Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Saintlina, pasistačiau eilėn  :rolleyes: 

Užbaigiau  R.Davies Kornišo trilogiją. Vidurinioji knyga skiriasi nuo likusių dviejų (toks ekskursas į praeitį) ir patiko labiausiai. Bet bendrai paėmus, patiko visos trys, ypač kaip kurių pamąstymų taiklumas, neįkyri filosofija, geras ir humoro jausmas :) tikrai ne šediovrų šediovras, bet labai neprastas laiko praleidimas.

Iš neklausomų knygų dabar gyvenu su Joanne Harris "Džentelmenais ir žaidėjais" . Patinka, bet kraupstu. Ne nuo paties siužeto, bet nuo jausmų , kuriuos jis man kelia... nekenčiu pykčio ir intrigų, jaučiuosi prieš juos bejėgė, ir net maudžia nuo viso to man skaitant... net tai, kas mane paprastai veikia labiausiai - vaiko pasaulis su atradimais ir labiau praradimais ir tragedijomis, nublanksta prieš tą bejėgiškumo jausmą, bet, nepaisant visko, tikrai užbaigsiu knygą.

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2018 03 30, 09:09)
Iš neklausomų knygų dabar gyvenu su <strong>Joanne Harris "Džentelmenais ir žaidėjais" . </strong>Patinka, bet kraupstu.


panašūs ir mano įspūdžiai buvo šitą knygą skaitant. Šios autorės 'Kitokia klasė' knygos veiksmas taip pat šv. Osvaldo mokykloje vyksta. Sakyčiau, dar šiurpesnis. Tokiems, kaip aš, net sakyčiau neskaityti tos 'Klasės'..
Papildyta:
QUOTE(Erendira @ 2018 03 30, 09:09)
Davies Kornišo trilogiją. Vidurinioji knyga skiriasi nuo likusių dviejų (toks ekskursas į praeitį) ir patiko labiausiai.


ši irgi manęs laukia smile.gif Klausei visų trijų iš eilės?
Atsakyti

ši irgi manęs laukia smile.gifKlausei visų trijų iš eilės?

Taip, iš eilės - pirmąją, ir po poros mėnesių likusias dvi vienu ypu :)

Atsakyti
Nu as kazkaip pradejau skaityti..pamazu..tai angliskai tokia pusiau fantastini romana su indiskai elementais "Trecioji dukra" ir lietuviskai (nes telefone) "Suguloves dukra" (sita tai jau antrus metus skaitau, nes telefone retai kada skaitau, cia toks atsarginis variantas okiam nors neplanuotam ilgam laukimui)
Vat dabar labai noriu perskaityti keleta vaikisku knygu, kurias rekomenduoja Rubinaitus, tai eisiu ieskoti, gal rasiu el. variantus unsure.gif
http://rubinaitis.ln....php?1757187792

Labai dziaugiuosi, kad Anderseno premija gavo leinikovas uz iliustracijas, tikrai nerealios, turiu keleta jo knygu, laikau kaip meno kurinius.
O Eiko Kadono "Kikes pasiuntiniu tarnyba" esu maciusi animacija, rodos dar pacio H. Miyazaki rezisuota, labai faina. Reiks pasiieskoti dar jos knygu
http://rubinaitis.ln....php?3859491155

Dar noriu paskaityti Lindgren premijos laureates amerikietes J. Woodson, jos ner lietuviskai, bet anlgiskai nebutu problema, tik rasti reikia unsure.gif
http://rubinaitis.ln....php?2277616777
Atsakyti
Pagaliau susipažinau su P.G.Wodehouse "My man Jeeves". Iškart užsimaniau pažiūrėti serialą su S.Fry ir Hugh Laurie (daktaras Hausas)

Iš lėto skaitau M.Pessl (šiemetinėj knygų mugėje buvo labai populiarus jos "Naktinis filmas") pirmąjį romaną. Tiesą sakant, net nežinau, kaip išversti pavadinimą. Angliškai "Special Topics in Calamity Physics", rusiškai Некоторые вопросы теории катастроф

Kol kas smagu. Knygos skyrių pavadinimai - literatūros kūriniai, tai turinys yra tarsi privalomos literatūros sąrašas 😊 Daug literatūrinių - kultūrinių aliuzijų, todėl paaiškinimai sudaro pusę knygos, jei ne daugiau

Atsakyti
Su sv. Velykom visas!
Savaitgali praleidau su 38.5 tempertaura ir "Plauk su skestanciais". Vienintele situacija, kai nejauti sazines grauzimo visa diena vartydamasi po kaldra su knyga thumbup.gif

Prisidedu prie visu pagyru apie sia knyga. Is pradziu kiek ir erzino dabar taip madingas paslapciu prikimstas siuzetas, bet paskui istorija itrauke. Skaiciau ir neapleido jausmas, kad vis gi kazka turi tie vikingu palikuonys, kad ju literatura tokia isskirtine, jauti ta atsiauruma tiek zmoniu charakteriuose, tiek gamtovaizdziuose, tiek pasakojimo stiliuje.

Bet labiausiai man patinka knygose ir filmuose, kai as isimyliu vietoves. Sikart irgi ieskojau Setlando salu, grozejausi ju atsiaurumu, netgi drisau pasvajoti, kad visai noreciau ten apsilankyti...

Zodziu, rekomenduoju toms, kurios dar neskaitet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2018 04 02, 08:47)
Skaiciau ir neapleido jausmas, kad vis gi kazka turi tie vikingu palikuonys, kad ju literatura tokia isskirtine, jauti ta atsiauruma tiek zmoniu charakteriuose, tiek gamtovaizdziuose, tiek pasakojimo stiliuje.



yra tas išsikirtinumas drinks_cheers.gif
man dar labai įdomu buvo apie medieną skaityt, nieko panašaus nebuvau girdėjusi.
Atsakyti
Nu niekses, jus, niekses biggrin.gif dabar ir man jau labai reikes skaityti ta knyga "Plauk su skestanciais", o kruva laukianciu tokia, kad uzgriuvus uzmustu biggrin.gif
Atsakyti
o aš pasakysiu, kad pavydekit man mirksiukas.gif mirksiukas.gif
nes jus jau skaitet, o as ne tongue.gif tongue.gif
tik dabar i rankas paemiau Silva Rerum ! laukia nuostabus laikas, nes jau dabar megaujuosi, o dar prieky trys dalys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2018 04 02, 15:19)
Nu niekses, jus, niekses biggrin.gif dabar ir man jau labai reikes skaityti ta knyga "Plauk su skestanciais", o kruva laukianciu tokia, kad uzgriuvus uzmustu biggrin.gif


Nieko, iškiši trumpam nosį iš vaikų/paauglių literatūros smile.gif
Papildyta:
QUOTE(prieplauka @ 2018 04 02, 15:41)
tik dabar i rankas paemiau Silva Rerum ! laukia nuostabus laikas, nes jau dabar megaujuosi, o dar prieky trys dalys  bigsmile.gif


Aina sau, koks gerumas laukia wub.gif
Bet aš nepavydžiu, aš irgi neblogai 'įsitaisius' - skaitau popierinę H. Koch 'Vasarnamis su baseinu', skaityklėj - naują Adler-Olseno skyriaus Q dalį ir dar klausau Mitchello 'Jakobą de Zutą' smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 02 balandžio 2018 - 18:47
Manes metus laukia Silva Rerum IV unsure.gif taigi dar turesiu malonuma, kai galva normaliai veiks unsure.gif
Atsakyti

Įtariu, neišsisuksiu nuo tų skęstančių  :unsure:  :D 

Silva Rerum IV ir aš laikau pasitaupius, laukiu tinkamos nuotaikos...

 Mitchello 'Jakobą de Zutą' smile.gif

 Ir kaip tau jis? Aš atidėjau... gal netiko laikas/dar kažkas, bet neužkabino taip, kad nors įpusėčiau...

Šventinis laikas padovanojo man Terry Pratchett Мрачный жнец (Reaper Man). Pirmoji mano pažintis su juo. Patiko, tad pažintį tęsiu. Kai išsiaiškinsiu kokia tvarka ją tęsti. Na, arba nesiaiškinsiu, nes kolei kas painoka  :D . 

Skaityklėje dabar skaitau Tonino Benacquista  La Madonne des sleepings. Pagal žanrą turėtų būti detektyvas, bet knyga pilna visai kitokios įtampos, tokios vos ne egzistencinės. Ne veltui ši knyga priklauso "juodajai' serijai", nejaukoka tokia... O laukiau kažko skanaus kaip "Saga" ar "Malavita"  :rolleyes: 

Atsakyti