Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Prieplauka, dar kažką dariau skype - jokių rezultatų. unsure.gif
Kažką turi daryti savo atnaujintoj skype versijoj.
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2018 02 04, 21:21)
Helianta, turiu bėdų su skype, tai rasau cia. Dėl šiuometinės kelionės į mugę yra niuansų. Vietas užėmę jau Dolitlė ir martux su dukryte. Ekipaže šiuo metu yra viena vieta, tačiau tik į priekį. Atgal dukra turėsiu iš Vilniaus parsivežti....

a, tai tu šįmet šoferiauji smile.gif
Tai kol kas rezervuojuosi tą paskutinę laisvą vietą į priekį.
O dėl grįžimo kažką sugalvosiu, turėsiu omeny.

Ar matėt, kad jau ir "Knygų mugės" programa paskelbta? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2018 02 05, 22:34)
Prieplauka, dar kažką dariau skype - jokių rezultatų.  unsure.gif
Kažką turi daryti savo atnaujintoj skype versijoj.

na, matyt reikes kreiptis i profesionalus..jei koks meetas, meskit sms smile.gif

QUOTE(Helianta @ 2018 02 06, 01:52)
a, tai tu šįmet šoferiauji smile.gif
Tai kol kas rezervuojuosi tą paskutinę laisvą vietą į priekį.
O dėl grįžimo kažką sugalvosiu, turėsiu omeny.

Ar matėt, kad jau ir "Knygų mugės" programa paskelbta? bigsmile.gif


Helianta, ok rezervuota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2018 02 06, 01:52)
a, tai tu šįmet šoferiauji smile.gif
Tai kol kas rezervuojuosi tą paskutinę laisvą vietą į priekį.
O dėl grįžimo kažką sugalvosiu, turėsiu omeny.

Ar matėt, kad jau ir "Knygų mugės" programa paskelbta? bigsmile.gif



Ugu, jau susidėlliojau šeštadienio renginius galvoj...Laukiu, laukiu bigsmile.gif
Atsakyti

Per gerus tris menesius , neskubėdama perklausiau V.Aksionov "Moskovskaja saga"...esu sužavėta ir džaigiuosi, kad atradau šią epopėją (langanos dėka, nes ji prieš keletą metų šia trilogija paminėjo). Tai Gradovų šeimos/klano gyvenimo dramos stalinistinės santvarkos Rusijoje maždaug 1920-1955 metų laikotarpiu. Inteligentų likimai baimės kalėjimų, lagerių, karo mėsmalėje.
Saga savo apimtimi ir užmoju labai panaši į D.Rubinos "Ruskaja kanareika". Auroriaus santūri ironija, jumoras ir žinutė tarp eilučių labai puikiai pagyvina epopėją. Be to puikiai buvo įskaityta. 4u.gif
Rekomenduoju visiems.. Aišku, kas supranta rusiškai, tai rekomenduoju tik originalo kalba klausyt/skaityt. Abejoju ar lietuviai išvers ir išleis. Ne popsas vis gi....
Tikrai skaitysiu ir kitus V.Aksionov kūrinius. Pats rašytojas nepaprasto likimo: tėvai politiniai kaliniai lageriuose buvę, o jis vaikų namuose..
Rekomenduoju 4u.gif (būsiu aištri, bet... - tas, kam prie ruso buvo geriau gyvent, tai tegu net nežiuri į šios knygos pusę. Tikrai nepatiks smile.gif )
Atsakyti

 V.Aksionov "Moskovskaja saga"...esu sužavėta ir džaigiuosi, kad atradau šią epopėją Be to puikiai buvo įskaityta. 4u.gif

Griebiuosi už rekomendacijos :) O kieno įskaitymą klausei? randu net tris  :rolleyes: 

Pati jau su antra knyga balansuoju ant ribos "mesti šonan"...

Išklausiau Dino Buzzati "Totorių dykumą" - paliko nykų įspūdį, kaip ir jos herojus... visa knyga, kai ir herojaus gyvenimas - maž kas nutiks? ir nieko nenutinka, Gal tame jos žavesys, bet mane prislėgė.

Dabar klausau Colleen McCullough "Cezario moteris". Ir pasiklydau Romos valdžios hierarchijoje (istorija dėstoma taip, lyg visiems būtų visiškai aišku, kaip ten viska yra), todėl sunkoka išlaikyti dėmesį... Skaičiau jos "Giesmę apie Troją", ta labai patiko, o ši kol kas ant nutrenkimo šonan ribos.

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2018 02 07, )
Griebiuosi už rekomendacijos smile.gif O kieno įskaitymą klausei?

Dabar klausau <strong>Colleen McCullough "Cezario moteris"</strong>. Ir pasiklydau Romos valdžios hierarchijoje (istorija dėstoma taip, lyg visiems būtų visiškai aišku, kaip ten viska yra), todėl sunkoka išlaikyti dėmesį... Skaičiau jos "Giesmę apie Troją", ta labai patiko, o ši kol kas ant nutrenkimo šonan ribos


Aš irgi ieškosiu smile.gif

''Cezario moteris' turiu parsisiuntusi, laukia eilėj. Čia aštuonių knygų serija, Cezario Moterys ar ne ketvirtoji.. nepamenu tiksliai dabar. Bet lietuviškai yr tik dvi -Pirmasis Romoje ir Žolynų vainikas, nebeleidžia toliau, o rusiškai irgi ne viską randu. Man McCullough mažne visos knygos labai patinka, o istorinės - ypač.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 07 vasario 2018 - 11:38

Aš irgi ieškosiu smile.gif

''Cezario moteris' turiu parsisiuntusi, laukia eilėj. Čia aštuonių knygų serija, bet lietuviškai tik dvi išleistos - Žolynų vainikas ir Pirmasis Romoje. Cezario Moterys ar ne aštuntoji.. Bet lietuviškai nebeleidžia toliau, o rusiškai irgi ne viską randu. Man McCullough mažne visos knygos labai patinka, o istorinės - ypač.

Tai ir nemetu dar, nes man patinka, kaip ji rašo... žiūrėsiu kaip nuotaika :)

Pažiūrėjau - pagal e-reading c. Cezatio moterys yra ketvirtoji, iš viso nurodytos  tik 7 ir visas galima gauti rusiškai.

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2018 )
>Pažiūrėjau - pagal e-reading c. Cezatio moterys yra ketvirtoji, iš viso nurodytos  tik 7 ir visas galima gauti rusiškai.</p>


Turbūt tada septynios, susipainiojau :)senokai buvau už jų užsikabinusi, kai lietuviškai išleido, tada ieškojau tęsinių, paskui pasimiršo.
Paieškosiu kitų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 07 vasario 2018 - 11:56
QUOTE(Erendira @ 2018 02 07, 11:32)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="prieplauka" data-cid="71991806" data-time="1517989625"><div><p> V.Aksionov "Moskovskaja saga"...esu sužavėta ir džaigiuosi, kad atradau šią epopėją Be to puikiai buvo įskaityta. vartotojo įkelta nuotrauka
</p></div></blockquote><p>Griebiuosi už rekomendacijos smile.gif O kieno įskaitymą klausei? randu net tris  rolleyes.gif </p><p>Pati jau su antra knyga balansuoju ant ribos "mesti šonan"...</p><p>Išklausiau <strong>Dino Buzzati "Totorių dykumą"</strong> - paliko nykų įspūdį, kaip ir jos herojus... visa knyga, kai ir herojaus gyvenimas - maž kas nutiks? ir nieko nenutinka, Gal tame jos žavesys, bet mane prislėgė.</p><p>Dabar klausau <strong>Colleen McCullough "Cezario moteris"</strong>. Ir pasiklydau Romos valdžios hierarchijoje (istorija dėstoma taip, lyg visiems būtų visiškai aišku, kaip ten viska yra), todėl sunkoka išlaikyti dėmesį... Skaičiau jos "Giesmę apie Troją", ta labai patiko, o ši kol kas ant nutrenkimo šonan ribos.</p>


lyg ir Zacharjevo įskaityta... as siunčiausi iš rutracker.org, o ten nedaug skaitovų variantų. reik pačiai issirinkt, kas ausiai maloniau, nes ilgas kūrinys mirksiukas.gif
Atsakyti
Klausau S. Kingo "22/11/63". Kadangi užkabino, susiradau ir epub versiją. Kad skaityčiau tada, kai klausyt nesigauna smile.gif pasirodo, vertimas skiriasi. Sakinių prasmė ta pati, bet žodžiai kiti - audio tekstas vaizdingesnis.
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2018 02 07, 10:32)
Išklausiau Dino Buzzati "Totorių dykumą" - paliko nykų įspūdį, kaip ir jos herojus... visa knyga, kai ir herojaus gyvenimas - maž kas nutiks? ir nieko nenutinka, Gal tame jos žavesys, bet mane prislėgė.


Matyt man ji labai laiku pasitaikė biggrin.gif Bet taip, sutinku, veiksmo joje nėra. Bet mane gal užkabino tuo, kad labai susišaukė su dabartine mano būkle o ir daugumos žmonių įpročiu atidėti gyvenimą - mes kažko laukiam - kol numesim svorio, kol kažką nusipirksim, kol įvyks kažkas po ko mes pradėsim gyventi: "Jau tada tai bus". Tai ir tas laukimas knygoje pasirodė labai panašus - jie vis laukė, o gyvenimas bėgo pro šalį... Gyventi reikia dabar, nieko nelaukiant.

Perskaičiau Susain Cain "Tyla. Introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs". Knyga patiko. Pradžia gal tokia nelabai įdomi pasirodė - autorė daugiau pasakoja apie ekstravertus, bet vėliau jau buvo daug įdomiau. Ir supratau, kd esu gana tipiška intovertė (kaip netikėta biggrin.gif). Tiesa, bendravimas man nebėra labai didelė problema, bet nemėgstu kalbų apie nieką (nebent, kaip ir rašo knygoje, su žmogumi, su kuriuo jaučiuosi jaukiai). Aš dažniau su žmogumi nekalbėsiu dėl to, kad arba galiu neturėti apie ką su juo kalbėti, arba nenorėsiu jam trukdyti (gal jis dabar labai kažką mąsto arba medituoja biggrin.gif) negu dėl to, kad sarmatinsiuos 4/5
Dino Buzzati "Triušiai po mėnuliu" Nežinau, gal nelaiku paėmiau, gal per greit "prarijau" - reikėjo labiau neskubant skaityti - bet labai didelio įspūdžio knyga nepaliko. Gal reikės prie jos sugrįžti vėliau. Bet šiaip apsakymai pasirodė neblogi, kai kurie net labai smile.gif 3/5
Atsakyti