Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

QUOTE(katee @ 2017 10 06, 09:25)
<p>Nendre23- 👍 Mes abi jau apsirupinom. Beliko sulaukti.</p><p>Dabar idomu stebeti kaip cia tos kainos keisis.</p>

Kur šiemet? Mes nusprendėm Tezų laukti smile.gif Novatūro kainos pasirodė didokos?

Papildyta:
QUOTE(pukepuke @ 2017 10 07, 01:55)
Kur šiemet? Mes nusprendėm Tezų laukti smile.gif Novatūro kainos pasirodė didokos?


Katee, radau. Nu vat vyrui vakar sakiau, nebent į šį smile.gif Skoniai panašūs mūsų biggrin.gif
Bet mes palauksim Tezų smile.gif Gal, kad poryt į Nicą, o dar į Barseloną kelionė yra, nesinori taip skubėti. Nors pernai irgi skubėjau su Rixos tekirova, pirkom Novature, o Tezas išmetė dar šimtuku pigiau. Tad laukiam smile.gif Gural tekirova ir mūsų sąraše biggrin.gif Gal vėl pasimatysim biggrin.gif
Atsakyti
Nu, ok, Tezai pasileido, čia aš per daug dirbu ir nebematau tongue.gif
Ir mes į Gural tekirova, nuo 06 08 10 naktų, sutiksime lėktuve biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kokie populeriausi vesbuciai? Kur daugiausiai musisiu vaziavo...nerandu to saraso🤔🤔🤔😁
Atsakyti
Eikit į 2018 temą bendrauti apie būsimas keliones. Šitą uždarys po kokios savaitės.
Atsakyti

Pukepuke - geras😂 Net ta pacia diena.  Ar gavot pigiau? Nors cia nepalyginsi, pas mus vaiku daugiau. Bet palyginus su Novaturu ar gavosi pigiau?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 07 spalio 2017 - 08:06
QUOTE(pukepuke @ 2017 10 07, 02:50)
Nu, ok, Tezai pasileido, čia aš per daug dirbu ir nebematau tongue.gif
Ir mes į Gural tekirova, nuo 06 08 10 naktų, sutiksime lėktuve biggrin.gif

Keliese vaziuojat?kiek mokejot? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2017 10 07, 10:02)
<p>Pukepuke - geras😂 Net ta pacia diena.  Ar gavot pigiau? Nors cia nepalyginsi, pas mus vaiku daugiau. Bet palyginus su Novaturu ar gavosi pigiau?</p>

Nežymiai, bet taip. Tik kadangi jau visi pasileido (na Kidy nežiūriu), tai nėr ko laukti tada.
Papildyta:
QUOTE(*Marijaa* @ 2017 10 07, 13:19)
Keliese vaziuojat?kiek mokejot? 4u.gif  ax.gif

2+2 mes, bet keliames į 2018 m. temą 4u.gif
Atsakyti

Kaži kaip tas Delfin Delux? Neteks po Rixos Premium Tekirovos nusivilt? Gal gas galit palygint ?  :) 

Atsakyti

Briunete - Mes uzpraeitais metais buvom Delphin Deluxe, o praeitais - Rixos Premium Tekirova.

Delphino zyyyyymiai mazesne teritorija (3 kartus). Jau taip nepavaiksciosite kaip Rixose. Nebent Botanikas bus atidarytas ir galesite per abi teritorijas vaikscioti. Bet kitiems maza teritorija kaip tik pliusas, nes viskas vietoj. Ir kalneliai ir bendras baseinas, ir kepami blynai. Rixose gi reikia paeiti nuo bendro baseino iki akvaparko, iki juros, kur yra ledu ir blynu ir t.t.

Delphine nera tokio didelio akvaparko. Tik 4 kalneliai (jie ir vaikams ir suaugusiems, nera atskirta kaip kad Rixose). Delphine kalneliai mazesniems vaikams nelabai tiks, o nuo kokiu 6 metu - drasiai. 

Maistas man patiko ir Delphine ir Rixose.

Kambariai labiau patiko Delphine (didesni, daugiau vietos rubams).

Personalas zymiai malonesnis Delphine. Net nera ka lyginti.

Ranksluosciai Delphine su kortelemis, Rixose - laisvai imami.

Vakarines programos geros ir Delphine ir Rixose.

Uzsiemimai/zaidimai diena prie baseino Delphine labiau patiko. Kazkaip aktyviau viskas, linksmiau. Bet cia jau pagrindinio animatoriaus deka👍

Kas dar.....

Na, ir aisku, vaizdai Rixose (ir uz jo ribu) uz milijona☺ Tie kalnai😍😍😍😍

 

 

Bet siaip, man abu viesbuciai verti demesio. Tik kad Delphinas mazesnis. Bet ten labai silta atmosfeta. Jautiesi toks savas, kaip namie. Rixose visai kitaip. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 08 spalio 2017 - 08:16

Aciu Katee uz nuostabu pasidalinima 😍 o jei botanikas nedirbs, ten salia nera kito delfin tinklo viesbucio? Naudosimes tik vien Delux taip? As taip permeciau atsiliepimus ir foto, nu tikrai neblogi to Deluxo, bet man jis toks jau biski pavarges ir senovinis atrodo  :blush-anim-cl: taip bijau, kad po rixos netektu nusivilt :) nes rixu vien vaiku klubas ko vertas, palikai ryte vaikus, vakare einant miegot pasiemei :D dar svarstom Amara Dolce Vita arba Kamelya Fulya :ax: 

Atsakyti

Briunete - tik Botanikas salia Deluxo. Kiti Delphinai jau kitam regione (Laroje). 

Numeriai Delphino man 100kartu geresni ir naujesni/grazesni uz Rixoso kambarius, tikrai. Apie standartus kalbu. Apie seimyninius nieko nezinau.

Tokio didziulio vaiku klubo, kaip Rixose, Delphine nera.  O ir mano vaikai Delphine i vaiku kluba nevaiksciojo. Nes tada i Delphina vaziavom be mazylio, o kiti du (8 metu) bais dideli jauciasi , kad vaiku klube tupeti😂 Nors Rixose buvom vaiku klube. Ten rado ka veikti visi (ir mazylis ir vyresni).

Pvz, mano vyresni bernai labai pamego futbolo aikstele Rixose. Susirinkdavo kiekviena vakara praktiskai tie patys vaikai ir zaisdavo futbola. Delphine to nera.

Kaip ir sakiau, Delphino 3 kartus mazesne teritorija, tad daug ko nera. Uztat yra lunaparkas (ko Rixose nera). Bet vaikai kazkaip visur atranda ka veikti. 

Bet atmosfera Delphine tikrai nuostabi😍

Atsakyti

Briunete - man pvz viesbucio koridoriai Delphine daug geresni. Platus, daug erdves. Visi numeriai ratu. Geresnis/patogesnis isplanavimas. Jokios makalynes. Rixosas labai didelis, galima pasiklisti😀 Vaikstai ratais kvadratais pirma diena.

Atsakyti