Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

QUOTE(Aimma @ 2018 03 18, 22:39)
Šiek tiek juokauju, bet man ta knyga labai patiko. gal todėl, kad paėmiau visiškai nežinodama nei autorės, nei kad toks serialas bus, be jokios išankstinės nuostatos. o tos nuostatos dažnai sumaišo kortas.

Yra, labai rekomenduoju serialą, nenusileidžia knygai, niekaip negalėjau atsitraukti.
Atsakyti
Tikrai taip, "Vienuolės paslaptis", ne išpažintis. Atsiprašau už painiavą.

Ačiū, Erendira, abi knygas pasižymėjau, kada nors gal pavyks ir perskaityti/išklausyti

Vis dar klausausi kinietišką sci-fi trilogiją Воспоминания о прошлом Земли. Vietomis puiki, vietomis kiek nuobodi, bendrai kokiam ketvertui. Yra neblogai įskaityta, tai klausančioms rusiškai rekomenduoju
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2018 03 22, 23:53)
Tikrai taip, "Vienuolės paslaptis", ne išpažintis. Atsiprašau už painiavą.




Langana, kodėl turėtum atsiprašyti? ax.gif Puikiai pareklamavai labai gera knygą 4u.gif 4u.gif

aš kritikavau lietuviškų leidėjų išmones...gal mano tonas buvo netinkamas ir tikrai ne Tau buvo skirta visa tai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2018 03 23, 09:05)
Puikiai pareklamavai labai gera knygą  4u.gif  4u.gif



Ačiū Langanai už rekomendaciją 4u.gif Labai smagu atrasti gerų knygų šio forumo dėka wub.gif


Skaitau dabar L. Mytting 'Plauk su skęstančiais'. Och, kokia puiki knyga wub.gif wub.gif Merginos, atkreipkit į ją dėmesį smile.gif
Atsakyti
Nebegaliu skaityti...tik muzikos klausytis..guli tiek idomiu knygu pries akis ir nenoriu imti nei vienos hmm.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Perklausiau D. Mitchell 'Juodųjų gulbių slėnį". Klausiau rusiškai, bet vis kirbėjo mintis, kad lyg yra ir lietuviškai išleista. Ir tikrai - yra. Bet džiaugiuosi, kad klausiau audio. Man rodos, įspūdis nuo to tik sustiprėjo. Tiesiog puikiai įskaityta Kniazevo. Čia ta knyga, kur man reikėjo dar laiko jai susigulėti ir kuri taip greit nepaleidžia.. Knyga lyg ir paaugliams, nes pasakojama trylikamečio berniuko apie savo eilines problemas eiliniame Anglijos miestuke 1982-83 metais. Berniukas tylus, bijantis išsiskirti, ypač dėl kalbos defekto - jis mikčioja. Ne, nemikčioja, o užstringa ties tam tikra raide, kas jam ypač gadina gyvenimą tarp paauglių, tik ir ieškančių, ką pasirinkti patyčių objektu. Ir va skaičiau ir galvojau, kad turbūt knyga turėtų būti suaugusiems, kurie pamiršo, ką reiškia būti paaugliais. Ir auga tas berniukas, toli gražu ne eilinis, kaip pasirodo. Jis rašo eiles, jis tobulėja dvasiškai, tampa asmenybe. Ir dar skaitant buvo jausmas - o gal užaugs ir parašys tas berniukas kažką įspūdingo, kaip 'Debesų atlasą'? Pagooglinau - ir tikrai tai pusiau autobiografinis romanas. Sakyčiau, psichologinis romanas.
Buvo tekste ir nuorodų į kitus Mitchell'o romanus - berniukui didžiulį įspūdį paliko R. Frobišerio sekstetas, paskui sapnas Nr. 9.
Kam patiko Bredberio 'Pienių vynas', šita irgi neabejotinai patiks. Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 23 kovo 2018 - 12:29

Perklausiau D. Mitchell 'Juodųjų gulbių slėnį"

O, ši puiki!

Perklausiau ją metų pradžioje, manau, kad puikiai pradėjau skaitymo (hmm klausymo :hmm: ) metus. Net perklausiau knygoje minimą "Le Grand Meaulnes". Ta tai ot taip. Bet gal aš nesupratau  :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2018 03 23, 13:33)
O, ši puiki!</p><p>Perklausiau ją metų pradžioje, manau, kad puikiai pradėjau skaitymo (hmm klausymo hmm.gif ) metus. Net perklausiau knygoje minimą "Le Grand Meaulnes". Ta tai <em>ot taip</em>. Bet gal aš nesupratau  rolleyes.gif 


"Didįjį Molną' skaičiau dar paauglystėj. Menkai kas išliko atminty.
Atsakyti
O aš niekaip nerandu tinkamos knygos. Ką pasiimu, skaitau, bet nekabina, nors tu ką. ,,Vienuolės paslaptis" labai patiko, norėjau susirasti savo atsiliepimą, bet neradau, o tai keista, nes tikrai būčiau skalambijusi apie ją. Dėkoju už D. Mitchell 'Juodųjų gulbių slėnio" nuorodą. Šitam rašytojui žalia šviesa, nors ,,Sleido namas" ir nesužavėjo. Atrodo, tiek gerų nuorodų randu, tiek daug ką norėčiau perskaityti, bet norimos knygos negauni iš karto, paskui, žiūrėk, pasimiršta. Beje, ar jūsų nešokiruoja knygų kainos? Na, klausimas daugiau retorinis mirksiukas.gif Norėjau nupirkti dovanų ,,Vyvenimą", 17 eurų unsure.gif Aišku, yra akcijos, bet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimma: 23 kovo 2018 - 22:11
QUOTE(Aimma @ 2018 03 23, )
Dėkoju už D. Mitchell 'Juodųjų gulbių slėnio" nuorodą. Šitam rašytojui žalia šviesa, nors ,,Sleido namas" ir nesužavėjo.

Beje, ar jūsų nešokiruoja knygų kainos?


parsisiunčiau dar tris D. Mitchell'o knygas smile.gif Pasirodo, labai įvairiapusis rašytojas, nes trys skaitytos knygos labai skirtingos. Taigis žadu tęsti pažintį smile.gif
Nebeperku knygų.. imu iš bibliotekos arba skaitau/klausau rusiškus e-variantus.

Aimma, ir L. Mytting 'Plauk su skęstančiais', manau, tau patiks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 24 kovo 2018 - 07:01
QUOTE(saintlina @ 2018 03 24, 08:41)
Aimma, ir L. Mytting 'Plauk su skęstančiais', manau, tau patiks smile.gif

Būtinai pasidairysiu, mūsų skoniai sutampa smile.gif
Pradėjau žiūrėti serialą ,,Tarnaitės pasakojimas". Nerealaus grožio filmas. Buvau mačius ištraukų ir laukiau tinkamo meto pažiūrėti, bet vis tiek nustebino. Manau, pirma pamačius filmą, knyga nublanktų.
Turbūt pasiimsiu knygą ir paskaitinėdama po truputį žiūrėsiu. Jetau, kokia estetika wub.gif
Apskritai, paskutiniu metu serialai tapo dažnai geresni už filmus.
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2018 03 24, 12:20)
Pradėjau žiūrėti serialą ,,Tarnaitės pasakojimas". Nerealaus grožio filmas.


pagooglinsiu ir aš smile.gif
Atsakyti