Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Karmen kursto gyvuliuku zudyma ir prostitucija biggrin.gif
Folklore daug, net vaiku folklore gydo arielka, as kai vaikams dainuoju, praleidziu arba improvizuoju biggrin.gif
Atsakyti
Aš vaikams dainuoju tokias: https://www.youtube....h?v=j8Jz_a1PKcM
"Gėda, gėda, Jonai..." autentiškai turėtų būti "Bizūno, Jonai!.." Psichologinis smurtas! lotuliukas.gif

O čia šiaip vitaminų: https://www.youtube....eature=youtu.be
Papildyta:
Ai, pabaigai - "vakaronė" su J.E.

Apie kritimą

Kristi už Tėvynę – gerai. Niekas nesiginčys.
Taip pat gerai – kristi į lovą. Į šiaudus. Į miltus.
Galima kristi už lovos. Galima – už lovą. Bet nebūtina. Jei krenti už Tėvynę, sykiu krenti ir už lovą.
Pradedantiems nepatartina kristi už idėją. Geriau – už tvoros. Bet dar geriau – už krosnies.
Visados galima kristi už kampo.
Niekados nekriskim už tuos, kurie gyvens po mūsų. Tegu jie patys kritinėja.
Visiškai netinka kristi už tuos, kurie ragina kristi. Tai ne mūsiškiai. Kristi už kitą žmogų galima tik įsitikinus, kad iš to jam nebus jokios naudos.
Taip pat įsitikinkim, kad nebus naudos ir mums.
Jei pradėję kristi tunelio gale regim šviesą – geriau sukti atgal.
Krintant kišenėse turi būt tuščia, o galvoje – tamsu.
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2018 01 14, 21:00)

O! Petrauskų muziejų irgi reikia uždaryti https://www.youtube....h?v=3kC5pn6AeyQ



Tai, hmm, tyrėjas nekaltas, kad objektas toks gun_smilie.gif

iš dainos žodžių neišmesi ir iš vis - lyginant lietuvių ir lenkų XX pradžios dainynus, lenkai dainuoja apie Dievą ir Tėvynę, lietuviai - apie alų ir mergas. Na ir ką? biggrin.gif
Atsakyti

...nu jus man pasakykit....yra tokia knyga Dievas visada keliauja inkognito....ar skaitet? kas ten per stebuklas, kad beveik visu knygynu topuose karaliauja jau metu metais?... blink.gif blink.gif ..gal ka praleidau?...


Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2018 01 15, 19:12)
...nu jus man pasakykit....yra tokia knyga Dievas visada keliauja inkognito....ar skaitet? kas ten per stebuklas, kad beveik visu knygynu topuose karaliauja jau metu metais?... blink.gif  blink.gif ..gal ka praleidau?...

Man irgi tai įdomu. Ir ne vien šita knyga taip garbinama, visos autoriaus knygos ( ar ne 4) žiauriai keliamos į padanges. O kaip laukiama naujos... Mano mergiotė perskaitė visas ir tiesiog svaigo, o aš kažkaip bijau net į rankas imti. Bet gal rytoj ir paimsiu, tada parašysiu. Jei nepamiršiu iki rytojaus. biggrin.gif Dar viena, kuri laukia tyrimo - Trobelė".
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2018 01 15, 21:09)
Man irgi tai įdomu. Ir ne vien šita knyga taip garbinama, visos autoriaus knygos ( ar ne 4) žiauriai keliamos į padanges. O kaip laukiama naujos... Mano mergiotė perskaitė visas ir tiesiog svaigo, o aš kažkaip bijau net į rankas imti. Bet gal rytoj ir paimsiu, tada parašysiu. Jei nepamiršiu iki rytojaus.  biggrin.gif  Dar viena, kuri laukia tyrimo - Trobelė".

aš ją turiu nusipirkus. Laikau atostogoms.
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2018 01 15, 20:12)
...nu jus man pasakykit....yra tokia knyga Dievas visada keliauja inkognito....ar skaitet? kas ten per stebuklas, kad beveik visu knygynu topuose karaliauja jau metu metais?... blink.gif  blink.gif ..gal ka praleidau?...

Kažką bandžiau to autoriaus ar autorės(?) skaityti, net pavadinimo nebepamenu, nes paskaičiau nekažką. Tikrai ne mano autorius, tad pradėjau ir padėjau. Net nepasakysiu kodėl. Kažkoks priverstinis pozityvumas, nenuoširdus nuoširdumas mirksiukas.gif , paslėptas pamokslavimas. Tikrai neprisimenu, bet nepatiko. Gal Dievas... kokia kitokia. Nors iš pavadinimo atrodo, kad gali būti ir dar blogiau. Na, va, sudirbau knygą, o jos visai neprisimenu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimma: 15 sausio 2018 - 22:02
QUOTE(prieplauka @ 2018 01 15, 18:12)
...nu jus man pasakykit....yra tokia knyga Dievas visada keliauja inkognito....ar skaitet? kas ten per stebuklas, kad beveik visu knygynu topuose karaliauja jau metu metais?... blink.gif  blink.gif ..gal ka praleidau?...

Skaičiau šią, daugiau nebebandžiau. Keli maži momentai visai patiko, bet nerekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2018 01 15, 21:09)
Man irgi tai įdomu. Ir ne vien šita knyga taip garbinama, visos autoriaus knygos ( ar ne 4) žiauriai keliamos į padanges. O kaip laukiama naujos... Mano mergiotė perskaitė visas ir tiesiog svaigo, o aš kažkaip bijau net į rankas imti. Bet gal rytoj ir paimsiu, tada parašysiu. Jei nepamiršiu iki rytojaus.  biggrin.gif  Dar viena, kuri laukia tyrimo - Trobelė".


giluze, lauksiu tyrimo😀idomu ka ten iskaitysi😀


QUOTE(martux @ 2018 01 16, 00:16)
Skaičiau šią, daugiau nebebandžiau. Keli maži momentai visai patiko, bet nerekomenduoju.

supratau, tada nebandysiu😀
Papildyta:
QUOTE(Aimma @ 2018 01 15, 23:01)
Kažką bandžiau to autoriaus ar autorės(?) skaityti, net pavadinimo nebepamenu, nes paskaičiau nekažką. Tikrai ne mano autorius, tad pradėjau ir padėjau. Net nepasakysiu kodėl. Kažkoks priverstinis pozityvumas, nenuoširdus nuoširdumas  mirksiukas.gif , paslėptas pamokslavimas. Tikrai neprisimenu, bet nepatiko. Gal Dievas...  kokia kitokia. Nors iš pavadinimo atrodo, kad gali būti ir dar blogiau. Na, va, sudirbau knygą, o jos visai neprisimenu...


vat sito perdeto pozityvumo ir bijau....kazkokia nesveika psichika dvelkia...😀

Atsakyti
Man " Trobele "rekomendavo labai katalikiska moteriske (ne fanatizmo lygmenyje, bet....) tai gali but, kad pamokslavimo ir kreipimo Dievop ten yra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2018 01 16, 08:39)

vat sito perdeto pozityvumo ir bijau....kazkokia nesveika psichika dvelkia...😀


hmm, kažkokia iškreipta mes visuomenė (Adamsai) biggrin.gif kriminalai, psichopatai patinka, o va pozityvumas - ne blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Bruksniuk, va Vaitkutes pozityvumas yra tas tikras, kur eina i sirdi, kitur gali buti ir kitoks pozityvumas, jei jauti, kad jis nenuosirdus, kokie cia Adamsai...nors man asmeniskai psichopatai, kriminalai nepatinka ir neziuriu ir neskaitau, net Ypatingu vaiku namu neskaiciau, nes, nu negaliu paskui miegot unsure.gif
Atsakyti