Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

Sakykit,ar yra buvusių Turkijoj spalio vidury? Planuojame vykti,bet dėl oro neramu.

Gali pasitaikyti liuciu, taip pat servisas ne visas dirbti. Dabar kur esu sake nuonspalio nebebus vaikam batutu, nebebus kaip kuriu uzsiemimu, maistas taip pat pasirinkime mazeja nes mazeja poilsiautoju.

Atsakyti

Sakykit,ar yra buvusių Turkijoj spalio vidury? Planuojame vykti,bet dėl oro neramu.

Gali pasitaikyti liuciu, taip pat servisas ne visas dirbti. Dabar kur esu sake nuonspalio nebebus vaikam batutu, nebebus kaip kuriu uzsiemimu, maistas taip pat pasirinkime mazeja nes mazeja poilsiautoju.

Atsakyti

Sakykit,ar yra buvusių Turkijoj spalio vidury? Planuojame vykti,bet dėl oro neramu.

Gali pasitaikyti liuciu, taip pat servisas ne visas dirbti. Dabar kur esu sake nuonspalio nebebus vaikam batutu, nebebus kaip kuriu uzsiemimu, maistas taip pat pasirinkime mazeja nes mazeja poilsiautoju.

Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2017 09 27, 14:59)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="vai2tea" data-cid="71816349" data-time="1506512437"><div><p>Sakykit,ar yra buvusių Turkijoj spalio vidury? Planuojame vykti,bet dėl oro neramu.</p></div></blockquote><p>Gali pasitaikyti liuciu, taip pat servisas ne visas dirbti. Dabar kur esu sake nuonspalio nebebus vaikam batutu, nebebus kaip kuriu uzsiemimu, maistas taip pat pasirinkime mazeja nes mazeja poilsiautoju.</p>

Aišku.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(vai2tea @ 2017 09 27, 14:40)
Sakykit,ar yra buvusių Turkijoj spalio vidury? Planuojame vykti,bet dėl oro neramu.

Buvom Kemere, tris dienas is septyniu pralijo, man, karscio nemegejai, truko silumos. Jei vykt spali, rinkciaus kita regiona.
Papildyta:
QUOTE(Forgete @ 2017 09 27, 13:45)
<p>Patarkit kaip birzeli reikalai - orai, temperatura juroje, baseinu temperatura. Kitais metais rugseji nesigaus tad mastom apie birzeli.</p>

Geguzes 12 Kusadasyje mano skoniui buvo idealus oras, apie 28-30C, lengvas vejukas.
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2017 09 27, 13:23)
Na ir kokie viesbuciai Antalijoj ir Kemere?



QUOTE(Forgete @ 2017 09 27, 13:44)
Kokiam viesbuty jus buvot, visiskas geris vaziuot is oro uosto trumpai. 


Trendy Lara ax.gif

apie Kemerą nžn, bet aš žiūriu į foto ir į kainą, jei tinka - paskaitau atsiliepimus ir perkam arba ne ax.gif šiemet iš vis paskutinę min nusprendėm važiuot, kai gerų kainų rugsėjo pradžiai išmetė, nes kitaip man buvo per brangu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 09 27, 15:07)
Buvom Kemere, tris dienas is septyniu pralijo, man, karscio nemegejai, truko silumos. Jei vykt spali, rinkciaus kita regiona.
Papildyta:

Geguzes 12 Kusadasyje mano skoniui buvo idealus oras, apie 28-30C, lengvas vejukas.

Planavome į Bodrumą.
Atsakyti
QUOTE(vai2tea @ 2017 09 27, 14:29)
Planavome į Bodrumą.

Tikrai nerekomeduoju tos puses spalio men. Mano patirtis rodo, kad spali tik alsnijos regionas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2017 09 27, 14:48)
O man baseinai net per šilti jau buvo, o jūra pats tas gėris...  bigsmile.gif  Nors Baltija su savo +20 man yra šalčiausia jūra...

kažkada kalbėjom kad viskas ir nuo žmogaus priklauso, mes šiemet buvom liepos vidury, karštis 40+, bet man faina prie baseinų gulėt, aišku ne kažkur keliaut, vandenukas jūroje šiltutėlis, vaikų baseinuose beveik džiakuzi biggrin.gif O birželį net kojas sutraukė įlipus į jūrą, nors vyras maudėsi smile.gif
Atsakyti
O as turiu klausima apie zuvytes, kandziojasi juroje kazkokios, parasykite savo patirti kur ju yra kur nera. Zinau kad yra Loniceroje, Justiniano, net Akka Antendon. Eftalijoje nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Floora @ 2017 09 27, 16:23)
kažkada kalbėjom kad viskas ir nuo žmogaus priklauso, mes šiemet buvom liepos vidury, karštis 40+, bet man faina prie baseinų gulėt, aišku ne kažkur keliaut, vandenukas jūroje šiltutėlis, vaikų baseinuose beveik džiakuzi  biggrin.gif O birželį net kojas sutraukė įlipus į jūrą, nors vyras maudėsi  smile.gif

labas,
mes ir liepa vaziuojam, pradzioje, tinka siluma biggrin.gif
Novaturas pernai ir uzpernai mete geriausias kainas pirma ispardavimo savaite, paskui kainos tik kilo..
Ypac jei imi atostogas 10d, ir i geresnius 5* viesbucius jokiu nuolaidu nebuvo,
siemet jau zinom kada atostogausim, turim issirinke viesbuti tai laukiam ispardavimu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2017 09 27, 10:38)
Va apie Side ir masciau - kokie viesbuciai ten visada nenuviliantys?


Sentido Turan Prince - nenuvylė 4u.gif gražu, tvarkinga, skanu biggrin.gif

QUOTE(prekestolen @ 2017 09 27, 14:48)
Mano vadovas puse pasaulio išmaišęs, visuose žemynuose pabuvojęs..tai skao- jei kitąmet važiuojat per atosotogas į TR, tai atostogų neduosiu... biggrin.gif  Rekomendavo Kanarus, Tenerifę... Noriu labai į šias šalis  Bet reikia dar ir finansus pirma padėlioti....


na jis tikrai teisus biggrin.gif reikia pamatyt pasaulio biggrin.gif bet kiekvienas susidėliojam kaip kam patinka ax.gif bet Turkija gi visokia yra, ne tik viešbučiai smile.gif mano kolega dabar Turkijoj darbiniais reikalais, buvo Kapadokijoj - nu nerealu bigsmile.gif

o dėl Tenerifės, pvz., mano giminaitis 2 metus iš eilės skrido iš Lenkijos. 3 asmenų šeima, 10 naktų, skrydis ir apartamentai gal 1100-1200. na ir tada jau kiek ten išleidi. aišku, mašinos nuoma, maistas, susideda, nes su AI, jau ten kitokios kainos, bet vis tik faina. na ir skrydis 7 val (pvz su savo vaikais aš dabar to nenorėčiau, užteko man ir 3 val biggrin.gif )

QUOTE(Floora @ 2017 09 27, 16:23)
kažkada kalbėjom kad viskas ir nuo žmogaus priklauso, mes šiemet buvom liepos vidury, karštis 40+, bet man faina prie baseinų gulėt, aišku ne kažkur keliaut, vandenukas jūroje šiltutėlis, vaikų baseinuose beveik džiakuzi  biggrin.gif O birželį net kojas sutraukė įlipus į jūrą, nors vyras maudėsi


va va, aš irgi šilumos mėgėja wub.gif man rugsėjo pradžia pats tas kaifas wub.gif jūros vanduo buvo +31, oras +34+38 biggrin.gif
Atsakyti