Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

QUOTE(Aimma @ 2018 03 18, 22:39)
Kažkaip nieko gero nebeperskaitau. Ir dar pagalvojau, kad visokie feisbukai, blogai vagia laiką nesidrovėdami...

Beje, man ,,Tarnaitės pasakojimas" gal net kiek pakeitė gyvenimą  blink.gif Nežinau, bet man tos distopijos dažnai verčia dairytis per petį.  Šiek tiek juokauju, bet man ta knyga labai patiko.


Aplamai internetas - laiko vagis smile.gif
Aš irgi daug iš serijos 'ne kažką' skaičiau.. Ypač su detektyvais nesiseka šiais metais. Kadangi turėjau daug laiko, šiemet jau trisdešimt knygų perskaičiau/perklausiau ir kažkaip taip gavosi, kad audio kur kas geresnės pakliuvo. Nors turbūt teisingai gavosi, nes audio rinkausi atidžiau,pagal atsiliepimus.

'Tarnaitės pasakojimą' jau ne pirmi metai ruošiuosi imt. Bet vis dėl tos distopijos suabejoju. Jei sakai, kad labai patiko, reiks kitąkart bibliotekoj pasiimt.
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2018 03 18, 15:04)
Labai gera knyga, tik man rodos klysti dėl lietuviško vertimo. "Vienuolės išpažintis" vadinasi, prieš keletą metų minėjau ją čia. Idiotiškas viršelis, tinkantis saldiems rožinės cukraus vatos gerbėjams😠

Niekada nebūčiau pagalvojus, kad gali būti toks pavadinimas ir buvau įsitikinus, kad šitos knygos lietuviškai nėra. "Vienuolės paslaptis" A. Verghese. Jei dar ir viršelis cukrinis, tai nieko keista, kad praslydo pro akis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 03 18, 23:24)
(...) vagis smile.gif (...)
https://www.youtube....h?v=Op-OHkX87Ms
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2018 03 19, 19:39)


wub.gif


Perskaičiau R. Flanagan 'Siauras kelias į tolimąją šiaurę'. Apie antrojo pasaulinio karo belaisvius Siamo džiunglėse, tiesusius Siamo-Birmos geležinkelį bei jų prižiūrėtojus japonus bei korėjiečius. Žiauri istorija, jautriai, vietomis net poetiškai, pasakojama išgyvenusio australų chirurgo lūpomis.
Rašoma, kad remtasi autentiška archyvine bei autoriaus tėvas buvo vienas iš belaisvių.
Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 20 kovo 2018 - 11:04

Per savaitgalį surijau Eliza Granville "Grytutė ir tamsa". Labai :super:. Iš tiesų, skaudaus skaudumo pasakojimas, su gražia (ne)chronologija, pasakotojų pasakomis supintomis su (ne)pasakomis apie pasakotojus, ir tos pasakos turi išgelbėti nuo toli gražu ne pasakiškos realybės... 

Saintlinai (jei dar neskaitei) skaityti nepatarčiau  :ax: 

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2018 03 20, 14:55)
<strong>Saintlinai </strong>(jei dar neskaitei) skaityti nepatarčiau  ax.gif 


taigi kad skaičiau. Bet negaliu pasakyti, kad džiaugiausi perskaičius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 20 kovo 2018 - 15:54

Na, aš džiaugiuosi padarytu įspūdžiu, ne aprašytais faktais...  

Va dabar ką klausau, tai drąsiai rekomenduoju - Робертсон Дэвис Что в костях заложено. 

Pirmoji Kornišo trilogijos dalis visai kitokia, su akivaizdžiais pafilosofavimais, vos ne su detektyvu, o ši, antroji - tokia saga, pasakojanti kaip atsirado/užaugo/ susiformavo ir t.t. pirmoje dalyje viską savo mirtimi užviręs pilietis...

Skaniai šmaikštu, gražiai ironiškai, taiklu, įdomu... :rolleyes:​ 

Atsakyti
Skaitau Maironi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2018 03 20, 16:14)
Va dabar ką klausau, tai drąsiai rekomenduoju - <strong>Робертсон Дэвис Что в костях заложено. </strong>


tai turbūt nuo pirmos dalies reik pradėt?

Aš M. Larni 'Четвертый позвонок" klausau. Laukiu, kada baigsis pagaliau. Aprašyme pristatyta kaip esanti juokingiausių knygų dešimtuke. Neįsivaizduoju, kas per dešimtukas ir kieno sudarytas. Nejuokinga man visai. Buvo kelios smagesnės mintys, bet tik tiek. Ir nuobodi.. Suprantu, kad satyra, ironija apie Ameriką ir amerikiečius, bet aš turbūt tos ironijos smagumo nesupratau.
Atsakyti

Agam, gal geriau nuo pirmos Мятежные ангелы. Nebūtų ši patikusi, antrosios neklausyčiau  :rolleyes: 

Iš, aišku, ne Erisanovos įskaitymo  :unsure:  :D 

Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2018 03 18, 23:39)
Kaip faina, kad pasigenda  ax.gif  Kažkaip nieko gero nebeperskaitau. Ir dar pagalvojau, kad visokie feisbukai, blogai vagia laiką nesidrovėdami...



QUOTE(langana @ 2018 03 19, 00:14)
Feisbukas iš tiesų žiauriai vagia laiką, bet neatsisakau jo dėl įdomių žmonių, kuriuos galima "sekti"



Merginos paskaitykit RATĄ, RATĄ skaitykit, skaityyyykit !!!!! vat ten visas mūsų ateities inete grožis !!!!! (neintelektualus skaitalas)

QUOTE(giluze @ 2018 03 19, 12:04)
Niekada nebūčiau pagalvojus, kad gali būti toks pavadinimas ir buvau įsitikinus, kad šitos knygos lietuviškai nėra. "Vienuolės paslaptis" A. Verghese. Jei dar ir viršelis cukrinis, tai nieko keista, kad praslydo pro akis.  ax.gif

Lietuviškų leidyklų "dėl didelio rašto išėjo iš krašto"... knygos turinys su viršeliu ir ypač pavadinimu neturi beveik nieko bendro ... na jei žiūrėt labai abstrakčiai...bet vienuolė knygoje pasako gal 10 sakinių ir tai, nemanau, kad pačią esmingiausią...visą jos "išpažintį" galima buvo suprast iš konteksto...vnz...

QUOTE(Erendira @ 2018 03 20, 15:55)
<p>Per savaitgalį surijau<strong> Eliza Granville "Grytutė ir tamsa".</strong> Labai thumbup.gif. Iš tiesų, skaudaus skaudumo pasakojimas, su gražia (ne)chronologija, pasakotojų pasakomis supintomis su (ne)pasakomis apie pasakotojus, ir tos pasakos turi išgelbėti nuo toli gražu ne pasakiškos realybės... </p><p><strong>Saintlinai </strong>(jei dar neskaitei) skaityti nepatarčiau  ax.gif </p>

ačiū, kad priminei, išsitraukiu į eilės pradžią smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieplauka: 21 kovo 2018 - 11:22
QUOTE(tutele @ 2018 03 18, 19:44)
Oij, koks geras pastebejimas! bigsmile.gif
Sakyc, kategoriskai pasisakyta. 4u.gif  As dar kiek laisvai per/interpretuociau Mamces minima issireiskima "jei mintimis vis sugrizti prie knygos (o mintys juk itakoja ir keicia musu gyvenima mirksiukas.gif ), vadinasi knyga buvo gera"

būtent

QUOTE(saintlina @ 2018 03 18, 23:02)
Būna tokių knygų, kad perskaitęs dar kurį laiką niekaip negali apsispręst, patiko ji ar ne. Ir vis galvoji, galvoji apie ją. Bent man tokiais atvejais subręsta visas tas mintijimas iki patikimo smile.gif

man taip su Italo Svevo Dzeno prisipažinimai.
Atsakyti