Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

kam patinka Adler-Olsen detektyvai, Flibustoj yra nauja skyriaus Q byla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2018 03 23, 10:05)
Langana, kodėl turėtum atsiprašyti?  ax.gif Puikiai pareklamavai labai gera knygą  4u.gif  4u.gif

aš kritikavau lietuviškų leidėjų išmones...gal mano tonas buvo netinkamas ir tikrai ne Tau buvo skirta visa tai mirksiukas.gif


Ui, visai nepriėmiau asmeniškai, tik susivokiau, kad susipainiojau. Jaučiu, esu jau paveikta čionykštės kultūros, kai už netyčinį prisilietimą sausakimšoje vietoje puola atsiprašinėti 😀

Ale įsivaizduokit rožinės cukraus vatos gerbėjas (-us) netyčia įsigijusius tokią knygą. Koks nusivylimas: lauki lauki, vargsti skaitydamas, o "įdomumo" vis nėra😈

Savaitgalį smagiai perskaičiau vaikišką fantastiką 100 spintelių. Mačiau, kad yra keli tęsiniai ir priešistorė, bet kol kas nenoriu
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2018 03 26, 21:52)
Ale įsivaizduokit rožinės cukraus vatos gerbėjas (-us) netyčia įsigijusius tokią knygą. Koks nusivylimas: lauki lauki, vargsti skaitydamas, o "įdomumo" vis nėra😈


Prajuokinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 03 19, 01:24)

'Tarnaitės pasakojimą' jau ne pirmi metai ruošiuosi imt. Bet vis dėl tos distopijos suabejoju. Jei sakai, kad labai patiko, reiks kitąkart bibliotekoj pasiimt.


Kaip tik skaitau dabar Tarnaitės pasakojimą,jau įsitraukiau,įdomi,baisoka,šiurpą kelianti knyga.O prie jos mano bibliotekoje eilė susidariusi rezervacijai.Nebijok tos distopijos. Aš irgi būtent dėl to abejojau.Daryk greičiau rezervaciją. smile.gif na nebent savo bibliotekoje rasi ir be rezervacijos.Man asmeniškai persmelkia jausmas, kad kai kas nėra taip jau nerealu.Kažkaip iškyla su Korėjos režimo asociacijomis.Kai žmogus nuasmeninamas ir neturi ateities.O gal turi? Skaitau toliau, jau beveik įpusėjau.

QUOTE(saintlina @ 2018 03 23, 12:30)
Ačiū Langanai už rekomendaciją  4u.gif  Labai smagu atrasti gerų knygų šio forumo dėka  wub.gif 
Skaitau dabar L. Mytting 'Plauk su skęstančiais'. Och, kokia puiki knyga  wub.gif  wub.gif  Merginos, atkreipkit į ją dėmesį  smile.gif


Šita pas mane "must read" saraše jau nuo praeitų metų kabo.

QUOTE(Aimma @ 2018 03 24, 00:11)
O aš niekaip nerandu tinkamos knygos. Ką pasiimu, skaitau, bet nekabina, nors tu ką. ,,Vienuolės paslaptis" labai patiko, norėjau susirasti savo atsiliepimą, bet neradau, o tai keista, nes tikrai būčiau skalambijusi apie ją. Dėkoju už D. Mitchell 'Juodųjų gulbių slėnio" nuorodą. Šitam rašytojui žalia šviesa, nors ,,Sleido namas" ir nesužavėjo. Atrodo, tiek gerų nuorodų randu, tiek daug ką norėčiau perskaityti, bet norimos knygos negauni iš karto, paskui, žiūrėk, pasimiršta. Beje, ar jūsų nešokiruoja knygų kainos? Na, klausimas daugiau retorinis  mirksiukas.gif Norėjau nupirkti dovanų ,,Vyvenimą", 17 eurų  unsure.gif Aišku, yra akcijos, bet...

Sleido namas ir manęs nesužavėjo.Gal gali pasidalint geromis nuorodomis? Aš tai dažniausiai seku A.Ožolo,rubriką apie knygas.www.15min.lt literatūros skyriuje. Dar skaitau Mariaus Buroko, Baliutavičiūtės recenzijas apie knygas tame pačiame skyriuje. Po to "susimedžioju" kai kurias pagal savo skonį iš bibliotekos ir po to tik spėk skaityti, nes jau kiti skaitytojai laukia tų knygų, nes jų negali biblioteka pratęsti.Todėl dabar jau klausiu bibliotekoj ar nėra šioms mano paimtoms knygoms rezervacijos ir kurią turėsiu pirmiausia grąžinti.Taip tų nuorodų labai daug, tai susidariusi sąrašą jau ilgiausią 4u.gif , kurias norėsiu, noriu ar galbūt norėčiau perskaityti.
Knygų kainos tikrai šokiruoja, todėl dažniausiai imu iš bibliotekos ir dar kartais nusiperku tik per Knygų mugę ar Kalėdų proga, ar kai pasitaiko labai didelė nuolaida. Jau stengiuos pirkti daugiausia pažintines knygas.Šiais metais nusipirkau Harari "Sapiens" II šio aut.knygą "Homo deus", kita "Paslaptingas medžių gyvenimas", "Anapus žodžių" ir iš grožinių žinoma J.Barnes "Kalbant atvirai", Lower Crafto kūrybos rinktinė 'Tykantis tamsoje", G.G. Marqezo " Kelionė po rytų Europą" ir E.Catton" "Šviesuliai".tai turbūt buvo mano visų metų pirkiniai.

QUOTE(saintlina @ 2018 03 24, 08:41)
parsisiunčiau dar tris D. Mitchell'o knygas smile.gif  Pasirodo, labai įvairiapusis rašytojas, nes trys skaitytos knygos labai skirtingos. Taigis žadu tęsti pažintį smile.gif
Nebeperku knygų.. imu iš bibliotekos arba skaitau/klausau rusiškus e-variantus.

Aimma, ir L. Mytting 'Plauk su skęstančiais', manau, tau patiks smile.gif

doh.gif šita irgi sąraše pas mane yra.Girdėjau labai gerus atsiliepimus.

Perskaičiau 4 knygas, bet apie jas vėliau.Dabar skubinuos su "Tarnaitės pasakojimu" ir Eric Weiner "Genialumo geografija" beje ir šita gera, man tai ji labai patinka, įdomi, informatyvi ir nuo abiejų negaliu atsitraukti.
Atsakyti
QUOTE(Pajauta @ 2018 03 26, 23:54)
KaGal gali pasidalint geromis nuorodomis?


dar žvilgteriu į geriausių verstinių knygų sąrašą smile.gif

Aš kai skaitau tavo postus, tai atrodo, ne skaitau, o girdžiu kaip tu visa tai pasakoji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2018 03 26, 22:52)


Ale įsivaizduokit rožinės cukraus vatos gerbėjas (-us) netyčia įsigijusius tokią knygą. Koks nusivylimas: lauki lauki, vargsti skaitydamas, o "įdomumo" vis nėra😈



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Saintlina, o ką Mičelo turi?
Aš "Juodųjų gulbių slėnio" pasižvalgiau, bet skolinamos neužmačiau. Pirkti kol kas nenoriu, nes knygų kainos piktokai ir man atrodo. Bet kol kas malonumo pirkti ir skaityti nespaudžiama laiko dar atsisakyti nemoku.
Perskaičiau "Paskutines apeigas". Gražus poetiškas tekstas apie skaudžius dalykus. Dabar pasiėmiau ir "Gerieji žmonės".
Mano sąrašai visada gerokai lenkia skaitymo tempus, nes pakeliui dar kokių neplanuotų prisigaudau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintarelia: 27 kovo 2018 - 15:54
QUOTE(gintarelia @ 2018 03 27, 15:53)
Saintlina, o ką Mičelo turi?



Bet aš tik rusiškai turiu. Сон Но.9 ir Литературный призрак - fb2. Тысяча осеней Якоба де Сута - audio.
Papildyta:
QUOTE(gintarelia @ 2018 03 27, 15:53)
Aš "Juodųjų gulbių slėnio" pasižvalgiau, bet skolinamos neužmačiau.

Mano sąrašai visada gerokai lenkia skaitymo tempus, nes pakeliui dar kokių neplanuotų prisigaudau.


rezervuokis bibliotekoj smile.gif Aš dabar tik taip ir darau.

ui, čia turbūt pas visas analogiškai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 27 kovo 2018 - 19:38
[quote=saintlina,2018 03 27, 20:37]
Bet aš tik rusiškai turiu. Сон Но.9 ir Литературный призрак - fb2. Тысяча осеней Якоба де Сута - audio.

Ačiū. Einu ieškoti.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 03 27, 20:37)
Bet aš tik rusiškai turiu. Сон Но.9 ir Литературный призрак - fb2. Тысяча осеней Якоба де Сута - audio.



ar galetum kazkaip pasidalint/ atsiust visas tris?
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2018 03 28, 15:38)
ar galetum kazkaip pasidalint/ atsiust visas tris?


Be abejo smile.gif parašyk e-mailą į až smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gintarelia @ 2018 03 28, 15:13)

Ačiū. Einu ieškoti.


Jei nerasi, sakyk smile.gif
Atsakyti
aš aiškiai atsilikusi, nes iki šiol nebuvau skaičiusi J. Fowles 'Mago'. Užtat dabar kokį malonumą apturiu klausydama wub.gif Dievaž - teatras ausims thumbup.gif Esu pažįstama su Fowles'o kūryba, bet šita knyga gerokai pranoksta kitas skaitytas.
Ir prancūziškai Kniazevas kalba, pasirodo biggrin.gif tiesa, neturiu supratimo, kaip teisingai, bet skamba gražiai smile.gif
Atsakyti