Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Oho, pirmąkart gyvenime Oskara gavau blink.gif Nieko sau bigsmile.gif Kaip visi sako, nesijaučiu nusipelniusi rolleyes.gif Bet, iš tikrųjų, tai labai džiaugiuosi, kad turiu bendraminčių, su kuriomis galiu pasidalinti tokiais savo "atradimais".

Ir dėkui Heliantai, už įspūdingą Oskarų vakarą! Vat jai tai tikrai reikia apdovanojimo "Už viso gyvenimo nuopelnus". TIKRO!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamce: 23 sausio 2018 - 16:35
Koks puikus Jubiliejus ir prisijungiu prie isskirtiniausio Oskaro Heliantai!

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Perskaičiau D. Eggers "Ratą'. Ir nepatiko. Visai. Pagrindinė mintis nenauja, pasakojimo stilius man labai šiaip sau. Knygos herojė visą laiką erzino. Manęs, iš principo neturinčios FB ir pan. vietų paskyrų, ir be tokių knygų visiškai nevilioja kiekvieno pirstelėjimo aprašymas soc.tinkluose, šypsenėlių ir like'ų dėliojimas, visa ko komentavimas ir pan.

Ir visiškai priešinga - F. Backman 'Бабушка велела кланятся и передать, что просит прощения'. Kam patiko 'Gyveno kartą Uvė', patiks ir šita. Tokia pat jautri, ir miela, ir graudi istorija, ar tiksliau - susivijusių istorijų pynė. Man asmeniškai Uvė kiek labiau patiko, bet labai maloniai susiskaitė ir šita.
Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Su dideliu malonumu suklausiau David Mitchell "Juodosios gulbės slėnį" - mano akimis įtaigiai papasakota vienišo vaiko istorija. Pasijutau neišaugusi iš kai kurių paaugliškų dalykų :) Patiko. 

Ir nepatiko toje knygoje minimas Alain Fournier " Le Grand Meaulnes" (Didysis Molnas) - jame visiškai neradau iš kur užgimti tokiai, kaip pasakojama meilei, draugystei ir dėl ko duoti tokias fatališkas priesaikas... Veikėjų veiksmai remiasi jausmais, o apie juos beveik nieko nepasakyta ... žodžiu, kažkokios vienos pasekmės be priežasčių. Neįtikino... Nesupratau, už ką knyga ekranizuota net 2 kartus. Pradedu įtarti, kad tundra aš :D

Nemažai jausmų užkliudė  Этгар  лет "Семь тучных лет" tie pasakojimai "atsitiktiniam pakeleiviui" kaip sako autorius, tokie jaukiai asmeniški... 

Dar buvo du John Verdon detektyvai: "Stipriai užsimerk" ir "Piteris Penas turi mirti". Jei bus daugiau - skaitysiu visus, nes patinka, kad be painių istorijų narpliojimo, keliami klausimai, kodėl 'the hero" yra būtent toks "the hero" , o ne tik kodėl nusikaltėlis tapo nusikaltėliu...dar patinka  "the hero" santykių su žmona aprašymas  :rolleyes: 

Atsakyti

Rašytojas turėjo būti Этгар Керет  :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 01 24, 22:03)
Kam patiko 'Gyveno kartą Uvė', patiks ir šita. Tokia pat jautri, ir miela, ir graudi istorija, ar tiksliau - susivijusių istorijų pynė. Man asmeniškai Uvė kiek labiau patiko, bet labai maloniai susiskaitė ir šita.

Jaučiuosi galutinai sugundyta "Uve", teks ieškoti.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2018 01 24, 23:03)
Perskaičiau D. Eggers "Ratą'. Ir nepatiko. Visai. Pagrindinė mintis nenauja, pasakojimo stilius man labai šiaip sau. Knygos herojė visą laiką erzino. Manęs, iš principo neturinčios FB ir pan. vietų paskyrų, ir be tokių knygų visiškai nevilioja kiekvieno  pirstelėjimo aprašymas soc.tinkluose, šypsenėlių ir like'ų dėliojimas, visa ko komentavimas ir pan.




pritariu visiškai!!! pagrindinė veikeja visiška "dūra" biggrin.gif .,.pabaiga tai nukovė mane...įtikino, kad smegenų ji nebeturi 😁
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2018 01 25, 22:10)
pritariu visiškai!!! pagrindinė veikeja visiška "dūra" biggrin.gif .,.pabaiga tai nukovė mane...įtikino, kad smegenų ji nebeturi 😁

o šitas sakinys tai kaip tik gundo paskaityt biggrin.gif
Atsakyti
Mane "Ratas" irgi sunervino, ir sakyciau toks skaitalas gal, kad tie, kurie priklausomi nuo FB susimastytu, kai salia esu girdejusi vienos marketingistes posaki:"svarbiausia kokia tao vado istorija internete, tipo, kokius puslapius ismes isirasius tavo varda i paieska", tai man atrode, kad Ratas turetu ta siauba atskleisti, o isejo tik pishhhhhhhhh unsure.gif
Juokingiausia, kad zodis "dura" rusiskai yra buka kvaile, o ispaniskai "dura" reiskia kietas, bet irgi galima pasakyti apie zmogu, kurio smegenys suakmenejusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2018 01 26, 09:45)
Mane "Ratas" irgi sunervino, ir sakyciau toks skaitalas gal, kad tie, kurie priklausomi nuo FB susimastytu, kai salia esu girdejusi vienos marketingistes posaki:"svarbiausia kokia tao vado istorija internete, tipo, kokius puslapius ismes isirasius tavo varda i paieska", tai man atrode, kad Ratas turetu ta siauba atskleisti, o isejo tik pishhhhhhhhh  unsure.gif
Juokingiausia, kad zodis "dura" rusiskai yra buka kvaile, o ispaniskai "dura" reiskia kietas, bet irgi galima pasakyti apie zmogu, kurio smegenys suakmenejusios biggrin.gif


Na as rašydama turėjau minty rusiška varianta,bet ispaniškas dar papildo.
ALEXIA tikrai gaist laiko neverta. Paskutini skyriu paskaityk po mūsų atsiliepimu ir užteks.😁
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2018 01 25, 21:05)
Jaučiuosi galutinai sugundyta "Uve", teks ieškoti.


labai rekomenduoju wub.gif
Atsakyti
As siuo metu skaitau toki neipareigojanti romana-trlogija, bet su visai idomiu aspektu, t.y. zmones su tam tikrais emocinaisi sutrikimais "obesijomis", noras buti mylimu ir baime myleti. Is vienos puses turbut galima ir kaip koki etotini romana skaityti, nors man visai idomiai pagrindiniu heroju emocinius kampus pateikia, ir net savitarpio pagalbos grupes patarimus, ka tokiems zmonems daryti, kaip valdytis, kodel kyla tokie dalykai, ka jie daro, kaip sutrikimas veikia...visai idomu
Atsakyti