Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

QUOTE(langana @ 2018 04 06, )
Klausausi B.Crouch trilogijos Pines (kedrai?). Va čia tai smagumėlis: detektyvas + fantastika + distopija. Yra ir serialas, kiek žinau


Mačiau serialą. Pirmas sezonas gerokai užkabino, antras kažkiek nuvylė. Jei būčiau knygą skaičiusi, žiūrėt turbūt nebūčiau žiūrėjusi smile.gif

Atgavau darbingumą, praradau laiką skaitymui smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tutele @ 2018 04 07, 00:07)
Nezinau, ar jau buvo, bet atrodo ispudingai!


Išties labai įspūdinga bigsmile.gif wub.gif
Bet kiek ten laiko reik knygai išsirinkt biggrin.gif
Atsakyti
Perskaičiau Ch. Palahniuk "Kovos klubą". Pats skaitymas buvo įdomus tuo, kad knyga pribraukyta pieštuku. Žiūrėjau kas pabraukta, ir bandžiau spėti apie žmogų, ją skaičiusį. Taip nieko ir nesugalvojau. Pabraukymai savotiški. Pvz. "...ką čia bepasakysi." Čia tokia gili mintis, kad reikia pabraukti? ax.gif Kitoj vietoj parašyta pieštuku "Neužgaudyk tanko", o kuo tas tankas dėtas, visai neaišku. O pačioj pabaigoj parašyta "Patiko?". Kaip dabar man pasielgt, atsakyt ar ne? biggrin.gif Pats kūrinys irgi savotiškas, ne tik jo skaitytojai. biggrin.gif Buvo įdomu susipažint su tokia žymia knyga. Nežinau, ar dar ką nors jo skaitysiu. Gal, jei pasisuks po ranka.
Ir dar perskaičiau S. Meyer "Chemikę". Viskas taip krūtai, veikėjai žiauriai kieti, vos ne bondiana. ax.gif Paėmiau į rankas ir nebepadėjau, kol neperskaičiau. Anotacijoj parašyta, kad turėtų būti ir meilės istorija. Džiaugiuosi, kad su ja neperspaudė, ir nesigavo romantinis trileris. Labai girt negaliu, bet ir peikt neišeina, įtraukė, vadinasi nebloga.
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2018 04 09, 14:02)
Perskaičiau Ch. Palahniuk "Kovos klubą".

Ir dar perskaičiau S. Meyer "Chemikę".


labai seniai skaičiau 'Kovos klubą'. Prisimenu tik tiek, kad nepaliko jokio įspūdžio smile.gif taip visiškai jokio - nei patiko, nei nepatiko. Likau nesupratusi, kuo ji tokia kultinė? Nežinau, kaip dabar būtų, bet darkart imtis jos netraukia.
Su komentarais kaip pas Gilužę tikrai būtų kur kas įdomiau biggrin.gif

'Chemikę' neseniai ir aš perskaičiau. Man tai ji tokia tipiška dabartiniams paaugliams pasirodė. Aiškiai jau išaugau tą amžių, nes visiškai nebe mano skonio ax.gif

Baigiau H. Koch 'Vasarnamis su baseinu'. Koch stilius lygiai toks kaip ir 'Vakarienėje'. Tokia ciniška knyga, gal psichologiniu detektyvu galima būtų pavadint. Nors detektyvu tai pritemptai.. Šiaip nemažai dalykų kėlė nuostabą ir ne teigiama prasme. Matyt, to autorius ir siekė. Vėlgi kaip ir pirmojoje knygoje - pirmoje vietoje šeima, viskas dėl šeimos. Kiek toli gali nueiti saugodamas vaikus ar keršydamas už juos. Neprasta knyga, verta perskaityti. Tik prieskonis toks nekoks po jos lieka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 09 balandžio 2018 - 15:16

O aš truputį sutrikusi su Fowles „Magu“  :unsure:  Man čia vienai ji nelabai įtikima (ne siužetu o motyvacijomis ir priežasčių ir pasekmių ryšiais) ir pagrindinis herojus toks biškį glušas?  :rolleyes:  O gal čia aš nejautri tokia natūra?  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2018 04 09, 15:40)
ir pagrindinis herojus toks biškį glušas?  rolleyes.gif 


truputį yr biggrin.gif

aš su 'Jakobu de Zuta" kažkaip klimstu. Bet nepasiduosiu smile.gif
Atsakyti
Baigiau šiandien antrą dalį "Pines" ir iškart pradėjau paskutinę. Labai jau kietai "pakabinta" pabaiga bigsmile.gif
Aišku, knyga ne šedevras, bet smagiai įtraukė, įdomu kaip išvynios. Deja, nesitikiu, kad pabaiga bus realistinė, manau, autorius išgelbės geriečius ir nubaus blogiukus kaip tikroj pasakoj

Atsakyti
As ispaniskai prakaituoju unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
http://rubinaitis.ln....php?2173846631
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2018 04 10, 20:33)
Baigiau šiandien antrą dalį "Pines" ir iškart pradėjau paskutinę.


neužmatei, neišversta šita knyga? Bent jau į rusų smile.gif Trečios dalies serialo nemačiau, tai knygą turbūt imčiau paskaityt smile.gif
Atsakyti
Perskaičiau V. Kočiubaičio 'Afganistano daktarą'. Šiaip visai nebloga, tik kai kas kliuvo. Kai kuriems veikėjams man ten per daug dėmesios skirta, pabaigos pritrūko. Na, bet perskaičiusi dar kartą pasidžiaugiau, kad neteko tokioj šaly gimti ir gyventi. Tokį vyrišką primityvumą, panieką moterų giminei jaučiau turbūt tik tada, kai dar mokyklos laikais turkmėnų moksleiviai pasisvečiuot buvo atvažiavę. Kažkaip jokia kita knyga panašaus beviltiško jausmo sukėlus nebuvo.
Atsakyti

Pabaigiau Fowles „Magą“. Ne tai, kad nebūtų verta skaityti... Verta. Bet. Mano akimis, siužetas pretenzingas (kai kurie "išlaužimai" tiesiog juokingi), pagrindinis veikėjas tūpas. Ne, ne tiesiog bukas, būtent tūpas. Vietomis reikėjo susikaupti, kad nepasiusčiau  :D 

Noriu dabar ko nors pusiausvyrai atgauti  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2018 04 09, 15:40)
<p>O aš truputį sutrikusi su<strong> Fowles „Magu“</strong>  unsure.gif  Man čia vienai ji nelabai įtikima (ne siužetu o motyvacijomis ir priežasčių ir pasekmių ryšiais) ir pagrindinis herojus toks biškį glušas?  rolleyes.gif  O gal čia aš nejautri tokia natūra?  biggrin.gif​ </p>

Sakyc, sioje knygoje reikia atsiduoti destomu minciu ir siuzeto tekmei, giliai neieskant slieku ar veikeju poelgiu priezasciu ant asfalto. tongue.gif

***

Man sie skaitymo metai kaip niekad erotiniai... Kazi ka tai galetu reiksti? rolleyes.gif bigsmile.gif biggrin.gif

***

50 ispudingiausiu pasaulio biblioteku wub.gif

https://www.biorespi...dides-du-monde/

Mano favorite wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti