Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Dar noriu pasipasakoti apie Robertson Davies Rebel Angels: toks dvilypis įspūdis - pati istorija ne kažin kas, bet pasakojimo stilius (net su pseudofilosofiniais ekskursais) užkabina, kelia smalsumą - visiškai nieko nežinojau apie Kanados akademinį gyvenimą (esu tikra, kad nieko tikro ir nesužinojau  :mirksiukas:​ ), bet man iš esmės patinka aukštųjų mokyklų snobizmas, tad knyga susiklausė vienu ypu. Klausysiu ir likusias dvi (Kornišo trilogija viskas užvadinta   :rolleyes: )

Atsakyti
skaitau R. Kmita "Pietinia kronikas". Labai linksma biggrin.gif ir tas žargonas šiaulietiškas labai vaizdingas, ir anų laikų realijos kaip gyvos prieš akis iškyla smile.gif
Atsakyti

Aš tai Petinia kronikase ràdau daliku kur ape Šiaūlius nežinuojau  :D

Užaugau Šiauliuose  :rolleyes: Bet skaityt tai nelengva buvo (techniškai :hihihi:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 26 sausio 2018 - 12:19
QUOTE(Erendira @ 2018 01 26, 12:54)
<p>Dar noriu pasipasakoti apie<strong> Robertson Davies Rebel Angels</strong>: toks dvilypis įspūdis - pati istorija ne kažin kas, bet pasakojimo stilius (net su pseudofilosofiniais ekskursais) užkabina, kelia smalsumą - visiškai nieko nežinojau apie Kanados akademinį gyvenimą (esu tikra, kad nieko tikro ir nesužinojau  mirksiukas.gif​ ), bet man iš esmės patinka aukštųjų mokyklų snobizmas, tad knyga susiklausė vienu ypu. Klausysiu ir likusias dvi (Kornišo trilogija viskas užvadinta   rolleyes.gif )</p>


Debfordo trilogija paklausyk to paties autoriaus! jos pagrindinis veikejas Kornišo teilogijoj šmėsteli 😀
man abi jos labai patiko😀
Atsakyti

Debfordo trilogija paklausyk to paties autoriaus! jos pagrindinis veikejas Kornišo teilogijoj šmėsteli 😀
man abi jos labai patiko😀

Mielai :super: Ačiū!

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 01 26, 12:11)
skaitau R. Kmita "Pietinia kronikas". Labai linksma biggrin.gif ir tas žargonas šiaulietiškas labai vaizdingas, ir anų laikų realijos kaip gyvos prieš akis iškyla smile.gif

Aha, labai tikroviškai perteikta drinks_cheers.gif
QUOTE(Erendira @ 2018 01 26, 12:16)
<p>Aš tai <em>Petinia kronikase ràdau daliku kur ape Šiaūlius nežinuojau</em>  biggrin.gif</p>
<p>Užaugau Šiauliuose  rolleyes.gif Bet skaityt tai nelengva buvo (techniškai hihihi.gif)</p>

Man tai labai lengvai skaitėsi, gyvenau netoliese nuo ten smile.gif
Ir gal kas nors pravers, nes namie toks vienas bręstantis yra. Aišku, laikai kiti, bet, sakyčiau, yra universalių reiškinių ax.gif Knyga įvairioms amžiaus grupėms, nes ir mano mama tapo Kmitos gerbėja, ir vaikui ištraukos apie šūlę gerai suėjo.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 01 24, 23:03)
Perskaičiau D. Eggers "Ratą'. Ir nepatiko. Visai. Pagrindinė mintis nenauja, pasakojimo stilius man labai šiaip sau. Knygos herojė visą laiką erzino. Manęs, iš principo neturinčios FB ir pan. vietų paskyrų, ir be tokių knygų visiškai nevilioja kiekvieno  pirstelėjimo aprašymas soc.tinkluose, šypsenėlių ir like'ų dėliojimas, visa ko komentavimas ir pan.

Mano įspūdis toks pat, herojė kvaiša, bet kad kažkas panašaus darosi, tai tikrai. Nenorėjau turėti fb ir aš, bet teko pasidaryti darbinį, tai stengiuosi iš to išpešti naudą, susisiekiu su vaikais. Šiurpau nuo to, kaip žmonės visus intymius dalykus kiša į el. erdvę. Atrodo, Nihilistė buvo įmetus labai gero straipsnio nuorodą. Ten privačios detektyvų agentūros vadovo pranešimas apie visus tuos soc. tinklus ir viešinimąsi. Knyga man buvo labai tikroviška, aš ją tiesiog prarijau, kaip trilerį.
Dabar pradėjau skaityti Marinos ir Sergejaus Djačenkų "Ритуал". Neseniai pažiūrėjau labai gražų filmą "Он- дракон". Labai fantastiškas ir mielas filmas, tinka žiūrėti su vaikais, gaila, kad nebuvo tinkamai išreklamuotas. Paskaičiau komentarus po juo, ogi pagal šitą knygą pastatytas. Gerai, kad ten rašė, jog filmas labai skiriasi nuo knygos, nes būčiau užsigraužus (mėgstu pirma paskaityti knygą, o jau paskui galbūt pažiūrėti filmą pagal ją). Taigi skaitau ir ieškau panašumų. biggrin.gif O panašumų tai laaabai mažai, drakono vardas atitinka ir kad drakonas pagrobia princesę. Viskas. bigsmile.gif
Atsakyti
Jo, maciau ta filma, man irgi labai padare ispudi, ir pastatytas labai graziai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2018 01 26, 20:26)
Mano įspūdis toks pat, herojė kvaiša, bet kad kažkas panašaus darosi, tai tikrai. Nenorėjau turėti fb ir aš, bet teko pasidaryti darbinį, tai stengiuosi iš to išpešti naudą, susisiekiu su vaikais. Šiurpau nuo to, kaip žmonės visus intymius dalykus kiša į el.  erdvę. Atrodo, Nihilistė buvo įmetus labai gero straipsnio nuorodą. Ten privačios detektyvų agentūros vadovo pranešimas apie visus tuos soc. tinklus ir viešinimąsi. Knyga man buvo labai tikroviška, aš ją tiesiog prarijau, kaip trilerį.


Buvo biggrin.gif Ir net gali pakartot, jei kam įdomu 4u.gif

QUOTE(nihilistė @ 2017 08 20, 19:10)
Į tą "Rato" temą radau tokį straipsnį  biggrin.gif
Atsakyti

Ateinu pavėlavus į Oskarus, ačiū Heliantai :4u:  Šiandien žiūrėjau užrasus, kur seniau sąžiningai rašydavau knygų atsiliepimus, ir pasirodo 2008 ais aš nuėjau į pirmą knygių mytą  :blink:  Yra foto, viskas užfiksuota su įrodymais. Ir knygų perskaitydavau po 60 per metus...

Aš šiuos metus pradėjau skaitydama kelias knygas iš karto, ko niekada nepraktikavau. Namie, Zafon “Angelo žaidimas”. Gerai, bet ne taip gerai, kaip pirmoji. Labai patinka plona gija jungianti abi istorijas. Jau nedaug liko, nepatogu nešiotis tokią storą knygą. Namie beveik nekaitau. 

Niekad neskaičiau pdf, bet pasitaike ir per kelionę iki kito miesto ir atgal, suskaiciau Rūta Šepetys “Druska jūrai”. Ypatingai patiko. Beveik ašarą nubraukiau. Nieko buvau negirdejus apie šią tragediją. Tai aišku vakar sužiūrėjau visas dokumentikas, kurias tik radau ta tema. Irgi patiko plona ziužeto linija, jungianti su “Tarp pilku debesų”. Paaštrino baisios istorijos tragizmą. Ir kaip tai arti mūsų.

Galiu pasakyti, kad atradau elektroniniu knygų džiaugsmą ir atsiprašiau savo senutes KoBo skaitykles šiandien pakroviau, net netikėjau, kad ji veiks!  Pradėjau E Lochart “When we were liars”. Lietuviškai “Melagiai”. Ji labai rekomenduota, girdėjau labai daug gerų atsiliepimų. Ir tik pradėjus supratau, kad čia young adults (jaunimui?!paaugliams?!) skirta knyga. Bet daug žadanti. Įtraukė.

Naujais metais prižadu grįžti į skaitymą ir į temą pilnu tempu! 

Atsakyti

Merginos, gal kuri turėtų pasidalyti Šlepiko "Mano vardas Marytė"? prisireikė mokinukei...

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 01 26, 14:11)
skaitau R. Kmita "Pietinia kronikas". Labai linksma biggrin.gif ir tas žargonas šiaulietiškas labai vaizdingas, ir anų laikų realijos kaip gyvos prieš akis iškyla smile.gif

Aš visiškai nieko iš tos knygos nesitikėjau, bet buvau maloniai nustebinta. Vietom toks lyg ir graudumas, lyg nostalgija buvo suėmusi. O vaikiškas naivume...
Atsakyti