Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

QUOTE(Forgete @ 2017 09 30, 20:51)
paskaitinėkit atsiliepimus jei galvosit, nebus tokio pastatu grozio kaip kamelijoj, teritorija mazesne, bet ne maza. Is kitos puses nereik iki bariuko toli eiti, viskas vietoj biggrin.gif

Aš Jūsų nuotraukų nematau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DiKu @ 2017 09 30, 20:53)
Aš Jūsų nuotraukų nematau  ax.gif

as ir nematau, tiek dejau ir va verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2017 09 30, 21:51)
paskaitinėkit atsiliepimus jei galvosit, nebus tokio pastatu grozio kaip kamelijoj, teritorija mazesne, bet ne maza. Is kitos puses nereik iki bariuko toli eiti, viskas vietoj biggrin.gif

Su Kamelijos teritorija vargu, kas gali lygintis, kas man patiko. Ir man netrukde tie atstumai, man privalumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 30, 22:06)
Su Kamelijos teritorija vargu, kas gali lygintis, kas man patiko. Ir man netrukde tie atstumai, man privalumas biggrin.gif

tai va aš ir ieškojau po kamelijos kažko su didesne teritorija, bet tiek kiek kamelijos surasti nepavyko biggrin.gif Ir gide sake, kad retai buna viesbuciu su tokia teritorija ir tokio dydzio papludimio zona. Tikriausiai matet eidami pasivaiksciot koki papludimi turi kiti viesbuciai, kaip fermose gultas prie gulto biggrin.gif

As visada gidziu paklausiu kur rekomenduotų atostogauti, gavau kelis pavadinimus, sėdžiu ir žiūriu i viena tokį biggrin.gif

https://www.tez-tour...l.html?id=42812
Atsakyti
Noriu paklausti ar nebus nuobodu bunant astuonias dienas club salima beldibis, emem keturias dienas yra galimybe prasitest. Pernai graikjij ilsejomes pati deliojaus kelione tai keitem viesbucius kelis kad nepabostu per tas astuonias dienas kelione. Ir tai paskutine diena berniukai jau zurge kada namo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2017 09 30, 23:37)
Noriu paklausti ar nebus nuobodu bunant astuonias dienas club salima beldibis, emem keturias dienas yra galimybe prasitest. Pernai graikjij ilsejomes pati deliojaus kelione tai keitem viesbucius kelis kad nepabostu per tas astuonias dienas kelione. Ir tai paskutine diena berniukai jau zurge kada namo unsure.gif

Mes Kretoj per 14 dienu pakeitem 3 viesbucius ir man paciai ten buvo neidomu, nors turejom masina visas 14 dienu, bet nu neee.. manes ta sala nesuzavejo unsure.gif
O TR po 10 dienu vos ne su asarom vykau namo biggrin.gif Noreciau menesiui biggrin.gif
Atsakyti
georgiana, o pinigu atzvilgiu ar apsimoka testi?
Atsakyti
rootha, na apsimokejo primeciau kad na tarkim 10proc. butu pabarange kelione, nakti apsvarstau visus variantus, ryte atsisedu prie kompo paziuret ar tikrai yra tos 7 naktys, ir lektuve gryzimo diena kaip tik buvo like 4 vietos, atsidarau tinklapi, bac ir nera like tu 7 nakvyniu o tik 10. Niekaip savo smegenu pusrutuliais nesuvokiu, juk savaitgalis daug agenturu gi nedirba ir pan., aisku rasiu prie ko prisikabyti. Bet isidemejau kad tas paskutines minutes ar tiesiog iskrentancias nakvynes labai reikia gaudyti, ypac likus kokiai savaitei. Jeigu imanoma paiimti atostogas greituoju budu. Na nezinau speju spejimo budu kad vis tik kelione reikia medzioti ne per agenturas o tiesei per tinklapius. Zdz liks isbandyme trys naktys. Liudna aisku bet na linkiu kitoms neskubeti, neperdegti kaip kad man pasitaike si karta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 30, 23:55)
Mes Kretoj per 14 dienu pakeitem 3 viesbucius ir man paciai ten buvo neidomu, nors turejom masina visas 14 dienu, bet nu neee.. manes ta sala nesuzavejo unsure.gif
O TR po 10 dienu vos ne su asarom vykau namo biggrin.gif Noreciau menesiui biggrin.gif

mes ir su masiniuku buvom, na su TR man normaliai neisdege bet manau jos kita keliavimo dali atsidesiu pavasariui, dabar bus tik trumpa apzvalga smile.gif
Atsakyti

O isvis imanoma pirkti TIK bilietus Vilnius -Antalija ?. Nes mes kai savarankiskai keluavom , tai skridom per stambula.

Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2017 10 01, 08:32)
<p>O isvis imanoma pirkti TIK bilietus Vilnius -Antalija ?. Nes mes kai savarankiskai keluavom , tai skridom per stambula.</p>

įmanoma
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2017 10 01, 09:52)

Forgete per kur pirkote aciu
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2017 10 01, 09:18)
Forgete per kur pirkote aciu

as nepirkau, bet bilietus galite nusipirkti bet kurioje kelioniu agenturoje is novaturo ar tezturo. Nezinau gal ir kidy platina bilietus. Pats nenusipirksi, bet agenturos parduoda. Va Udriui rasykit suveiks smile.gif
Atsakyti