Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

Pasikuklinsiu - ne kokie mes gerovai. Irish  cream likeriukas su pienu, visas mano kokteilis. O vyras efeso pora bokalu. Zodziu UAI mes nelabai isnaudojam 😂

 

 

Zvyras ir man patinka, nekenciu palangos smelio.

 

Forgete, aš vis pagalvoju, kad dažnai sutampa mano mintys su taviškėm :D Man irgi pavalgyt nu labai svarbu, o išgerti, aš Kamelya išgėriau gal dvi taures šampano :D Viskas, vyras alaus :)

Atsakyti
QUOTE(Neigaja @ 2017 09 29, 15:59)
Kainos Kamelya reikia tik  labai sekti, visą vasarį ir sausį buvo superinės kainos

Kur ir kokias kainas pagavot? As atsiprasau uz durnus klausimus, bet as TIKRAI nezinau kokios kainos yra superines biggrin.gif Smagu butu tureti bent orientyra - ka jau imt, o kas neverta demesio...
Atsakyti
QUOTE(Neigaja @ 2017 09 29, 17:02)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Forgete" data-cid="71818761" data-time="1506669276">
<div>
<p>Pasikuklinsiu - ne kokie mes gerovai. Irish  cream likeriukas su pienu, visas mano kokteilis. O vyras efeso pora bokalu. Zodziu UAI mes nelabai isnaudojam 😂</p>
<p> </p>
<p> </p>
<p>Zvyras ir man patinka, nekenciu palangos smelio.</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>
Forgete, aš vis pagalvoju, kad dažnai sutampa mano mintys su taviškėm biggrin.gif Man irgi pavalgyt nu labai svarbu, o išgerti, aš Kamelya išgėriau gal dvi taures šampano biggrin.gif Viskas, vyras alaus smile.gif</p>

Kuriems menesiams buvo geros kainos? Nes rugsejui, agente sake, nebuvo (pati nezinojau tada as ju).
Atsakyti

Mes mokėjom 1750 €   8 d. 2 suaugę 2 vaikai(8 ir 11 m.)  liepos pabaigoje buvom Seline, Fulya buvo kainos panašiai, o Club iš jų pigiausias, bet baseinai, jūra ir pramogos bendros, tik miegi ir valgai savo viešbutyje, mes norėjom erdviau miegoti, tai rinkomės Selin.  Taip maistas manau visur panašus, naudojiesi visa teritorija, tik va pasirenki kur nori miegoti :D Tiko patiko :)  Nuo gegužės už mūsų kambarį buvo 3000 su viršum kaina ir laikėsi iki pat mūsų kelionės.

Atsakyti

Kuriems menesiams buvo geros kainos? Nes rugsejui, agente sake, nebuvo (pati nezinojau tada as ju).

Liepos mėnesiui, rugsėjui nesekiau, tai negaliu pasakyti, o vykom vestuvių metinių proga, tai labai sekėm datas liepą :)

Atsakyti
Tikrai lb gera kaina uz toki viesbuti.


Atsakyti

bet kamelya fulya kiek matau nesiūlo 2+2

pas jų max 2+1 .. jie neturi kambarių didesnių?

nes jeigu pasirenki 2+2 tai reik imti du kambarius :O

Atsakyti

Sveiki.

O koks siuo metu oras Alanijoje?  (Kas ten esat idomu). Mes skrendam po savaites, speju vakarais jau vakaroti pats tas bus su dzinsais ir lengvu megtuku, ar klystu? 

Atsakyti
Merginos o jei buni viesbutyje ir jis tau patinka ar galima prasitesti kelione ir kokiu budu aciuks 4u.gif
Atsakyti

Bent booking.com i Fulya tikrai priima su 2 vaikais,siulo kambari su dviviete lova bei sofa.Antram vaikuciui pastato papildoma lova.

Atsakyti
Labas
Na,bet as neisivaizduoj, kaip galima gaut tiesiogini skrydi Vilnius- Antalija ir atgal uz 100-150 euru sezono metu, pvz man tinka tik liepos pirma savaite, bigsmile.gif Mes mokejom 220, o Novaturas ar Tezai kada ismes akciiniu bilietu juk nieks nezino blink.gif ir ka tada , lauki kol viesbutis pabrangs, cia as apie tai kai atskirai imi viesbuti ir skrydi, ir jei nebus tu bilietu akciiniu norimam laikotarpiui .Gali likt ir be atostogu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tusinukas @ 2017 09 29, 19:49)
Labas
Na,bet as neisivaizduoj, kaip galima gaut tiesiogini skrydi Vilnius- Antalija ir atgal uz 100-150 euru sezono metu, pvz man tinka tik liepos pirma savaite,  bigsmile.gif Mes mokejom 220, o Novaturas ar Tezai kada ismes akciiniu bilietu juk nieks nezino  blink.gif ir ka tada , lauki kol viesbutis pabrangs, cia as apie tai kai atskirai imi viesbuti ir skrydi, ir jei nebus tu bilietu akciiniu norimam laikotarpiui .Gali likt ir be atostogu  mirksiukas.gif

Aisku rizikos yra biggrin.gif
Bilietus pirkau geguze liepos menesiui, buvo ir kitokiu datu.
Ir tik tuomet rinkausi ir uzsakinejau viesbuti.

Siemet bandysiu po isankstinius zvalgytis.
Atsakyti