Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Pirmąkart skaitau Remarką.

Pasiėmiau nežinodama, ką imu. Knyga apie Melerno koncentracijos lagerį antrojo pasaulinio karo metais. Labai realistiška ir neapsakomus žiaurumus, nužmogėjimą atskleidžianti knyga. Tuo pačiu neįtikėtiną žmogaus stiprybė ir gebėjimą išlikti žmogumi bey kokiomis sąlygomis. Yra ironijos, sarkazmo. Pabaiga skaudžiai graži. Labai patiko. Pavadinimas „Gyvybės kibirkštis”.
Atsakyti
Cia ta kur susitikime kalbejom, apie dramblius biggrin.gif
Nu kitos Remarko gal ne tokios ziaurios, jei toliau skaityri, Tris drugus, Juodali obeliska ar Vakaru fronte nieko naujo 4u.gif
Atsakyti
išklausiau V. S. Moemo 'Skustuvo ašmenys' wub.gif Tikra klasika, tikras Moemas. Labai patiko.. gal net, sakyčiau, labiausiai iš visų jo knygų, kurias skaičiau. Ir mano mylimą Golsvortį kiek priminė wub.gif
Rusiškai, aišku, klausiau (Острие бритвы.) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 02 19, 22:01)
Kniazevo  wub.gif

Man Kniazevas irgi superinis. Su angliškais žodžiais jam liūdna, kai papuola, bet šiaip įskaitymas ir muzika. wub.gif
Vienu metu rinkausi pagal skaitovą, tai klausiau vien jo rolleyes.gif
Dar labai rekomenduoju jo įskaitytą Между двух времен, autoriaus nepamenu. Idėja panaši į Kingo 11/22/63, bet tonas lengvesnis. Yra ir tęsinys Между трех времен, bet jau nebe tokia gera
Atsakyti

Langana, tai  Jack Finney "Tarp dviejų epochų". Mėgau ją paauglystėje  :rolleyes: 

Beje, yra piliečių, kuriems ir su anglų, ir su prancūzų baisiau nei baisu - Maskvos Sagos antrą dalį įskaitė kokis tai Александр Алексеев-Валуа, tai klausydama jo angliškų ir prancūziškų žodžių raudočiau, jei ne žvengčiau  :D Negi taip sunku bent jau google kokiam tarimu pasidomėti? (o gal čia aš pedantiška zanūda :hihihi: )

Su Kniazevu "susipažinau" per Donnos Tartt "Dagilį" - dviguba sėkmė, taip sakant  :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(langana @ 2018 02 21, 10:34)
Man Kniazevas irgi superinis. Su angliškais žodžiais jam liūdna, kai papuola, bet šiaip įskaitymas ir muzika. wub.gif
Vienu metu rinkausi pagal skaitovą, tai klausiau vien jo rolleyes.gif
Dar labai rekomenduoju jo įskaitytą Между двух времен, autoriaus nepamenu.


aš irgi jo įgarsintų nemažai parsisiuntusi. Labai maloniai klausosi wub.gif Taip, ir šitą Finėjaus irgi turiu. Tik reik padaryt pertrauką tarp fantastinių smile.gif



Papildyta:
QUOTE(Erendira @ 2018 02 21, 10:44)
Maskvos Sagos antrą dalį įskaitė kokis tai Александр Алексеев-Валуа, tai klausydama jo angliškų ir prancūziškų žodžių raudočiau, jei ne <em>žvengčiau </em> biggrin.gif 

Su Kniazevu "susipažinau" per Donnos Tartt "Dagilį" - dviguba sėkmė, taip sakant  rolleyes.gif </p>


Erendira, pasakyk tu man - apie karo pradžią kurioj daly Sagos rašo? Susikėliau į telefoną visas tris dalis. Pradėjau klausyti, ten praktiškai iškart apie karą. Grojaraštis rodo, kad antra knyga. Bet atsisukau lyg ir nuo pačios pirmos dalies. Ar čia dalys susimaišė mano grotuve, ar taip turi būt?

Tartt man norėtųsi išklausyt dar kartą.. wub.gif tiksliau, išklausyt tai pirmą, nes knygas pati skaičiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 21 vasario 2018 - 12:52

Saintlina, apie karą antroji. 

kad nesimaišytų, aš kėliau į telefoną po vieną dalį. Kai man buvo kitą knygą sumaišęs samsunginis grotuvas, ėjau į skiltį "aplankai" (ne albumai, ne takeliai) ir iš ten paleidau.

 Tartt Slaptą istoriją yra įskaitęs Сергей Чонишвили, irgi gerulis, tai niūrokokai istorijai labai tinka.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 21 vasario 2018 - 15:22
QUOTE(Erendira @ 2018 02 21,)

<p>kad nesimaišytų, aš kėliau į telefoną po vieną dalį.


Ištryniau dvi dalis smile.gif bandysiu nuo pradžių klausytis.
Atsakyti
Sveikos,artinasi knygų mugė smile.gif ir
tikiuosi žadat dalyvauti.Gal kuri jau ir turi numačiusi ką norėtų nusipirkti ar kas sudomino? Prieš mugę kaip paprastai kiekviena leidykla būna paruošusi kokių gerų "bombelių".
Aš jau nusižiūrėjau G.Makeso " Kelionė po Rytų Europą", po to knygą "kitos knygos" leidyklos apie mikrobus.
Beje Sapiens autoriaus antrą knygą " Homo Deus.Glausta rytojaus istorija" vos pasirodžius jau net nelaukiau mugės ir nusipirkau. smile.gif Dabar Harari "Sapiens.Glausta žmonijos istorija." kaip ir kalėdų senelio ( Martux labai dėkoju 4u.gif ) J.Erlicko knygą , kasdien bent kelis psl. ar skyrius paskaitau.
Penktadienį dalyvausiu būsiu mugėje,o šeštadienį keliausiu į mugę pramoga, susitikimams su aut ir knygėm . Kaunietės , vilnietės ir kt junkitės , šeštadienį susibėgtume ar bent pasilabintume smile.gif
Saintlina, Ziz ,Sofija auuuuu


Mano ataskaita smile.gif
Skandalingosios R.Vanagaitės "Jis". Atvirai, drąsiai apie patirtis, vyrus ir save.
Drąsi moteris. (šioje nebuvo nieko pavojingo valstybei).
Kita, kaip saldainiuką sučiulpiau Agnes Ledig "Eik su juo".
ir kita šių metų knygų mugės svečio Alexander Von Schonburg "Pasaulio istorija išsinešti"
. Patiko, viskas glaustai, trumpai aiškiai ir smagiai.
Rekomenduoju. Autorius šeštadienį dalyvaus knygų pristatyme ir dalins autografus.
Patikusi citata : Pasak "Bavarų evoliucijos biologo J.H.Reinholfo, kuris savo knygoje "Kodėl žmonės tapo sėslūs", tvirtina, kad sėslumą iš esmės lėmė rūgimo procesų atsiradimas. Norėdami pasirauginti maisto, pav. pasigaminti alaus, žmogus turėjo liautis kraustytis ir kur nors apsistoti. Galimybė kartais apsisvaiginti, tikrai buvo puikus argumentas sėsliam. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pajauta @ 2018 02 21, 23:22)

Saintlina, Ziz ,Sofija auuuuu


auuu smile.gif aš atkrentu. Šiemet knygų mugę teks praleisti. Vis dar tupiu namie ir pasižmoniu tik poliklinikoje smile.gif
Bet labai lauksiu jūsų įspūdžių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2018 02 20, 18:01)
Cia ta kur susitikime kalbejom, apie dramblius biggrin.gif
Nu kitos Remarko gal ne tokios ziaurios, jei toliau skaityri, Tris drugus, Juodali obeliska ar Vakaru fronte nieko naujo 4u.gif



Aišku biggrin.gif Manau, ką nors dar skaitysku Remarko po kurio laiko. Šiaip ta pačia tema noriu perskaityt Balio Sruogos „ Dievų mišką”. Gėda, dar neskaičiau.

Į Knygų mugę keliausiu šeštad, draugė norėjo į kompaniją, bet ji su kūdikiu, atsisakiau, noriu pasimėgaut ramybe ir dalyvauti norimuose renginiuose.
Atsakyti
As i knygu muge penktadieni keliausiu, po kirpejos ir greiciausiai su dukra, tai busim neilgai, nes apie 12 ten tik atsirasim unsure.gif
Atsakyti