Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Zis, cia mano nuosava knyga, galesiu paskolinti 4u.gif

QUOTE(Helianta @ 2016 12 01, 01:04)

Dilema: ar norėti "Silva Rerum IV", ar anksčiau nusipirkti ir iki meet'o jau perskaičius būti? ax.gif
Norint sąrašus pasipildyti dar reikia mėnesį palaukti, kol sausio pradžioje pasipils metinės ataskaitos mirksiukas.gif

As atsilikusi unsure.gif o ka yra Silva rerum IV blink.gif noooooooooooooooooriuuuuuuuuuuuu
Papildyta:
QUOTE(Brūkšniukas @ 2016 12 01, 10:56)
Aha, meetas geras buvo. Bet rimtokas.... senstam, matyt biggrin.gif

Ner ko stebetis juk 10-99 amzius tongue.gif
Avykit i vilnieciu meeta, pas mus visada buna chi chi cha cha, kad paskui net vairuoti juokinga darosi mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2016 11 30, 22:27)
Perskaičiau, patiko, bet...na tokia paprasta knygelė, neįžvelgiau kažko ypatingo joje. Bet užsimaniau Debesų atlasą perskaityti (mačiau tik filmą).



na tikrai kad ot tiap tokia.. Nieko panašaus į Debesų atlasą - nei stilium, nei kuo nors kitu. Tokia eilinė fantastinė knygutė. Ne tik kad nesužavėjo, bet gal net ir nuvylė.
Čia aš apie D. Mitchell "Sleido namą" smile.gif

Dabar I.Allende "Žaidimas su mirtimi" skaitau. Nepaprastai keista man, kad ši rašytoja detektyvą parašė. Ėmiau tik dėl autorės, ale nelimpa jis man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 gruodžio 2016 - 12:55
QUOTE(saintlina @ 2016 12 01, 13:52)
na tikrai kad ot tiap tokia.. Nieko panašaus į Debesų atlasą - nei stilium, nei kuo nors kitu. Tokia eilinė fantastinė knygutė. Ne tik kad nesužavėjo, bet gal net ir nuvylė.
Čia aš apie D. Mitchell "Sleido namą"  smile.gif

Dabar  I.Allende "Žaidimas su mirtimi" skaitau. Nepaprastai keista man, kad ši rašytoja detektyvą parašė. Ėmiau tik dėl autorės, ale nelimpa jis man.

Prasta man ši Allendes irgi.
Atsakyti
O as kazkaip jos nei vaikisku nei suaugusiu knygu negaliu skaityt...gal reiks dabar pabandyti, gal paisikeiciau, uzaugau, nes siaip kazkas mane ten trikdydavo, mintys nubegdavo kitur ir suprasdavau, kad nebeskaitau knygos unsure.gif
Atsakyti

Man tai ši teta (Allende)  gera :wub: , tik apleidusi aš ją, kažkaip kitur smalsumai kirba  :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2016 12 01, 15:34)
<p>Man tai ši teta (Allende)  gera wub.gif , tik apleidusi aš ją, kažkaip kitur smalsumai kirba  rolleyes.gif </p><p></p>


Šiaip man irgi patinka, tik būtent detektyvas nesiskaito. Nors pusę knygos perskaičius nutariau, kad tai, kas ne detektyviška, visai nieko smile.gif
Atsakyti
O as kazkaip visai maloniai dabar Gary skaitau "Aitvarus", po paskutiniu dvieju knygu, sita emiau atsargiai bet kazkaip visai kita nuotaika, tai malonejuosi
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2016 12 01, 11:25)
As atsilikusi unsure.gif o ka yra Silva rerum IV blink.gif noooooooooooooooooriuuuuuuuuuuuu
http://www.baltoslan.../silva-rerum-iv
http://www.sabaliaus...dex.php?page=14
Atsakyti
Ai dar ne taip baisiai atsilikusi, tik ka pasirode biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
gal kuri turite parduoti Egziuperi -citadele? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2016 12 01, 00:27)
Labos naujoje temoje 4u.gif

Perskaičiau, patiko, bet...na tokia paprasta knygelė, neįžvelgiau kažko ypatingo joje. Bet užsimaniau Debesų atlasą perskaityti (mačiau tik filmą).
Na reiks paaidomėti. Tokios net negirdėjau.


Dabr svarstau ar imtis skaityti "Raktas" ar iš bibliotekos parsineštą "Sugulovė iš rusijos" (nelabai suprantu kodėl ją pasiėmiau, ne mano tipo knyga...).

Aš Sleido namą iš bibliotekos pasiemiau. Idomu kaip man patiks. O kai perskaitysi Sugulove, butinai parasyk
biggrin.gif keista bet ta knyga bibliotekoje man irgi akis "mazolino". O tu pabaigei jau Pirmykste moteri? Gal praleidau atsiliepima? Sunku kazkaip i tema patekti unsure.gif
QUOTE(Alchemie @ 2016 12 01, 13:25)
Zis, cia mano nuosava knyga, galesiu paskolinti 4u.gif


ir as noresiu 4u.gif
O pati tik ka pradejau Liza Marklund Sprogdintoja. Kol kas neidomu unsure.gif
Atsakyti
Beje, vakar perskaičiau Jojo Moyes Nuotakų laivas. Man patiko. Gražu, jautru, keletas susijusių istorijų. Apie moteris, meilę, jausmus, gyvenimą. Gera knyga vakarui 4u.gif
Atsakyti