu rašiusi ir šioje temoje, net projektėlį rodžiausi) – vis dar labai džiaugiuosi. :ax: Dabar kaip tik svetainėje (bendra patalpa su virtuve) montuosime į nišą knygų lentynas – bus to paties modelio, kaip virtuvės spintelės, tik durelės su stiklais.

 

Nors šiaip ir IKEA gal visokios kokybės esama – nelygu ką esate nusižiūrėję.

Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2020 01 19, 15:54)
Dabar kai bunu sveciuose visad paziuriu kaip pas kitus. Tai kai kas pasidares palei spinteles plyteles, toliau laminatas/parketas. Vis tik gaminama valgyti, maisto likuciai krenta ir ant grindu. Cia pat paima seimininke skudureli ir pavalo plyteles. O kiek laminatas atlaikys toki dazna valyma? Vaikai tai isipila ko nors, kazkas nepataiko i stikline i jau balute prie spinteliu. </p>
<p>Vienuose namuose vien laminatas. Nu ir ka as zinau, dar tik pora menesio i seimininke sako nelaimiu buvo. Kol kas nesimato. Bet ji sako labai reikia viska saugoti, juo labiau kad anksciau gyveno su virtuve kur grindys buvo linoleumas.
Pas mane vyras daznai seimininkauja. Po jo virtuve lieka kaip po karo. Jis retai kada isvalo. Nu bet nesiruosiu jam uzdrausti seimininkauti naujoje virtuveje. Del to ir galvoju apie praktiskuma.


Vyras pasakė, kad jei virtuvės zonoj dedu parketą, paskui neverkčiau, kad jis gadinasi. Joks parketas neatlaikys, jei ant jo tikš orkaitės valiklis, riebalai, vanduo. Be to, yra teorinė galimybė, kad iš po kriauklės ar šaldytuvo atšildant šaldiklį gali pabėgti vandens. Todėl virtuvės zonoj iki salos dėjom plyteles, o valgomasis stalas jau ant parketo.

QUOTE(Raimonda Bartkevičiūtė @ 2020 02 08, 13:16)
Gal kažkas turite virtuvę iš ,, Ikea" kokie atsiliepimai? ☺</p>


Turėjom baltą (pigiausias modelis) metus, nieko blogo negaliu pasakyti. Ypač patinka, kad galima į stalčius pritaikyti dėkliukus įrankiams ir pan., taigi labai patogiai viską susidėlioti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodalksnė: 13 vasario 2020 - 14:03

Sveiki, jūsų temų dėka susiplanavau vieną virtuvę, prieš 6-erius metus, todėl reikėtų Jūsų pastebėjimų, patarimų planuojant dar vieną, kitą virtuvę. 

Įkeliu dabartinės virtuvės nuotrauką (dar šiame bute negyvename). Svarbausias dalykas - kad būtų kuo talpesnė, kuo daugiau daiktų talpintų. Įsivaizduoju, kad būtinai reikia iki pat lubų pakabinamų spintelių. Taip pat kabinčiau spintelę virš šaldytuvo (dabartinėje virtuvėje yra tokia spintelė). Būtų geriausia kuo daugiau stalčių, tačiau kur juos sutalpinti? Mąstau apie salą toje sienoje, kur šiuo metu pakabintas veidrodis - tarp virtuvės ir svetainės. Sala būtų kaip papildomas darbastalis ir stalčiams. O gal prasmingiau kokia didelė spinta pratęsiant virtuvinį ant tos pačios sienos? Būsiu dėkinga už kiekvienos iš Jūsų viziją. Gal patarsite dėl trikampio formavimo? Palikti taip kaip dabar viskas virtuvėje, ar kažką keisti? Šiuo metu 4 asmenų šeima naudojamės 2 "skylių" kaitlente, galbūt norėtųsi 4, bet užtektų ir 2 (taupant vietą). Apačioje reikalinga indaplovė (60 cm, naudojamės tokia dabar, užtenka). Ten, kur palangė, būtų gerai spintelės, tačiau negilios išeitų. Gražu man ir tie variantai, kur palangė virsta darbastaliu. 

 

Gal patartumėte, kokie fasadai yra praktiškiausi turint mažų vaikų? Mano turima virtuvė yra balta, blizgi, per daug teplumas neerzina, bet norėtųsi kažko kito, praktiškesnio. 

Norėčiau dėti indukcinę kaitlentę, todėl dujų skaitiklis nereikalingas. Kaip suprantu, jo naikinti negalma, tik keisti jo vietą?

Ačiū.


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurora007: 26 balandžio 2020 - 17:22

Sveiki, jūsų temų dėka susiplanavau vieną virtuvę, prieš 6-erius metus, todėl reikėtų Jūsų pastebėjimų, patarimų planuojant dar vieną, kitą virtuvę. 

Įkeliu dabartinės virtuvės nuotrauką (dar šiame bute negyvename). Svarbausias dalykas - kad būtų kuo talpesnė, kuo daugiau daiktų talpintų. Įsivaizduoju, kad būtinai reikia iki pat lubų pakabinamų spintelių. Taip pat kabinčiau spintelę virš šaldytuvo (dabartinėje virtuvėje yra tokia spintelė). Būtų geriausia kuo daugiau stalčių, tačiau kur juos sutalpinti? Mąstau apie salą toje sienoje, kur šiuo metu pakabintas veidrodis - tarp virtuvės ir svetainės. Sala būtų kaip papildomas darbastalis ir stalčiams. O gal prasmingiau kokia didelė spinta pratęsiant virtuvinį ant tos pačios sienos? Būsiu dėkinga už kiekvienos iš Jūsų viziją. Gal patarsite dėl trikampio formavimo? Palikti taip kaip dabar viskas virtuvėje, ar kažką keisti? Šiuo metu 4 asmenų šeima naudojamės 2 "skylių" kaitlente, galbūt norėtųsi 4, bet užtektų ir 2 (taupant vietą). Apačioje reikalinga indaplovė (60 cm, naudojamės tokia dabar, užtenka). Ten, kur palangė, būtų gerai spintelės, tačiau negilios išeitų. Gražu man ir tie variantai, kur palangė virsta darbastaliu. 

 

Gal patartumėte, kokie fasadai yra praktiškiausi turint mažų vaikų? Mano turima virtuvė yra balta, blizgi, per daug teplumas neerzina, bet norėtųsi kažko kito, praktiškesnio. 

Norėčiau dėti indukcinę kaitlentę, todėl dujų skaitiklis nereikalingas. Kaip suprantu, jo naikinti negalma, tik keisti jo vietą?

Ačiū.

Sveika, na kaip prieš šešerius metus tai čia vargu ar bebus kam patarti. :)

 

Labai kompaktiškas jūsų virtuviukas, tad pirmiausia kyla klausimas, kiek turite erdvės valgomojo/svetainės pusėje, nes man tai labai norėtųsi plėstis. Buitinę techniką, įskaitant šaldytuvą, rinkčiausi tik įmontuojamą, spinteles – iki ar beveik iki lubų. Manau ardyčiau tą laiptuotą sienelę svetainėje, šaldytuvą kelčiau ar bent iš dalies slinkčiau šiapus jos – gautųsi tokia išsikišusi kaip kolona, šalia kurios svetainės pusėje derinčiau kokį vientisą baldą su vieta televizoriui (jei ten jis ir numatytas), lentynomis knygoms ar net uždara spinta (priklausomai kaip atrodys visa tai, ko nuotraukose nesimato). Taip pailgėtų darbastalis virtuvėlėje ir galbūt tilptų dar viena pastatoma spintelė su stalčiais.

 

Sala, kaip minėjai – irgi svarstytinas variantas. :mastau:Šaldytuvą tuomet kelčiau į tą vietą, kur dabar dujų skaitliukas, kaitlentei tektų sutilpti šalia kriauklės – kažin kiek tarp jų beliktų darbastalio, kuris ir yra pagrindinis. Kriauklės vieta turbūt jau daugiau mažiau nepajudinama dėl vamzdžių, o kaitlentę keliant į salą būtų problema su gartraukiu. Be to, jei svetainė nėra didelė, kažin ar sala ją labai papuoštų.

 

Spintelių lango pusėje nedėčiau. Radiatoriaus vis tiek uždengti nepatartina, tai iš tų kelių negilių lentynėlių mažai naudos, o erdvę sumažintų.

 

Su fasadų spalvomis geriau perdaug neeksperimentuoti – erdvę vizualiai labiausiai didina balta ir jai artimos šviesios spalvos.

Atsakyti
Sveikos smile.gif kažkada berods šioje grupėje sėmiausi daug idėjų, kaip įsrengti virtuvę ir žadėjau parodyt rezultatą. Tai va, bandau parodyt smile.gif
Džiaugiuosi erdve, nors kartais atrodo, kad jos ir daugoka biggrin.gif ir stalviršies vietoj palangės super smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Ko gailiuosi - tai plytelės virtuvės zonoje. Šalta, sunkiai valosi. Nesąmonė, kad daug taškosi ir parketas nelaikys... Jei dar kada bus noro remontuotis - tai šitas nesusipratimas pirmoj vietoj smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leonila: 15 gegužės 2020 - 13:39

Ko gailiuosi - tai plytelės virtuvės zonoje. Šalta, sunkiai valosi. Nesąmonė, kad daug taškosi ir parketas nelaikys... Jei dar kada bus noro remontuotis - tai šitas nesusipratimas pirmoj vietoj smile.gif

Sveikinu su nauja virtuve - gražu :4u: Tik grindys ir man nepatinka... Bėda gal ne tiek pačios plytelės, kiek toks jų išdėstymas siaurais takeliais palei spinteles. Jei tai būtų mano namai, kaip greitą sprendimo variantą kločiau didelį kilimą iki pat spintelių – tokį standų lygaus audimo (be plauko). Esame turėję virtuvėje – daug kas nusistebėdavo, neva gi taip nepraktiška, bet man jis visai gerai valėsi, atlaikė kūdikių košių pridrabstymus, dabar sėkmingai tebegyvena kitame kambaryje.

Atsakyti
Sveiki,
gal galėtume parekomenduoti gerus, patikimus virtuvės baldų gamintojus? Domina tiek privatūs asmenys, tike įmonės, dirbantys ir su nedidelės apimties užsakymais.
Atsakyti
Kokie stalčių pločiai labiausiai pasiteisina?
Galvoju, kaip išskirstyti 190 liniją, kuri baigiasi durelėmis į kampinę spintelę.

Projektotojo palikta spintelė 55, 90 stalčius (kaitlentės plotis) ir 55 spintelė.
Ar verta darytis pirmąją spintelę į stalčius?
Atsakyti

irenginejame nama, ir virtuveje, kiek skaiciau komentaru patariama tureti kuo daugiau rozecu, nes pagelbeja labai gaminant, bet nenoriu as, kad matytusi tos skyles, tai ieskau sprendimu uzdengiamu, buvau senukuose, ermitaze ir pan, tai jie patare, kad cia investuoti i gera daikta, nes daznai naudojamas daiktas, bet kazkaip, ka siule niekas nepatiko, galvoju apie siuos https://www.jung.de/...duktai/ls-zero/, ka manot? kaip tik ju vizualiacija panasi i musu busima virtuve ir man graziai susiziuri, bet klausimas, o kokia kokybe, ar verta pinigų?

Atsakyti