Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Kai manote, kas gi yra fem feital?  :lol: 

Patinka, kai knygas įskaito eruditai  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2018 02 22, 14:08)
<p>Kai manote, kas gi yra <em>fem feital? </em> lotuliukas.gif </p><p>Patinka, kai knygas įskaito eruditai  biggrin.gif​ </p>


aš truputuką girdėjau antroj daly to vertimo lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu daniskai "fem" yra 5, o angliskai feital, reiskia likimo nesekme biggrin.gif labai eruditiskai isverciau biggrin.gif
Atsakyti

Nu daniskai "fem" yra 5, o angliskai feital, reiskia likimo nesekme biggrin.giflabai eruditiskai isverciau biggrin.gif

Reiškias, ne apie bobas  :hmm:  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2018 02 22, 20:25)
Reiškias, ne apie bobas  hmm.gif  biggrin.gif​ 


o tekstas apie bobas buvo? smile.gif
Atsakyti

o tekstas apie bobas buvo? smile.gif

Nu  :unsure:  femme fatale, reik manyt  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2018 02 22, 22:19)
Nu  unsure.gif  femme fatale, reik manyt  biggrin.gif


laukiu nesulaukiu tos dalies smile.gif nors šiaip emociškai sunki knyga.
Atsakyti
Labos 4u.gif
As sekmadieni i knygu atlaidus keliausiu biggrin.gif jau nusiziurejus esu kruva knygu, dabar sprendziu del biudzeto...kiek galiu sau leisti😆
Kalbant apie skaityma, siuo metu esu isitraukusi i G. Dahlquist "Sapnu valgytoju stiklo knygos". Idomus trileris su fantastikos elementais bigsmile.gif
Atsakyti

G. Dahlquist "Sapnu valgytoju stiklo knygos". Idomus trileris su fantastikos elementais bigsmile.gif

Man ji nelabai patiko... siužetas gal ir nieko, bet parašyta prastai, charakteriai neįtikinami, prasčiau už meksikoniško muilo herojus man pasirodė  :B 

Saintlina, išties, sunki knyga, bet, mano akimis, tokia taikli, sunku atsitraukti  :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(Pajauta @ 2018 02 21, 23:22)
Aš jau nusižiūrėjau G.Makeso " Kelionė po Rytų Europą",  po to knygą "kitos knygos" leidyklos apie mikrobus.

tą apie mikrobus aš irgi nusižiūrėjau drinks_cheers.gif

Šiandien buvau Knygų mugėje su savo šešiamečiu, tai praleidom gerą pusdienį pagal vaikišką programą su rašomosiomis mašinėlėmis (įskaitant ir Brailio), vaikų literatūros salę gerai išnaršėm, knygų vaikiškų prisipirkom.
Šitą labai rekomenduoju:
Marius Čepulis "Viska tiesa apie gyvūnus" wub.gif
Ir dar autoriaus autografą sūnus gavo. Nustebino pasakęs Čepuliui, kad jo mėgstamiausias gyvūnas yra... barsukas biggrin.gif

O čia gan taiklus komiksas apie knygų mugės lankytojus mirksiukas.gif

Šeštadienį vėl nuo ryto į mugę, dabar jau laikas mano literatūrai ir renginiams ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Helianta: 23 vasario 2018 - 18:40
QUOTE(Helianta @ 2018 02 23, 18:39)
Šiandien buvau Knygų mugėje su savo šešiamečiu, tai praleidom gerą pusdienį

O čia gan taiklus komiksas apie knygų mugės lankytojus mirksiukas.gif


kiek įspūdžių vaikui thumbup.gif

geras komiksas biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi su astuonmete buvom. Tai ji vaiku saleje piese, paskui su smeliu daze paveikslus, paskui is Garnelio nusipirkom Janosh visas knygas viename ne tik Panama yra grazi (kuri jau skaityta, o siuo gyvenumo mmentu ji nori skaityti knygas tik ts, kurios su tigrais huh.gif doh.gif ) tai ilgam issisprende skaitymo problema biggrin.gif
As nusipirkau Madrido gida, bet, ne koks unsure.gif paskui dar darbui radau naudingu knygeliu, o suagusiems prakiskai nebuvo kada ziureti...bet va vakare jau galva skauda, tai ryt neisiu, nes nenoriu ant gimtadienio susirgti unsure.gif
Atsakyti