Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

bet tas tiesiogiai per Stambula, ir sakykit kokia normali yra bilietu kaina siai dienai 4u.gif
Atsakyti

man irgi idomu kokia ta gera kaina su persedimais gaunas? nes nu 240 i abi puses tai ir is vilniaus galima gaut. Kazin nesvarsto tos krypties pigiu skrydziu bendroves :) ?

Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2017 09 29, 12:28)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="vasare02" data-cid="71818902" data-time="1506672859"><div><p>arba va sita kokia superine! jau aisku kaina 14n 1700- bet nu man tai tokio tipo namuke pagyvent tai ne viesbuty pasigrust- tokia laisve!! o jeigu dar bilietus po 110 gaut tai isvis fantastika. nu cia mano kolkas teoriniai pamastymai- manau dar ne ateinantiems metams, gal kai vaikai truputi didesni


Bet juk yra ir viesbuciu kuriuose galima pasirinkt family kambari ir bus du dideli kambariai. Arba kaip mes buvom Simenoj tai gavom svetaine ir du kambarius. Tai tikrai niekur nesigrudom. Vietos buvo sociai smile.gif visas butas, tik be virtuves smile.gif maciau salia Lietuviai gyveno namuke per du aukstus. Tai isvis liuks smile.gif ir jokio namu tvarkymo ir valgio gaminimo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Softe24: 29 rugsėjo 2017 - 11:47

Softe24- bet kiek kainuoja tokie apartamentai viesbuciuose? arba man nesiseka, arba as randu kad jeigu imi va toki apartamentini numeri su svetaine ir dar dviem miegamaisiais tai 4 zmonems savaitei kainuoja virs 3000, jau nesnekant apie 2-3 savaites :(  isvis kuo toliau tuo labiau man ta mintis patinka- ypac jeigu susiorganizuot savo kompanija- tarkim 2 seimom varyt- musu atveju tarkim su brolio seima- tai isvis nebrangu gaunas- nes tos vilos visos dazniausiai 7-8 zmonems pritaikytos :) as niekam nesiulau ir nepersu tokio atostogu budo- tiesiog ieskau pigaus ilgu atostogu su garantuotu geru oru varianto :) galima sakyt vietoj palangos :)

Atsakyti
QUOTE(vasare02 @ 2017 09 29, 11:55)
uztai ir domina kokios tos kainos bendrai turkijoj- ar nebus kaip kokioj norvegijoj biggrin.gif


2015 liepa savarankiskai atostogavom, pirkom lektuvo bilietus po 100 euru ir nuomavomes buta Alanijos centre 14n, nes patys gyvename name, salia vilniaus gamtoje, tai man to miesto labai norisi ir galimybes kaiminystes kavinukeje pasedeti ax.gif
Na tas butas, tai du kambariai virtuve, kondicionierius, dusas, wc, didele terasa- balkonas. kieme baseinas, zaidimu aikstele vaikams.
Vaziavom su dviem vaikais 2 ir 3metu, tai man labai patiko, nes daug darzoviu, vaisiu ir nat sulciu, vaikai prisivitaminizavo, salia puikus kleopatros papludinys. tikrai liuks. vyrui nepatiko, jam labiau tinka AI prikimstas pilvas, gultas ir t.t
o man kaifas buvo wub.gif po turgus, parduotuves, su kitais produktais susipazinti, nieko mes ten negaminom tokio wau, kokia vistos krutinele pasikepdavom, ar saslykiuka terasoje. Kartais pietaudavom restorane, tai iki 30 euru saskaita su gerimais ir desertais.

maisto kainos ten kaip lt, kas pigiau, kas brangiau, bet centais, tai nesijaucia didelio skirtumo. Mesa gal kiek brangesne, bet kadangi ten dominuoja jautiena ir aviena todel tos kainos lentynose sudarosi toki vaizda- brangu. Realiai mesos kg apie 10 euru, vistos dalys iki 5 euru. alkoholis brangus, alus apie 2 eurus skardine ne pacio paciausio ;) vaisiai ir darzoves centais wub.gif nera kas virsytu 1 eura uz kg wub.gif

Kadangi, gyvenom Alanijoje, tai ir zuvies turgu aplankiau ir metro ir kipa (ale maxima baze, sanitex) dideles parduotuves, bet juose truputi brangiau ,nors pasirinkimas lb didelis. kasdieninems reikemems uztenka vietiniu BIM SOK MIGROS A101
kad labai pigiau gautusi nei dvi sav eco 5 zv viesbutyje nesigavo, bet man ta laisve ir galimybe rinktis labai labai patiko wub.gif tiesa, tai nebuvo musu vieninteles atostogos, tad ta ivairove gal ir zavejo labiausiai. Norisi nors karta per metus pagyventi bamba isvertus, kai viskuo pasirupina, bet as isimylejus maisto arduotuves, skirtingus produktus, tai man kaifas tas savarankiskas maitinimasis ax.gif
Atsakyti

Bruc- aciu labai uz atsiliepima- va tokio ir laukiau- kad palygint :) va man irgi kartais noris nu kazkaip kitaip, ne su minia , ne kaip visada paatostogauti :) biski pradeda erzinti dideliu geru viesbuciu to kolektyvizmo dvasia- minia visur, eiles prie gultu, vaiku svetimu triuksmas  ir panasiai ...  o lektuvo bilietus uz 100eur cia ismeta kazkokius pasiulymus, ar 2015 tokios kainos buvo?

Atsakyti
QUOTE(vasare02 @ 2017 09 29, 14:32)
<p>Bruc- aciu labai uz atsiliepima- va tokio ir laukiau- kad palygint smile.gif va man irgi kartais noris nu kazkaip kitaip, ne su minia , ne kaip visada paatostogauti smile.gif biski pradeda erzinti dideliu geru viesbuciu to kolektyvizmo dvasia- minia visur, eiles prie gultu, vaiku svetimu triuksmas  ir panasiai ...  o lektuvo bilietus uz 100eur cia ismeta kazkokius pasiulymus, ar 2015 tokios kainos buvo?</p>


Cia buvo kaina per isankstinius. tada dar buvo ecotravel, bet siaip realu i turkija uz -/+ 100 bilietus gauti, vis ismeta tai tezai, tai novaturas.
maistas tikrai nera brangiau, tik vieta teisinga reikia pasirinkti, kad parduotuve butu, netoli jura pan. nes labai daug apartamentu kalnuose, vaizdai nerealus kainos super, bet jau nenueisi vakare, reikia vaziuoti, vadinasi reikia auto,tada jau prasideda aprkingo problemos mieste, ypac savaitgaliais ir .t.t
mano vaikams irgi labai patiko susipazino su turkiuku vaikais, tai tikrai turejom tokias visai kitokias atostogas.
kitai vasarai irgi bandysiu ieskoti skrydzio, tik as noriu visai liepai, o dar idealiau 6 sav. ten pagyventi, pajausti Ta Turkija...
Atsakyti
Kaip man keista skaityti apie minias, kai rugsejo vidury, kada dar tikrai sezonas, baseine vaikai po viena budavo, apie jura (kuri 29 laipsniai, mano dievinamas smelis) - is viso tuscia.
Kamelya'oj kazkaip tie zmones labai tobulai pasiskirsto. As visa laikai galvojau - nu kur tie zmones diena buna? Man cia buvo mistika Nr. 1. O vakare pilnas restoranas, bet visada vietu rasdavom bigsmile.gif Receptionas irgi visada pilnas, vis veza veza zmones.. Nu zodziu biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(bruc @ 2017 09 29, 14:47)
kitai vasarai irgi bandysiu ieskoti skrydzio, tik as noriu visai liepai, o dar idealiau 6 sav. ten pagyventi, pajausti Ta Turkija...

Jetau, kaip fainai bigsmile.gif Tik, aisku, gal ne liepa.. karsta.gif As visam rugsejui pasirasyciau, ale mokykla unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 29 rugsėjo 2017 - 12:55
QUOTE(vasare02 @ 2017 09 29, 14:19)
<p>Softe24- bet kiek kainuoja tokie apartamentai viesbuciuose? arba man nesiseka, arba as randu kad jeigu imi va toki apartamentini numeri su svetaine ir dar dviem miegamaisiais tai 4 zmonems savaitei kainuoja virs 3000, jau nesnekant apie 2-3 savaites verysad.gif  isvis kuo toliau tuo labiau man ta mintis patinka- ypac jeigu susiorganizuot savo kompanija- tarkim 2 seimom varyt- musu atveju tarkim su brolio seima- tai isvis nebrangu gaunas- nes tos vilos visos dazniausiai 7-8 zmonems pritaikytos smile.gif as niekam nesiulau ir nepersu tokio atostogu budo- tiesiog ieskau pigaus ilgu atostogu su garantuotu geru oru varianto smile.gif galima sakyt vietoj palangos smile.gif</p>


Mes buvom pernai rugseji. Tai su UAI mokejom 1500€ uz 7 dienas. Buvom 3 suauge ir vaikas 1.5 metu. Bet butent Simenos tai nerekomenduoju, nes labai lovos pasitaike kietos ir kondicionierius baisiai uze smile.gif Bet tikrai yra geru variantu uz nebais brangiai smile.gif
As jei nuomot vila tai rinkciausi tada ne Turkija. Tada geriau Tenerife ar Maljorka smile.gif
Atsakyti
simet tezai buvo ismete bilietu i viena puse po 49eur, jei kam nebaisus persedimas, tai atgal su persedimu kijeve buvo 79eur, tad bilietus galima susisaudyt tikrai iki 150eur, kitas klausimas, ar vila atstos AI viesbuti? as kazkaip galvoju, kad keliaujant su vaikais reikia atkreipti ir demesi i tai, ka veiksite tas 14 dienu? viesbutyje kasdien buna visokie sou, diena su vaikais uzsiima, dazname viesbutyje yra kazkokie kalneliai, kurie vaikams bent pirmasias dienas tikrai suteikia daug dziaugsmo, kitos pramogos, o ka duoda vila? po keliu dienu vien viloje arba tik prie juros, gali vaikams atsibosti, plius skanumynai viesbucio teritorijoje ir kai reik kaskart pirkti, o kai silta tikrai norisi ir ledu ir saltos kolos (net ir suaugusiems), tad ivertinkite ir kitas islaidas kurias patirsite papildomai, gal geriau investuoti is anksto truputi daugiau, bet poto pamirst pinigine?
kai pasirodys isankstiniai, juk galite i kelias agenturas nusiusti uzklausa, su isdestytais norais ir planuojamu laikotarpiu bei biudzetu ir palaukti, kol atsius, gal is keliu variantu rasite sau tikrai tinkama, apsvarstykite ir toki varianta, gal skristi ne is lietuvos, o pvz per lenkus, daznai lenku siulomi viesbuciai buna kitokie nei tezu ar novos 4u.gif
Atsakyti

daug geru minciu priraset tikrai :) as irgi labiausiai noreciau visam menesiui kokiam ismaut- tik ne vasara... bet nuo kitu metu jau mokinuke bus, tai ... :( man netgi tiktu ir kokia lapkricio pradzia- visai nereik tu karsciu. bet kogero rimtai su vaikais jiems gal atsibostu tas nuosavas baseinas ir jura, be kitu pramogu... ziuresim- gal reiks atidet iki kol bus galima vaikus palikt namie savarankiskai, ir tik dviese maut turkijos tyrinet :D

Atsakyti

Bet kainos kaip 5. Ji galima pigiau rast lygiai taip pat retai, kaip ir kita gera 5 zv, kai buna specialios kainos.
O cia zmonems aktualu del kainos mazesnes.

 

Kainos Kamelya reikia tik  labai sekti, visą vasarį ir sausį buvo superinės kainos, visus 2 mėnesius, tada ir nusipirkom mes į Selin. Kovą jau pabrango ir labai daug, o nuo gegužės ir  birželio Selinas net 1000€ buvo brangesnis. Tą viešbutį labai reikia sekti kainas, bet tikrai eina pagauti normaliom kainom.

Atsakyti