Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

QUOTE(Erendira @ 2018 04 03, 10:32)
Ir kaip tau jis? Aš atidėjau... gal netiko laikas/dar kažkas, bet neužkabino taip, kad nors įpusėčiau...


dar be nuomonės, nedaug išklausiau. Vėl visai kitoks Mitčelas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2018 04 02, 16:41)
o aš pasakysiu, kad pavydekit man  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
nes jus jau skaitet, o as ne tongue.gif  tongue.gif
tik dabar i rankas paemiau Silva Rerum ! laukia nuostabus laikas, nes jau dabar megaujuosi, o dar prieky trys dalys  bigsmile.gif

Tai dabar jau pavydėkit man, nes aš dar net nepradėjau. biggrin.gif Taupau nežinia kokio juodumo dienai. biggrin.gif
O šiaip, tikėjausi labai smagiai praleisti savaitgalį skaitydama, bet užėjo kažkas ir niekas nelipo.Todėl pažiūrėjau, megzdama, kelis serialus ir filmą pagal B. Akunino kūrinius ir leidau sau atsipūsti nuo skaitymo. Mintyse tik varčiau įvairias knygas ir matavausi, kas man patiktų ir ištrauktų iš neskaitymo būsenos. Ech, tiek gerų knygų laukia...
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2018 04 03, 11:38)
  Taupau nežinia kokio juodumo dienai.  biggrin.gif
 


o kam jūs tas geras knygas taupot? Aš kaip tik tokias, jei tik gaunu, imu skaityt nieko nelaukdama smile.gif
Atsakyti

o kam jūs tas geras knygas taupot? Aš kaip tik tokias, jei tik gaunu, imu skaityt nieko nelaukdama smile.gif

Man, tai, įtariu, įvairioms nuotaikoms reikalingi įvairūs gerumai. Tai ir taupau  :rolleyes: 

Atsakyti

Tonino Benacquista  La Madonne des sleepings.

Turėjo būti La Maldonne des sleepings  :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 04 03, 14:18)
o kam jūs tas geras knygas taupot? Aš kaip tik tokias, jei tik gaunu, imu skaityt nieko nelaukdama smile.gif

O tu įsivaizduok, ateina juoda diena, ir ką tada skaityti? Kad ji pašviesėtų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2018 04 03, 14:54)
O tu įsivaizduok, ateina juoda diena, ir ką tada skaityti? Kad ji pašviesėtų.  biggrin.gif


jei dėl knygų bado, tai neabejotinai prašviesės. Bet jei morališkai juoda... ne šviesiausiom spalvom ten viskas nutapyta. Paskutinė man išvis liūdesys buvo. Bet skaitymo malonumą neabejotinai apturėsi smile.gif
Atsakyti





Šiandien buvau RIMI. Knygoms 30 % nuolaida. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieplauka: 04 balandžio 2018 - 10:37
Pavargau nuo M.Pessl ir atidėjau ją neribotam laikui. Vietoj to paėmiau Anna Jansson Sidabrinė karūna. Palyginus su pagrindinės veikėjos, savas gyvenimas pasirodė rojum. Knyga kupina juodumo, nevilties ir susitaikymo su ja. Detektyvas, bet "kas tai padarė" nelabai domina, nes labai visų gaila. Yra dar viena knyga išversta į rusų kalbą, bet, manau, nebenorėsiu. Liko dar 30psl, tai nebent pati pabaiga nesvietiškai sužavės

Klausausi B.Crouch trilogijos Pines (kedrai?). Va čia tai smagumėlis: detektyvas + fantastika + distopija. Yra ir serialas, kiek žinau, bet man ko gero pakaks knygos

Taip pat susidomėjau James Michener istorinėmis knygomis. Bandysiu skaityt The bridge at Andau apie Vengrijos bandymą išsivaduoti iš Tarybų Sąjungos "globos" 1956-aisiais
Atsakyti
O man gresia issukis, skaityt ne grozine ispaniskai " Violin interior" D. Hoppenot, kol kas visai suprantu, tik labai letai einasi unsure.gif
Atsakyti
Nezinau, ar jau buvo, bet atrodo ispudingai!

Tianjin Binhai Library

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
nerealiai grazu wub.gif
Atsakyti