Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 96 laida

Nesąžininga biggrin.gif

aš tikrai daug skaičiau šiais metais - bet vis beveik apie tą patį ir tą patį.

Viską pasvarsčius, mėgstamiausi rašytojai - Domas Kaunas, Aušra Navickienė, Nijolė Lietuvninkaitė, Vytautas Merkys ir (suprise) - Egidijus Aleksandravičius biggrin.gif

taip pat (vis dar) (nes reikia kažkur galvą pravėdinti) Maksas Frajus gretinant su spalvinimo knygomis biggrin.gif






ar mano ataskaita užskaityta? lady.gif
Atsakyti
QUOTE(Pajauta @ 2018 01 03, 00:41)
Metai buvo geri, nes  visos buvo  gana  geros, patikusios, ar net labai patikusios. Būta net  ir linksmų,šmaikščių,  komiškų.
Jaume Cabre "Prisipažįstu"
Hanah Kent "Paskutinės apeigos"
Metų šmaikščiausioji grožinė su komiškumo elemantais apie vienatvę
Romen Gary " Meilutis Smauglio vienatvė Paryžiuje"
Metų stipriausios 
J.Wiliams "Stouneris"
Labai patikusios 
Yan McEwan "Vaiko gerovė"
Abraham B.Jahošua "Jeruzalė"
Kaip visada mūsų skoniai labai panašūs. biggrin.gif

QUOTE(saintlina @ 2018 01 03, 13:56)
kaži, kodėl bibliotekos negauna šitos knygos? Vilniaus Libis išvis jos nerodo. Jau metus kantriai laukiu, mažu atsiras - nu ne.
Gal nudžiuginsiu?.. mirksiukas.gif https://www.linkoman...oak_2015_LT_pdf

QUOTE(Brūkšniukas @ 2018 01 03, 16:43)
Nesąžininga biggrin.gif
Tikrai! lotuliukas.gif Viską, ką parašei, reikia išsigooglint, išskyrus Frajų. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2018 01 03, 19:52)

Gal nudžiuginsiu?..  mirksiukas.gif 


ui, kaip nudžiuginai bigsmile.gif periodiškai tikrinau ir čia, ale jau praradus viltį buvau smile.gif
Ačiūūūū, Klopedija wub.gif

Šian iš bibliotekos krūvą knygų vos parsinešiau, dabar dar Klopedija praturtino - psio, aš ilgalaikiam tupėjimui namie pasiruošiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2017 11 19, 12:33)
Ar naudojates "Goodreads" programele, cia daugiau toms kas ne lietuviskai skaito. Man atrodo, buvo lietuviska kzkoki panasi, ar ne "Mano knygos"? Ten zymiesi ka perskaitei, labai daug atsiliepimu ir pan. Na, kaip IMBD tik apie knygas

Naudojuosi lietuvisku suknyga - be jo dabar kaip be ranku, nes su laiku vis maziau zinau ka skaiciau ir ka turiu. biggrin.gif

QUOTE(SOFIJA5 @ 2017 12 12, 08:30)
Vilnietės, važiuokime į Kauną sausio 6  4u.gif

Oij, smagu jums bus. bigsmile.gif

O gal vilnietes (ir ne tik! mirksiukas.gif ) noretu susimatyti Vilniuje liepos 17, 18 arba 19? ax.gif

QUOTE(klopedija @ 2017 12 18, 19:30)
Na, nelygu, kokia protinė negalia... hmm.gif  Ką apskritai ji įveikia?
Gal tiktų kokia Hermann Hesse knyga, pvz., "Gertrūda", tik senokai leista, vargu, ar knygynuose rastumėt.

As ja "iveikiau" tik greituoju skaitymu... rolleyes.gif


Atsakyti
NOreciau as liepa, bet, greiciausiai busiu prie Biskajos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tutele @ 2018 01 04, )

O gal vilnietes (ir ne tik! mirksiukas.gif ) noretu susimatyti Vilniuje liepos 17, 18 arba 19? ax.gif


jei tik būsiu Vilniuj - be abejo, norėsiu smile.gif
Atsakyti
Mano kukli ataskaita ax.gif

Metų lietuviškoji
Rasa Aškinytė. Glesum

Metų istorinė
Undinė Radzevičiūtė. Kraujas mėlynas

Metų negrožinė
Mano tėvynė – prie jo širdies. Gabrielos Eleonoros Mol-Basanavičienės dienoraštis ir laiškai

Metų atradimas
Rein Raud. Rekonstrukcija

Metų nusivylimas
Akvilina Cicėnaitė. Tylos istorija

Atsakyti
Labos 4u.gif
Ech, koks džiaugsmas skaityti ataskaitas wub.gif tokia jau ligonė esu ne tik knygas skaityti mėgstu, bet ir apie knygas biggrin.gif
Mano metų ataskaita:
per metus perskaitytos 53 knygos, iš jų dauguma new adult arba paauglių žanro, arba vaikiškos biggrin.gif

Metų serija: Trudi Canavan "Penketo amžius"
Metų mylimiausia (už šios knygos atradimą turiu būti dėkinga jums, nes būčiau jos net nepastebėjusi): G. Simsion "Projektas "Rožė" (už nuostabų pagrindinį veikėją, už labai artimą profesiją, už gerą nuotaiką)
Metų nusivilimas: J.K. Rowling "Netikėta vakansija" (tikėjausi lengvo detektyvo, o gavau skaudžią virkdančią istoriją)
Metų šlamštas: A. Todd "After" pirma knyga (be komentarų...)
Metų ypatingiausioji: A. Michaelis "Pasakininko istorija. Kai meilė peržengia ribas" (už tai, kad vis dar negaliu jos pamiršti).
Metų keisčiausios: A. Davidson "Chimera" ir Jääskeläinen "Sniegė ir jos devynetas" (abi knygos labai keisto ir sunkiai suprantamo siužeto, bet labai įtraukiančios).

O šiuos metus pradėjau su S. Garber "Karavalis" rolleyes.gif Sofija, nori? biggrin.gif O tesiu su V. Roth "Pažymėtieji".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zis: 04 sausio 2018 - 23:31
QUOTE(tutele @ 2018 01 04, 07:48)

Oij, smagu jums bus. bigsmile.gif

O gal vilnietes (ir ne tik! mirksiukas.gif ) noretu susimatyti Vilniuje liepos 17, 18 arba 19? ax.gif


Tikrai smagu bus biggrin.gif
Labai norėčiau ir liepos 17, ir 18, ir 19 mirksiukas.gif

QUOTE(zis @ 2018 01 05, 01:29)
Labos 4u.gif
Ech, koks džiaugsmas skaityti ataskaitas wub.gif tokia jau ligonė esu ne tik knygas skaityti mėgstu, bet ir apie knygas biggrin.gif
Mano metų ataskaita:


O šiuos metus pradėjau su S. Garber "Karavalis" rolleyes.gif Sofija, nori? biggrin.gif O tesiu su V. Roth "Pažymėtieji".

Aš dar bandau atsiminti, ką šiemet perskaičiau, nesąžiningai knygas registravau, todėl ataskaita bus vėliau.

Aišku, kad noriu, labai noriu 4u.gif Visų tavo knygų noriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2018 01 04, 10:47)
NOreciau as liepa, bet, greiciausiai busiu prie Biskajos unsure.gif


QUOTE(saintlina @ 2018 01 04, 13:37)
jei tik būsiu Vilniuj - be abejo, norėsiu smile.gif



QUOTE(SOFIJA5 @ 2018 01 05, 07:44)
Labai norėčiau ir liepos 17, ir 18, ir 19  mirksiukas.gif


Na va, kaip faina! wub.gif Iki liepos dar laiko yra, pasiderinsim ir prisiderinsim. mirksiukas.gif .

***

2017 metu ataskaita (dekinga suknyga egzistavimui, nes paziurejau sarasa - pliurpt ir yra! biggrin.gif )

Metu knyga - Bernhard Schlink "Skaitovas" (sediovras ir tik aprasoma tema neleidzia pasakyti sediovru sediovras)
Metu "netiketumas" (ir noriu dar! bigsmile.gif p.s. zinau, kad yra pratesimas) - Sandro Veronesi " Ramus chaosas" (beveik sediovras)
Metu "apie gyvenima" - Christos Tsiolkas "Antausis" (beveik sediovras)
Metu "zvengas" (cituojant klopedija) - Romain Gary "Gyvenimas dar pries akis" (beveik sediovru sediovras)
Metu "pakartotine" - Gunter Grass "Skardinis bugnelis" (sediovru sediovras - viena is genialiausiu kada skaitytu knygu)
Metu "triloginis" detektyvas - Carin Gerhardsen "Imbierinis namelis", "Pazaiskime namus", "Mirties lopsine" (pirma uzkabino, antros nepaleidau is ranku, treciai issikvepiau, ketvirtos kaip ir nebenoreciau)
Metu "kaip yra is tikruju" - Michael Chrichton "Baimes busena" (rekomenduociau perskaityti visiems - ypac, naudota literatura ir straipsnius knygos pabaigoje - net didziausiems skeptikams mirksiukas.gif )
Metu Picoult - "Kelias namo" (jau nekantriai laukiu siu metu Picoult)
Metu magija (Knyguklubo dovana smile.gif ) - Erin Morgenstern "Naktinis cirkas" (nemegstu cirko, bet sis uzbure)
Metu atradimai - Jean Marie Gustave Le Clézio "Auksine zuvele" ir Alessandro Barrico "Jaunoji nuotaka" (abejus rasytojus butinai skaitysiu dar!)
Metu "prisiverciau baigti gruodzio 31" (nors pradejau vasara) - Margaret Atwood "Tarnaites pasakojimas"
Metu "nesupratau, kodel skaiciau" - David Mitchell "Sleido namas"...

Liko dar kelios be klasifikacijos.
Atsakyti
2017 metų ataskaita :

Per metus perskaičiau/skaičiau/klausiau 47 knygas.
Iš jų :
2 nuograužos (Ž.K.Grange "Keleivis" ir Dž.Foulzo "Mantisa"-abi audio ir abi rusų kalba);
6 lietuvių autorių;
15 audio (skaičiuojant kartu su nuograužom).

Įsimintiniausios atsitiktine tvarka :

L.Andrejev Judas iskariotas.Šėtono dienoraštis.
D.Pancerovas Kiborgų žemė.
O.Balzakas Pusseserė Beta.
S.Moemas Misis Kredok.
D.Staponkutė Iš dviejų renkuosi trečią.
V.Aksionov "Maskvos saga".

Metų pozityviausia:
J.Lago Liucija

Metų liūdniausios:
H.Kent Paskutinės apeigos
Х.Янагихара "Маленькая жизнь"

Metų "Negaliu atsidžiaugt": audio knygos automobily




Atsakyti

Manoji ataskaita  :rolleyes: 

2017 perskaičiau/perklausiau 66 knygas (+ link 20 Frajaus pakartotinai, bais prireikė)

Elektroninės – 2, popierinių – 0, visos kitos – audio.

2 anglų kalba, 10 prancūzų kalba, likusios – rusų.

Detektyvų – 20 (kol nesuskaičiavau, maniau, kad bus daugiau).

Metų puikiausia: Anthony Doerr „Neregimoji šviesa“ – savaip šviesi ir emociškai skvarbi. Labai graži knyga mano nemėgstama tema (apie karą).

Metų rezonansas: Bernhard Schlink „Skaitovas“ – kaip tik kankinausi pasirinkimo, pagarbos kito žmogaus orumui, veikimo/neveikimo klausimais. Iš šiaip, stipri knyga.

Metų „klasikinis formatas“ – J. Williams „Stoneris“. Labai gerai papasakota beveik apie nieką.

Metų žodynas: Vladimir Nabokov „Pakvietimas į egzekuciją“ – gargantiueliška puota būdvardžių vertintojams.

Metų reabilitacija: Jo Nesbo – dabar jau skaitysiu visas jo knygas.

Metų džiugesys: Коростелева Анна „Цветы корицы, аромат сливы“ – toks grakštus, šmaikštus, džiugus pasakojimas, kad siužetas nueina antran planan.

                            Maks Fraj „Senojo Viilniaus pasakos“ 5 – visad džiaugiuosi stebuklais, nors kažkurioj vietoj ir virktelėjau iš to gerumo.

Metų skaudžiausioji: Amélie Nothomb „Robert des noms propres“ – apie svetimų lūkesčių naštą vienišo vaiko pasauliui

Metų serija: Stephen King „Tamsusis bokštas“ – Visa serija vienu atsikvėpimu. Nors ir ne mano mylimiausiais žanras.

Metų negrožinė: Daniel Kahneman „Mąstymas, greitas ir lėtas“ – gražiai išdėstyti dalykai, apie kuriuos senokai įtariau. Ir aišku, daug naujų.

Metų fui: Алексей Иванов "Сердце Пармы" – įdomus siužetas ir gerai parašyta, bet ten tieeeek subproduktų, kad nepajėgiau net įpusėti  :blink: 

Dar labai patiko: Vodolazkin „Aviatorius“, J. Rowling „Netikėta vakansija“, Пётр Бормор „Игры демиургов“, Anna Gavalda „L'échapée belle“, Ju Nesbo „Raudongurklė“, John Verdon "Sugalvok skaičių".

Atsakyti