Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

QUOTE(Alchemie @ 2018 02 19, 19:08)
Sofija, jei Stoglaipiu neskaitei, duosiu, gerumas aplankys 4u.gif

Noriu 4u.gif Gerumo labai reikia.

QUOTE(Alchemie @ 2018 02 20, 19:01)
Cia ta kur susitikime kalbejom, apie dramblius biggrin.gif
Nu kitos Remarko gal ne tokios ziaurios, jei toliau skaityri, Tris drugus, Juodali obeliska ar Vakaru fronte nieko naujo 4u.gif

Aha, ta, kur su skaičiais biggrin.gif Labai linksmai tada pasikalbėjome.

QUOTE(zis @ 2018 02 23, 01:44)
Labos 4u.gif 
As sekmadieni i knygu atlaidus keliausiu biggrin.gif jau nusiziurejus esu kruva knygu, dabar sprendziu del biudzeto...kiek galiu sau leisti😆
Kalbant apie skaityma, siuo metu esu isitraukusi i G. Dahlquist "Sapnu valgytoju stiklo knygos". Idomus trileris su fantastikos elementais bigsmile.gif

Laukiu įspūdžių 4u.gif

Aš su vyru vakar buvau. Tikslingai nuvažiavau 13 valandai į Toliačio "Gerumo liūno" pristatymą. Tada apėjau grožinę literatūrą, vaikų salėje pažioplinėjau ir vėl nusivyliau bukinistų pasažu. Pirkome kukliai. Sūnėnui Paltanavičiaus "Aš - lietuvis". Sau naująją Gaimano "Vandenynas kelio gale" ir vyras porą negrožinių knygų. Paglosčiau Brown "Kilmė" ir Archer Kliftonų kronikų paskutinę dalį. Ilgai meditavau ties Adams "Restoranas visatos pabaigoj", bet nepirkau, nors šiandien jau truputį gailiuosi.
Kaip visada po mugės esu pilna įspūdžių, šurmulio ir tos nuostabios atmosferos, džiaugsmo akims ir širdžiai, kai aplink tiek knygų. Knygų mugė - gėris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2018 02 25, 13:55)
Paglosčiau Brown "Kilmė"


dėl šitos nesigailėk, nieko gero smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 02 25, 16:17)
dėl šitos nesigailėk, nieko gero smile.gif

Kodėl? Per daug ištęsta ar netikinama? Gal tu ją nuosavą turi?
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2018 02 25, 16:21)
Kodėl? Per daug ištęsta ar netikinama? Gal tu ją nuosavą turi?


E-variantą rusų kalba skaičiau. Pradžia tokia intriguojanti, daug žadanti, o paskui visiškai išsikvepia. Antrą pusę skaičiau su mintim, kad greičiau baigtųsi. Ir iš tos kilmės paslapties pššš gavosi. Pirkti tikrai neverta.
Atsakyti
Na va, prisimuginau šeštadienį nuo 11 iki 20 val. Labiausiai įsiminė kunigo Toliato ir Sigito Parulskio knygų pristatymai, dar Sintijos Černiauskaitės. Buvau įkišus nosį ir kitur, vos spėjaų suktis, o jau minios žmonių, paeiti neįmanoma pagrindinėje salėje pirmame aukštr, užtat koks kaūfas buvo 19-20 val, kai žmonės išsidangino namo su knygų stirtomis.
Aš nusipirkau naują Bernardinų žurnalą „Kelionė”, pridėjo dovanų žurnalą „Ateitis” su straipsniais apie Kazį Bradūną šeimoje. Dar nusipirkau už eurą žurnalą, kuriame beveik vien straipsniai apie tėvą Stanislovą, šie metai paskelbti jo metais. Iš leidyklos „Kitos knygos” už kelis eurus pirkau knygą „ Mano pirmoji savižudybė”, lenkų autoriaus, labai smagus atradimas ir pažintis, taip pat pirkau „ Uždraustą Tolstojų”. Daugiau sau pirkti neleidau, nepaisant, kad jnygos po kelis eurus. Užtat nupirkau dukrai fainą knygelę, alia grotažo technika, kur su pagaliuku vrandai paveikslą ir jame išnyra spalvos, ir dar vieną spalvinimo knygą „po pigiąja”.
Knygų mugėje pasilabinau ir šnektelėjau su bičiuliu poetu ir kitais pažįstamais. Keliskart kavinėj užkąst buvau, beje, muzikos salėa kavibęh,ten eilės 20 kartų mažesnės. Pasiklausiau „ Antikvarinio Kašpirovskio dainos” „ Į Venesuelą” muzikos salėje, publika šėlo.... Po Parulskio krypavau stptelės link, autobusas nemokamai vežė į miestą, žmonių autobuse jartu su mano kaulais stovėjo gal 100. Beje, telefonas parodė, kad suvaikščiojau 12 000 žingsnių bigsmile.gif Produktyvi diena, jos laukiau labai nekantriai.
Atsakyti
Tik 12000? unsure.gif daug stovejai ir sedejai biggrin.gif cia dienos norma biggrin.gif
Manau emociju gavau daugiau, nei 12000 biggrin.gif wub.gif
Mane tos mases zmoniu kas metai vis labiau spaudzia unsure.gif
Atsakyti
O, žiūriu, čia daug kas Toliato mugėje klausėmės bigsmile.gif

Aš dar buvau ir "Optimizmo architektūros" pristatyme - apie Kauno tarpukarį.
Įdomu, noriu ir parodoje apsilankyti
„OPTIMIZMO ARCHITEKTŪRA“ – KNYGA APIE ŽAVIOJO TARPUKARIO KAUNO GIMIMĄ
Atsakyti
lašai nuo lapų
krinta ant mano rankų
mėlynos sutemos
teka iš tavo akių

niekaip negaliu prisiminti
ką mums pasakė jūra
kai mes žiūrėjom
į jos užmerktas akis

tu palauk su manim saulėtekio
ir paklausyk
užmirštų jūros žodžių –

girdi
kaip jie krinta nuo lapų
ant tavo tylių blakstienų?

*
Vytautas Bložė - 1966
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2018 02 25, 15:55)
Pirkome kukliai. Sūnėnui Paltanavičiaus "Aš - lietuvis". Sau naująją Gaimano "Vandenynas kelio gale" ir vyras porą negrožinių knygų. Paglosčiau Brown "Kilmė" ir Archer Kliftonų kronikų paskutinę dalį. Ilgai meditavau ties Adams "Restoranas visatos pabaigoj", bet nepirkau, nors šiandien jau truputį gailiuosi.
Kaip visada po mugės esu pilna įspūdžių, šurmulio ir tos nuostabios atmosferos, džiaugsmo akims ir širdžiai, kai aplink tiek knygų. Knygų mugė - gėris  4u.gif

Labos 4u.gif
As vakar apsilankiau knygu atlaiduose biggrin.gif Labai smagiai praleidau laika: pabendravau su Serelyte, Jagelaviciute, Ivanausku, Kleiva, Ibelhauptaite biggrin.gif gavau autografu, prisipirkau knygu ir sau, ir maziesiems (taip pat labai giriu Cepulio "visa tiesa apie gyvunus"). Nemazai laiko ir muzikos saleje praleidau. Mane labai zavi Zilnys, kaip jis moka bendrauti ir rasti kalba su ivairiais atlikejais wub.gif Sofija, as tau D. Browna paskolinsiu ir kitas visas ko esu prisipirkus biggrin.gif o tu man Gaimana rezervuok😆 As tau atsiusiu mail'u kokiu knygu prisipirkau...
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2018 02 26, 09:59)
lašai nuo lapų
krinta ant mano rankų
mėlynos sutemos
teka iš tavo akių

niekaip negaliu prisiminti
ką mums pasakė jūra
kai mes žiūrėjom
į jos užmerktas akis

tu palauk su manim saulėtekio
ir paklausyk
užmirštų jūros žodžių –

girdi
kaip jie krinta nuo lapų
ant tavo tylių blakstienų?


Vytautas Bložė - 1966



wub.gif
Atsakyti
LRT straipsnyje beveik visą "Optimizmo architektūros" pristatymą iš knygų mugės sudėjo, va čia galima pasiskaityti.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 02 25, 19:19)
E-variantą rusų kalba skaičiau. Pradžia tokia intriguojanti, daug žadanti, o paskui visiškai išsikvepia. Antrą pusę skaičiau su mintim, kad greičiau baigtųsi. Ir iš tos kilmės paslapties pššš gavosi. Pirkti tikrai neverta.


Supratau. Tai aš nepirksiu, tuk perskaitysiu biggrin.gif
QUOTE(Akmenskeltė @ 2018 02 25, 21:57)
Na va, prisimuginau šeštadienį nuo 11 iki 20 val.


Įspūdingai prisimuginai 4u.gif
QUOTE(zis @ 2018 02 26, 13:50)
Labos 4u.gif
As vakar apsilankiau knygu atlaiduose biggrin.gif

Gaimanas tau rezervuotas, kai tik grįšiu į Vilnių, perskaitysiu ir darysime susitikimą 4u.gif Ir tai, ką nusipirkai, rezervuok. 4u.gif Nors mes šimtą metų nesimatę, aš dar tavo kalėdinių knygų neperskaičiau lotuliukas.gif
Atsakyti