Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

QUOTE(gretusiu @ 2017 09 27, 11:07)
Biudzetas - toks daiktas, ar pavyktu tilpti i kokius 400 asmeniui? Zinoma, ji galima timptelti pagal poreiki smile.gif KELIONE PIRMA, todel daugybe dalyku dziugins ir taip, neturesim su kuo palyginti. Turim 2 kleckus (7 ir 5 metai), taigi 4 asmenys, kokios 7 naktys. Norisi elementaraus mamisko komforto - grazaus pajurio, skanaus maisto, baseinu ir ledu biggrin.gif


mes šiemet buvom prie pačios Antalijos, nuo oro uosto 15-20km - tai paplūdimys smėliukas bigsmile.gif ir važiuot nuo oro uosto tik 30min - tai labai super buvo ax.gif
kitais metais, jei nekeisim krypties - tai norėčiau į Kemerą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Matrisha @ 2017 09 27, 14:19)
mes šiemet buvom prie pačios Antalijos, nuo oro uosto 15-20km - tai paplūdimys smėliukas  bigsmile.gif ir važiuot nuo oro uosto tik 30min - tai labai super buvo  ax.gif
kitais metais, jei nekeisim krypties - tai norėčiau į Kemerą  ax.gif

As irgi dabar i Kemera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Matrisha @ 2017 09 27, 13:19)
mes šiemet buvom prie pačios Antalijos, nuo oro uosto 15-20km - tai paplūdimys smėliukas  bigsmile.gif ir važiuot nuo oro uosto tik 30min - tai labai super buvo  ax.gif
kitais metais, jei nekeisim krypties - tai norėčiau į Kemerą  ax.gif

Na ir kokie viesbuciai Antalijoj ir Kemere?
Atsakyti

Aciu ir jums!!!
Va apie Side ir masciau - kokie viesbuciai ten visada nenuviliantys?

Kamelya, sueno sidej. Mes dabar beleke limak arcadia mums labai patinka. Papludimys smelis stambesnis jau toks.

mes šiemet buvom prie pačios Antalijos, nuo oro uosto 15-20km - tai paplūdimys smėliukas bigsmile.gifir važiuot nuo oro uosto tik 30min - tai labai super buvo ax.gif
kitais metais, jei nekeisim krypties - tai norėčiau į Kemerą ax.gif

Kokiam viesbuty jus buvot, visiskas geris vaziuot is oro uosto trumpai. 

Atsakyti

Patarkit kaip birzeli reikalai - orai, temperatura juroje, baseinu temperatura. Kitais metais rugseji nesigaus tad mastom apie birzeli.

Atsakyti
Siais metais liepos menesi karsciu neissigandome, tai 2018 planuojam vel. biggrin.gif su viesbuciu dar neapsisprendem... rolleyes.gif ziuresim i kuri bus draugiska kaina ax.gif
Atsakyti

Siais metais liepos menesi karsciu neissigandome, tai 2018 planuojam vel. biggrin.gifsu viesbuciu dar neapsisprendem... rolleyes.gifziuresim i kuri bus draugiska kaina ax.gif

Man karsciai nebaisu,bet zmoniu gausa erzina. Taip gera niekur eilese nestoveti kur nori tem guleti, jokiu bedu rugseji,kaifas

Atsakyti

Mes birželio mėn. buvome Royal Taj Mahal viešbutyje - labai geri prisiminimai, bet jis jau prie brangesnių, nes su vandens ir atrakcionų parkais. Bet pasidairykite mirksiukas.gif
Ateinančiais metais gal jau dairyčiausi kuklesnio ax.gif

 


Mes buvome irgi birzelio men. Royal Dragon. Naudojomes tais paciais vandens kalneliais ir lunaparku. Man ten patiko. Kompaktiska teritorija. Papludimys geras. Nesistumdeme nei restorane, nei prie gultu. Visur visko radom. Pinigu nemazai kainavo, bet mes pirkom pries tris savaites vaziavome birzelio antroj pusej 7 n. 2+2 (3 ir 8 m.) ir mokejom 2200. Norejom issitekti iki 2000, bet kilstelejome.

Dabar irgi dairausi birzelio men. ir laukiu isankstiniu. Noreciau vel tilpti 2000. Kazi ka per isankstinius uz tiek ipirksiu.

Atsakyti

Mes buvom birzelio men. nuo vidurio Sideje. Silta. Pradzioj gal buvo apie 30, i pabaiga keliones rode 37. Man jau per karsta net buvo. Jura silta buvo. Mirkom istisai juroje. Baseinai mums tik nuo kalniuku ciuozti.

Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2017 09 27, 13:45)
<p>Patarkit kaip birzeli reikalai - orai, temperatura juroje, baseinu temperatura. Kitais metais rugseji nesigaus tad mastom apie birzeli.</p>

Kemere birželio natroje pusėje oras super, 35+. Jūroje vanduo man buvo per šaltas, vaikams taip pat. Baseinai jau įšilę smile.gif
Atsakyti
Sakykit,ar yra buvusių Turkijoj spalio vidury? Planuojame vykti,bet dėl oro neramu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 26, 18:57)
Na va, įtikinote, nebenoriu biggrin.gif

Nes maniškiai labai nenori jokiu ekskursijų, jiems bausmė.
Va tokia Sidėj buvo kancia  biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Nesumąstau, kur važiuoti kitais metais. Jau sakiau, kad gal be vaikų...  unsure.gif Bet po to gaila pasidaro biggrin.gif Į Ispaniją? Bet man gaila į Ispaniją ir niekur nekeliaut.
Antrą kartą ir dar iš eilės į Turkiją? Nors labai patiko, bet norisi pakeist. Į kąąąąą? g.gif


Mano vadovas puse pasaulio išmaišęs, visuose žemynuose pabuvojęs..tai skao- jei kitąmet važiuojat per atosotogas į TR, tai atostogų neduosiu... biggrin.gif Rekomendavo Kanarus, Tenerifę... Noriu labai į šias šalis Bet reikia dar ir finansus pirma padėlioti.... bigsmile.gif


QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 27, 13:22)
As irgi dabar i Kemera ax.gif


wub.gif Kemeras...vartotojo įkelta nuotrauka




QUOTE(gretusiu @ 2017 09 27, 13:23)
Na ir kokie viesbuciai Antalijoj ir Kemere?


Kemere visokie nuo MAXX ROYAL iki 3*. ;)


QUOTE(Forgete @ 2017 09 27, 13:45)
<p>Patarkit kaip birzeli reikalai - orai, temperatura juroje, baseinu temperatura. Kitais metais rugseji nesigaus tad mastom apie birzeli.</p>


Geri orai, šilta, degintis pats tas, vakarai malonūs, baseinai jūra šilti... Neperkaršta, neperdušna..bet vėlgi- subjektyvu..kažkam ir +40 super...aš jaučiu jau rankyčių kojyčių prie tokio karščio neatkelčiau....

QUOTE(Floora @ 2017 09 27, 14:10)
Kemere birželio natroje pusėje oras super, 35+. Jūroje vanduo man buvo per šaltas, vaikams taip pat. Baseinai jau įšilę  smile.gif


O man baseinai net per šilti jau buvo, o jūra pats tas gėris... bigsmile.gif Nors Baltija su savo +20 man yra šalčiausia jūra...
Atsakyti