Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

QUOTE(giluze @ 2018 01 02, 23:41)
Na štai, ir vėl "Stouneris", pretenduoja į bendros metų knygos nominaciją.  ax.gif


Aš irgi skaitau ataskaitas ir stebiuosi tokiu vienbalsiu "Stounerio" lyderiavimu ir galvoju, ką pražiūrėjau šioje knygoje , kad ji man netempia iki "šediovrų šediovro" smile.gif Greičiau sutikčiau su Erendiros apibūdinimu : (labai) gerai papasakota beveik apie nieką.

O mano ataskaitos nebus, nes metų gale sugebėjau pamesti visų kelių metų perskaitytų knygų registracijos sąsiuvinuką. O mintinai tikrai neprisimenu šedevrų. Iš jūsų minimų daug yra skaitytų ir gerų, bet prie metų sukrėtimo nei vienos nepriskirčiau.
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2018 01 05, 12:55)
Metų „klasikinis formatas“ – J. Williams „Stoneris“. Labai gerai papasakota beveik apie nieką.
Aš sakyčiau, istorija apie gyvenimo patirtį, t.y., istorija beveik apie viską. biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(Erendira @ 2018 01 05, 12:55)
Metų „klasikinis formatas“ – J. Williams „Stoneris“. Labai gerai papasakota beveik apie nieką.
Aš sakyčiau, istorija apie gyvenimo patirtį, t.y., istorija beveik apie viską. biggrin.gif

Man viskam kažkaip pritrūko plėtojimo ar tai pagilinimo (progų buvo n+k). Bet kuriuo atveju, tas, kad gavosi - paminėtina  :rolleyes:​ 

Atsakyti
O man Gary "Gyvenimas dar pries akis" nu sakyciau "Dievu misko" tipas, pabaiga sukrete tiek, kad ne iki metu jumoro buvo unsure.gif
O siaip rasykit, rasykit ok.gif o as sraibinu savo saraseli "to do" tik kada...neisivaizduoju hmm.gif doh.gif umn.gif
Zis, o tu savo turi Pasakininko istorija? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 05 sausio 2018 - 19:03
QUOTE(Erendira @ 2018 01 05, 17:24)
pritrūko plėtojimo ar tai pagilinimo
Marianų lovio gylis kaip ir išmatuotas, bet kas ryšis nerti į tą gylį?..
O žmogaus sąmonės ir pasąmonės gylis?.. mastau.gif
"Stounerio" istorijoje palikta laisvė mąstyt, jaust, matuot ir asmeniškai sau atskleist tą vidinio pasaulio "plotą ir gylį".
Atsakyti
Jaučiuosi paleidus iniciatyvą... unsure.gif
"Drakone" vietos rezervuotos 13 val. mano vardu. Kalėdų Senelis jau nekantrauja... 000054.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2018 01 05, 15:08)
Aš irgi skaitau ataskaitas ir stebiuosi tokiu vienbalsiu "Stounerio" lyderiavimu


vienbalsiu? Kad sakyčiau, Cabre pas mus jį lenkia.
Nors apie Stounerį aš irgi tik geriausius žodžius galiu pasakyti. Tai - puikus klasikinis kūrinys. Man jis eitų koja kojon su Forsaitų saga wub.gif na, gal puse žingsniuko atsiliktų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 06 sausio 2018 - 11:52

QUOTE(Erendira @ 2018 01 05, 17:24)
pritrūko plėtojimo ar tai pagilinimo
Marianų lovio gylis kaip ir išmatuotas, bet kas ryšis nerti į tą gylį?..
O žmogaus sąmonės ir pasąmonės gylis?.. mastau.gif
"Stounerio" istorijoje palikta laisvė mąstyt, jaust, matuot ir asmeniškai sau atskleist tą vidinio pasaulio "plotą ir gylį".

 Oi, gerai, jau, gerai :irnesakyk:  :mirksiukas: 

Mane užkabino John Verdon detektyvai - ganėtinai dora detektyvinė istorija + įvadas į psichologijos pradžiamokslio įvadą :hihihi: = pakankamai įtraukiančios ir kažkuo artimos istorijos 

Atsakyti
aš negaliu susikaupt ataskaitai, matyt pateiksiu tik sąrašą.
Atsakyti
Galiu paskolinti kauptuka, jei nori 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos.

Mano metų artimiausia dūšiai - Kazragytės „ Švytintis rūkas”'.

Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2018 01 05, 18:52)
O man Gary "Gyvenimas dar pries akis" nu sakyciau "Dievu misko" tipas, pabaiga sukrete tiek, kad ne iki metu jumoro buvo unsure.gif


Sios knygos nominacija buvo ne jumoristine - galejau ja ivardinti "juoku pro asaras", bet likau istikima klopedijos "zvengo" apibudinimui. 4u.gif

QUOTE(Alchemie @ 2018 01 06, 18:45)
Galiu paskolinti kauptuka, jei nori 4u.gif  mirksiukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Mamce @ 2018 01 05, 14:08)
O mano ataskaitos nebus

QUOTE(Alexia @ 2018 01 06, 18:33)
aš negaliu susikaupt ataskaitai, matyt pateiksiu tik sąrašą.


Nu cia daba! unsure.gif Negi ir kauptukas nepades? biggrin.gif

QUOTE(Mamce @ 2018 01 05, 14:08)
Aš irgi skaitau ataskaitas ir stebiuosi tokiu vienbalsiu "Stounerio" lyderiavimu ir galvoju, ką pražiūrėjau šioje knygoje , kad ji man netempia iki "šediovrų šediovro" smile.gif Greičiau sutikčiau su Erendiros apibūdinimu : (labai) gerai papasakota beveik apie nieką.


"Stounerio" neskaiciau, tik jis simta karta buvo mano internetiniu knygynu krepseliuose ir kassyk is ju iskrisdavo del savo "sviezuma" atitinkancios finansines vertes. Manau, kad as ji isigysiu - gal po metu, gal po dvieju, kai kaina atatinkamai pakris, vadinasi perskaitysiu gal po keturiu ir per eiline ataskaita (jei SM dar gyvuos! tongue.gif ) tikriausiai/o.gal.ir.ne parasysiu: "va, kokia gera knyga ir blablabla". Bet tai bus gal po keleriu metu ir per minima ataskaita tikriausiai vienintele apie ja uzsiminsiu... Ka noriu tuo pasakyti. Tikriausiai "Stounerio" mitas turi pagrindo, bet daug kas ja skaite siais metais, nes yra naujai isejusi knyga. Todel siulau ja nominuoti dazniausiai skaitytos ir daug minciu sukelusios knygos titului. mirksiukas.gif biggrin.gif

QUOTE(klopedija @ 2018 01 06, 11:42)
"Drakone" vietos rezervuotos 13 val. mano vardu. Kalėdų Senelis jau nekantrauja...    000054.gif


Oij, kap laukiu reportazo! bigsmile.gif
Atsakyti