Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Sveikos 4u.gif

Sakykit kokias knygas rekomenduojat islamo ir artimuju rytu tematika? Labai man jos patinka, nieko negaliu padaryti smile.gif Kolkas jokia knyga man nebuvo idomesne nei "Tik su dukra", pastaraja knyga skaiciau daugybe kartu skirtingom kalbom ir dar skaitysiu. Labai labai patiko. "Kabulo knygininkas", "Teherano kaline" jau nebeprilygo..
Susitike dykumoje
Kabulo kregzdes
Dykumos angelas
Priversta tyleti
Juodosios nasles
Sudeginta gyva
Nenutraukiamos gijos
Mano vaikai norejo gyventi
Ir aidejo kalnai
Begantis paskui aitvara


Kazin kuria rinktis? Ar tiesiog viska is eiles? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 03 14, 13:41)

Kazin kuria rinktis? Ar tiesiog viska is eiles? smile.gif


pradėkit nuo paskutinės.
Atsakyti
Klausyt dar sitos knygos nebaigiau, bet manau, kad tai bus viena iš pačių geriausių šių metų knygų. Lietuviškai nėišleista. Kas supranta rusiškai, tai siūlau pasidometi ir klausyti butent šito skaitovo įskaitytą 4u.gif
Knygoje meilė, bet saldumu net iš tolo nekvepia, draugystė, gyvenimas, Afrika, ir daug medicinos...

Dėl varianto anglų kalba nesidomėjau....


A.Vergeze Rassečenije Stouna

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieplauka: 14 kovo 2018 - 15:52

Vakar pabaigiau Maria Nurowska "Panelės ir našlės" 1 dalį. Idomūs, stiprūs ir realistiški veikėjų charakteriai. Labai patiko. Imsiu ir kitas dalis. Dabar skaitau Lucinda  Riley "Orchidėjų namai". Nors fone taip pat karas šmėžuoja, taip pat turtingų šeimų istorijos pasakojamos, bet jau nebepalyginsi su Nurowskos. Idomi irgi bet jau visiškai kitaip, paprasčiau.

Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2018 03 14, 15:50)
Kas supranta rusiškai, tai siūlau pasidometi ir klausyti butent šito skaitovo įskaitytą 4u.gif



ką tik baigiau šio skaitovo įskaitytą K. Benner'io 'Дом на краю ночи'. Keturių šeimos kartų saga Italijos saloje. Pradžia knygos nelabai kabino, bet kuo toliau, tuo geriau buvo. O ir įskaitytojas geras.

ačiū už nuorodą 4u.gif Paėmiau smile.gif
Atsakyti

Aš šito skaitovo "Gyveno kartą Uvė" klausiau. Gerulis  :) 

Rekomendacijos pastatytos į eilę  :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 03 14, 15:41)
Labai labai patiko. "Kabulo knygininkas", "Teherano kaline" jau nebeprilygo.. 
Susitike dykumoje
Kabulo kregzdes
Dykumos angelas
Priversta tyleti
Juodosios nasles
Sudeginta gyva
Nenutraukiamos gijos
Mano vaikai norejo gyventi
Ir aidejo kalnai
Begantis paskui aitvara
Kazin kuria rinktis? Ar tiesiog viska is eiles? smile.gif

Sveiki,
dar Tūkstantis saulių skaisčių
Atsakyti
Moterys, ar pasiutot. Aš su Knygų mugės sąrašais nesusidoroju, o jūs dar visokiom įdomybėm masinat. Svarstau, kiba darbą mest, kad knygoms daugiau laiko liktų...
Atsakyti
QUOTE(Lina1985 @ 2018 03 14, 16:51)
Dabar skaitau <strong>Lucinda  Riley</strong><em> "Orchidėjų namai"</em>.  Idomi irgi bet jau visiškai kitaip, paprasčiau.</p>


šita man labai šiaip sau.
Atsakyti

Na ji ir nėra labai vauuu. Tiesiog popsas. Lengva literatūra. Nesitikiu ir neiškau kažko labai jau pradėjus ją skaityt. Kitaip nei Nurowskajos. Ten visai kas kita jau. O ir lenkų kultūra labiau pažįstama ir artimesnė nei anglų. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina1985: 15 kovo 2018 - 18:16
Baigiaus skaityti J.Cabre "Prisipažįstu". Jei gerai pamenu, ji buvo praeitų metų ataskaitų topuose. Knyga tikrai gera, įdomi, skaudi, miela savo kygine tema, bet "prisipažįstu", kad į topus jos neįtraukčiau biggrin.gif . Kaip ten sako vienas kažkuris herojus (laisvai perfrazavus), kad gera knyga turi pakeisti ją perskaičiusį žmogų. Kad tu jau nebebūsi toks, koks buvai prieš skaitant. Tai vat tokio poveikio man ji nepadarė.
Dabar baigiu A.Cicėnaitės "Tylos istorija" apie vienos šeimos kelių kartų moterų likimus. Gan gražiai parašyta knyga, bet, vėl gi, nieko ypatingo, nieko, kas užkabintų giliau. Susipažinau ir daugiau neskaitysiu šios autorės.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 03 14, 18:14)
ką tik baigiau šio skaitovo įskaitytą K. Benner'io 'Дом на краю ночи'. Keturių šeimos kartų saga Italijos saloje. Pradžia knygos nelabai kabino, bet kuo toliau, tuo geriau buvo. O ir įskaitytojas geras.

Yra ir lietuviškai "Namas nakties pakrašty".
Atsakyti