Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Užvesiu man aktualią temą. Ar skaitot ne vieną  knygą knyga tuo pačiu metu? Man kažkaip tik šiais metais atsivėre šitas. Turiu šalia lovos Šerloka Holmsa (nusipirkau seną leidimą su originaliomis Strand laikraščio iliustracijomis :wub: ) tai kartais po istoriją perskaitau. Kitką skaitykleje. Seniau bučiau ir kankinus as tą Holmsa visus metus, nei tu ta plyta nusineši kažkur nei ten greitai paskaitysi tuo mažiuku sriftu

Pabaigiau Guillaume Musso “Centrinis parkas”. Aš prisiklausius labai daug pagyru apie šį rašytoja, angliškai beveik nieko nera, turėjau PDF lietuviškai. Siaubas koks niekalas  :unsure: Bandė padaryti trilerį su labai keistu posūkiu, bet nusivažiavo į lankas, per daug ten tų posukių. Ir meilė ir žudikai ir ligos ir mirtys. Žodžiu, ne ne ne. Aš labai mažai skaitau lietuviškai, bet ar visur vertimai taip suprastėjo? Atrodo normali leidykla “Baltos lankos”, bet toks vaizdas, kad su google translate pavaryta

Atsakyti

Pabaigiau Guillaume Musso “Centrinis parkas”. Aš prisiklausius labai daug pagyru apie šį rašytoja, angliškai beveik nieko nera, turėjau PDF lietuviškai. Siaubas koks niekalas  :unsure: Bandė padaryti trilerį su labai keistu posūkiu, bet nusivažiavo į lankas, per daug ten tų posukių. Ir meilė ir žudikai ir ligos ir mirtys. Žodžiu, ne ne ne. Aš labai mažai skaitau lietuviškai, bet ar visur vertimai taip suprastėjo? Atrodo normali leidykla “Baltos lankos”, bet toks vaizdas, kad su google translate pavaryta

Kad ir prancūziškai ta (ir kitos) knyga ne kažką... čipsai su koka kola  :D  Aš jas klausau kai daugiau verčiu į FR, nes kalba jo nebloga ir siužetas nevargina (neverčia mąstyti), o padeda "išlikti kalboje"   :rolleyes: 

O dėl kelių knygų vienu metu - dažnai turiu vieną skaitomą popierinę (ilgam), vieną skaityklinę ir vieną klausomą. 

Baiginėju "Gyveno kartą Uvė" ... Įdomu, čia aš viena visą knygą raudu?  :blush-anim-cl:  Laaabai patinka, liko paskutinis skyrius ir epilogas.... Įtariu, reiks baigti klausyti namie, be makiažo.

Atsakyti
Erendira, su Uve visąlaik neraudojau, bet ašarėlę nubraukiau nevienąkart. Tačiau ir šypsotis ten yra kur wub.gif
Atsakyti

Saintlina, taip, tikrai, šypseną išlupa :D Bet sąžiningai vidutiniškai kas antrą skyrių raudojau  :rolleyes: Nuotaika, matyt, tokia pakliuvo. MB net pasižadėjo plintusus skubiai sumontuot (o ne laukt priminimo kas pusmetį), nusgando, matyt, kad raudu  :D (sakyčiau turi panašumų su Uve - varikliai ten visokie nuolat galvoje, kalbos po šaukščiuką per valandą :D )

Atsakyti
Jautri ta knyga, tikrai. Ir labai šilta. Aš kitos tokios šiltos knygos gal net nelabai pamenu. Nors gal pamenu smile.gif Herriot 'Kas nuostabu ir išmintinga'. Ir A. Lindgren taip rašyti mokėjo.
Atsakyti
As skaitau skaitkleje bent pora, viena tai vis baigineju unsure.gif Trudi Canavan, kita pabaigiau trilogija ale zmoniu priklausomybe nuo meiles ir manipuliavimo kitais, prie lovos guli Gary, Silva Rerum IV ir dar popierine skaitau angliskai dabar James Thurber "13 clocks" (nerealiiiiii) wub.gif nors pasaka, bet su tiek kalbos zaismo ir perkeltiniu reiksmiu, kad greitai nesiskaito ax.gif
Sita tai i rankinuka gali isideti, del kitu dziaugiuosi, kad turiu skaitykleje, nes 1000 psl nepasinesiosi unsure.gif
Atsakyti

Uvę tai labai noriu paskaityti. Dabar tokias lengvas griaužiu, matyt trūko kažko panašaus. Pradejau Kristin Hannah “Žiemos sodas” 

Stengsiuos šiais metais skaityti kuo daugiau lietuviškai, nes jau pradedu nemoket rašyti ir net minčių reikšti :unsure:  Nes realiai lietuviškai šneku tik su vyru ir kažką FB paskaitau. Viskas, baisu pasidarė

Atsakyti
Atsilikus jaučiuos, skaityklės neturiu, kompe neskaitau, audio neklausau. Bet ir popierines vos spėju. Skaitau po vieną.
Atsakyti
Aš dažnokai po kelias vienu metu skaitau. Ir dabar vieną skaityklėj, kitą popierinę.

O kiek laiko skaityklės pas jus laiko neišsikrovusios? Kol po truputuką skaitydavau, atrodė, kad ilgai kraut nereikia. Dabar kai daugiau nelabai ką daryt galiu, skaitau kartais nuo ryto iki vakaro ir žiūriu, kad per porą dienų ir išsikrauna Kindle.
Atsakyti
As planseteje skaitau, kur kindlo tik appsas, tai irgi gana greit issikraudineja unsure.gif bet turiu 4 knygu skaitymo programas savo planseteje ax.gif
Atsakyti
as 3 - popierinę, skaityklej ir audio.
Atsakyti
Aš labai retais atvejais dvi skaitau - vieną grožinę kitą ne. Bet dažniausiai vieną vienu metu smile.gif
Atsakyti