Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

QUOTE(chepuke @ 2017 09 29, 00:31)
Jei stipriu 4*-laisvai.
P.S. Kamelya Club daugumoje rezervavimo sistemu ivardijamas ir kaip 4* mirksiukas.gif

Bet kainos kaip 5. Ji galima pigiau rast lygiai taip pat retai, kaip ir kita gera 5 zv, kai buna specialios kainos.
O cia zmonems aktualu del kainos mazesnes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 29 rugsėjo 2017 - 06:35
QUOTE(Forgete @ 2017 09 28, 18:32)
<p>Mes beleke atradom carefour ir kitus prekybcentrius, kainos maisto geresnes nei pas mus. Bet kokios atostogos gaminant maista vis tiek save ribot reiks. Man atostogu sudedamoji dalis tas valgymas visko ko nori ir kiek nori 😂</p>


Nu ir nesikuklinkim: - ir išgert... bigsmile.gif visokių kokteiliukų, kokių tik nori ir kiek nori... biggrin.gif biggrin.gif


QUOTE(rootha @ 2017 09 28, 20:39)
dar daznai 5* yra kitokie saugumo reikalavimai, tarkim turi tureti 5avarinius isejimus ar dar kokiu nesamoniu... dar konferenciju sales, kurios mums visai nerupi... paslaugu kiekis irgi gali buti didesnis, pvz kaip skalbimo paslaugos, pusryciai i kambari ir t.t.

kas klause del gero viesbucio netoli oro uosto, tai tikrai geras yra ADALYA ELITE LARA, didele teritorija, vaikams yra kalneliai, maistas geras, vienintelis minusas - papludimys - zvyras 4u.gif


Čia man pliusas, nes kai smėlio visur prilenda, tai jau užknisa purtytis, naktį net lovoj jaučiasi...(Palanga pvz biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ). O žvyras ne toks ....įkyrus... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 29, 07:34)
Bet kainos kaip 5. Ji galima pigiau rast lygiai taip pat retai, kaip ir kita gera 5 zv, kai buna specialios kainos.
O cia zmonems aktualu del kainos mazesnes.

Ne, svarbu ne kaina - svarbi visuma. 4u.gif Bandau aiskintis apskritai kaip issirinkti viesbuti atostogoms, i ka atkreipti demesi.
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2017 09 29, 09:18)
Ne, svarbu ne kaina - svarbi visuma. 4u.gif  Bandau aiskintis apskritai kaip issirinkti viesbuti atostogoms, i ka atkreipti demesi.

Visų pirma apgalvokit, ar planuojat tik viešbutu gulėt, ar norėsit į ekskursijas važiuot, po miestą pavaikštinėt. Jei tik viešbuty -gal geriausia Alanijos pusėj, ten pigiau paprastai būna apsistot, plius krantas smėlis/žvyras. Jei norit gražių vaizdų į kalnus, nebijot akmenukų kranto (pliusas - visada skaidrus vanduo), tada rinkitės Kemero pusę. Iš ten ir ekskursijų pasiūla didesnė (bent man taip pasirodė).
Kai viešbutį žiūrėsit, panagrinėkit, kas prie jo - ar bus kur pasivaikščiot, lauktuvių nupirkt, ar geras susisiekimas (dolmušai ar stoja). Jei važiuojat dėl jūros - geriausia, kai viešbutis prie pat kranto, nereik iki jos važiuot ar eit kelis šimtus metrų. Tikrai labai siūlau pažiūrėt, kad būtų tikrai viskas įskaičiuota, o ne dalis skanėstu/kokteilių mokama. Vien tam, kad pajaust, ką reiškia AI Turkijoj smile.gif
Na o visa kita jau pagal pageidavimus. smile.gif pvz mano vaikam svarbu kad būtų kalneliai, vaikų klubas, ledai. Dalis viešbučių turi ir karuseles. Jei važiuočiau pavasarį/rudenį, norėčiau ir uždaro baseino dėl visa pikto.
O tada jau žiūri nuotraukas, skaitai atsiliepimus tripadvisor.com ar tophotels.ru ir renkiesi.
Tiesa, dar gali būt aktualu kalba - lyg Bodrumo regione su rusų kalba sunkiau, labiau anglų/vokiečių moka, Antalijoj tai jau visom kalbom, rusų gal net daugiausia visur...
Atsakyti
QUOTE(Hastalavista @ 2017 09 29, 09:57)
1. Visų pirma apgalvokit, ar planuojat tik viešbutu gulėt, ar norėsit į ekskursijas važiuot, po miestą pavaikštinėt.
2. Jei važiuojat dėl jūros - geriausia, kai viešbutis prie pat kranto, nereik iki jos važiuot ar eit kelis šimtus metrų.
3.Tikrai labai siūlau pažiūrėt, kad būtų tikrai viskas įskaičiuota, o ne dalis skanėstu/kokteilių mokama.
4. mano vaikam svarbu kad būtų kalneliai, vaikų klubas, ledai.

1. Jauciu - viesbuty biggrin.gif nes musu taborui (iskaiciuojant teti smile.gif) svarbiausia 4 punktas biggrin.gif
2. as tai pajurine, ale jei AI - galiu ir pamirst but mama, kad nugulciau kokiai savaitei palei baseina....
3. butent.
4. maniskiams irgi. Kai klausiu, kas yra tobulos atostogos, atsako "maudytis,ciuozti, dukti".

Nei rusu, nei anglu kalbos ne problema - abu snekam laisvai.

Ir vis tiek sirdy Side... Nors tie Kemero kalnai... wub.gif

Daug tu pirmakarciu cia pasirodo, itariu. Ir visos panasiu budu surenka patirti... As jau beveik pazistu viesbucius, analizuoju tripadvisor, nuotraukas, atsiliepimus. Manau, kai jau bus realus pasiulymai - imsim atrankos atmetimo budu.
Va del to visoms kantrioms ir besidalinancioms (kurios nepamirso, kad pries metus panasiai atakavo tema smile.gif) ACIU!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretusiu: 29 rugsėjo 2017 - 09:12

Nu ir nesikuklinkim: - ir išgert... bigsmile.gifvisokių kokteiliukų, kokių tik nori ir kiek nori... biggrin.gifbiggrin.gif



Čia man pliusas, nes kai smėlio visur prilenda, tai jau užknisa purtytis, naktį net lovoj jaučiasi...(Palanga pvz biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif). O žvyras ne toks ....įkyrus... bigsmile.gif

Pasikuklinsiu - ne kokie mes gerovai. Irish  cream likeriukas su pienu, visas mano kokteilis. O vyras efeso pora bokalu. Zodziu UAI mes nelabai isnaudojam 😂

Zvyras ir man patinka, nekenciu palangos smelio.

Atsakyti

Nu ir nesikuklinkim: - ir išgert... bigsmile.gifvisokių kokteiliukų, kokių tik nori ir kiek nori... biggrin.gifbiggrin.gif



Čia man pliusas, nes kai smėlio visur prilenda, tai jau užknisa purtytis, naktį net lovoj jaučiasi...(Palanga pvz biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif). O žvyras ne toks ....įkyrus... bigsmile.gif

Pasikuklinsiu - ne kokie mes gerovai. Irish  cream likeriukas su pienu, visas mano kokteilis. O vyras efeso pora bokalu. Zodziu UAI mes nelabai isnaudojam 😂

Zvyras ir man patinka, nekenciu palangos smelio.

Atsakyti

del atostogu su viskas iskaiciuota ir atostogu rupinantis maistu patiems gyvenant viloj- bent mano skaiciavimais- tikrai - jeigu kokiai savaitei tai tik viskas iskaiciuota ir nesuki galvos- bet as vis pagalvoju kad butu faina isvaryt kokioms 2-3 savaitems kai lietuvoj jau ne kazka- kad ir spalio pabaigai- tada ten dar ir gero oro buna- bet -jeigu jau trims savaitems- tai tada tikrai nebetiks standartinis family room - su 4 lovom vienam kamabry, norisi apartamentu, kad neuzknistume vieni kitu per tiek laiko, automatiskai kaina darosi dviguba jeigu ne triguba- ir jeigu 3 savaitems tai viesbuty bus nu maziausiai kokie 4000eur.. nu arba tada renkiesi trumpai bet gerai :D nu va pvz tokia vila 14n -560eur - aisku tuomet jau reiktu galvot ir apie auto nuoma, ir pakeliaut kazka planuotis- nu butu tiesiog visiskai kitokios atostogos- uztai ir domina kokios tos kainos bendrai turkijoj- ar nebus kaip kokioj norvegijoj :D beje- kaip perkat tuos bilietus per Udriu- cia jam reik parasyt kad nori bilietu ar kaip ?

 

https://www.booking....fs=1

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasare02: 29 rugsėjo 2017 - 09:55

arba va sita kokia superine! jau aisku kaina 14n 1700- bet nu man tai tokio tipo namuke pagyvent tai ne viesbuty pasigrust- tokia laisve!! o jeigu dar bilietus po 110 gaut tai isvis fantastika. nu cia mano kolkas teoriniai pamastymai- manau dar ne ateinantiems metams, gal kai vaikai truputi didesni bus- nores ilgu atostogu.

https://www.booking....fs=1

Atsakyti
Skrydzio bilietu galite prasyti bet kokioje agenturoje.

Atsakyti

arba va sita kokia superine! jau aisku kaina 14n 1700- bet nu man tai tokio tipo namuke pagyvent tai ne viesbuty pasigrust- tokia laisve!! o jeigu dar bilietus po 110 gaut tai isvis fantastika. nu cia mano kolkas teoriniai pamastymai- manau dar ne ateinantiems metams, gal kai vaikai truputi didesni bus- nores ilgu atostogu.

https://www.booking....fs=1

Kad ner ko grustis tam viesbuty, kai taip gera lauke mes viesbuty tik miegam ir perisrengiam. Iki isnaktu sedim lauko bare, zaidziam uno. Teliko ne isijunge nebuvom. Bet aisku jei gamint valgyt tai reikia ir virtuves ir valgomojo.

Atsakyti

O bilietus pigiai galima su persedimu per minska nusipirkti, arba tiesioginiai skrydziai, nebutina pas kelioniu organizatorius.

Atsakyti