Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

Žalia Rūta

 

Pries savaite is namu per kompa ziurejau ir buvo. Rugsejui zmogui pirmyn atgal 100€. Dabar l prastas internetas negaliu paziuret. Bet tikrai buvo.

Atsakyti

Aaaa paziurejau tikrai ner bilietu. Bet buvo visiems metams, na lauksim is naujo 😁

Atsakyti
Gal kas padėtų pirmakartei su išankstiniais pirkimais?
Išmetami visi pasiūlymai iš karto ir tiesiog renkies? Pasirenki kainą - datą - viešbutį ir lygini kainas tarp Novaturo ir Tezturo? Ar reikia stebėti ir sekti kainų pokyčius (jei pirkti norisi per išankstinius - kiek tas stebėjimas turėtų trukti)?

Kokie dar išankstinių pirkimų subtilumai? Sumokėjus avansą, po to galima kažką keisti? Kokiose ribose?

Iš anksto ačiū už patarimus. Tema perskaityta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2017 09 27, 09:53)
Gal kas padėtų pirmakartei su išankstiniais pirkimais?
Išmetami visi pasiūlymai iš karto ir tiesiog renkies? Pasirenki kainą - datą - viešbutį ir lygini kainas tarp Novaturo ir Tezturo? Ar reikia stebėti ir sekti kainų pokyčius (jei pirkti norisi per išankstinius - kiek tas stebėjimas turėtų trukti)?

Kokie dar išankstinių pirkimų subtilumai? Sumokėjus avansą, po to galima kažką keisti? Kokiose ribose?

Iš anksto ačiū už patarimus. Tema perskaityta smile.gif

Kiek pastebėjau, Novaturas startuoja pirmas su išankstiniais ir beveik visa pasiūla iš karto matosi būtent išankstiniams. Vėliau, sakyčiau nuo pavasario, viešbučių daugėja.
Novaturo privalumas yra tas, kad jie suteikia mažiausios kainos garantiją, t.y. jeigu jūsų pasirinkta kelionė (data, viešbutis, kambario tipas ir viskas kita) pas juos atpinga, jums turėtu automatiškai pritaikyti tą mažesnę kainą.
Teztouras pradeda išankstinius tik su populiariausiais viešbučiais ir nuolat savo sąrašą pildo. Jie mažiausios kainos garantijos neturėjo iki šiol. Bet kelionę galima keisti likus ne mažiau nei 21d. iki išvykimo (Novaturas irgi suteikia tokia galimybę).
Mano situacija su Tezais buvo tokia: nusipirkom kelionę prieš parodą (sausio mėn), dar galiojo išankstinio pirkimo sąlygos, o balandį kainos į mūsų pasirinkta viešbutį nurkito. Pritaikyti mažesnę kainą mano užsakymui be jokių pakeitimų jie atsisakė, tada aš pakeičiau trukmę, vietoj 10n. pasirinkau 11n., dar galėjome keisti kambario tipą.

Jeigu jūs tikrai žinote datą ir jūsų norimas viešbutis vienas iš populiariųjų, tokių kaip Gural, Royal, Delphin ar pan., tikrai užsakinėčiau per išankstinius.

Aš esu nužiūrėjus keletą viešbučių, datą žinau preliminariai, jeigu pagal kainą man niekas netiks, lauksiu parodos ar vien bilietų pasiūlymų.


Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2017 09 27, 10:24)
Jeigu jūs tikrai žinote datą ir jūsų norimas viešbutis vienas iš populiariųjų, tokių kaip Gural, Royal, Delphin ar pan., tikrai užsakinėčiau per išankstinius.

Aš esu nužiūrėjus keletą viešbučių, datą žinau preliminariai, jeigu pagal kainą man niekas netiks, lauksiu parodos ar vien bilietų pasiūlymų.

Kol kas konspektuoju tema ir darau isvadas, kad jusu isvardyti viesbuciai garantuotai nenuvils.
Zinau data ir biudzeta, o kaip pirmakarte - viesbucius analizuosiu, remdamasi jusu patirtimi. Bet bijau "nudegti", pasirinkus tinkama data ir kaina be atsiliepimu apie viesbuti. Kuo remiates, pamate pasiulyma, kuriame nepazistamas viesbutis?
Ir kaip suprantu, svarbus ir regiono pasirinkimas - jei norim keliauti birzelio 1-2 savaite (noretusi gero oro), svajojam apie smeleta papludimi ir noretume bent trupucio turkisko kolorito (miestelio, parduotuviu ir pan., bet be dideliu kelioniu), i kuria puse ziuret?
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2017 09 27, 10:31)
Ir kaip suprantu, svarbus ir regiono pasirinkimas - jei norim keliauti birzelio 1-2 savaite (noretusi gero oro), svajojam apie smeleta papludimi ir noretume bent trupucio turkisko kolorito (miestelio, parduotuviu ir pan., bet be dideliu kelioniu), i kuria puse ziuret?


Antalija, Side miestelis ir aplink jį. Buvome Turkijoje 5 kartą - labai mums patiko smėlio krantas ir pasivaikščiojimai po antikinį senamiestį wub.gif
Aš daugiausiai informacijos apie dominančius viešbučius susirenku iš tokių puslapių, kaip tophotels.ru tripadvisor.com 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 27 rugsėjo 2017 - 09:36
QUOTE(Mazule @ 2017 09 27, 10:35)
Antalija, Side miestelis ir aplink jį. Buvome Turkijoje 5 kartą - labai mums patiko smėlio krantas ir pasivaikščiojimai po antikinį senamiestį  wub.gif
Aš daugiausiai informacijos apie dominančius viešbučius susirenku iš tokių puslapių, kaip tophotels.ru tripadvisor.com  4u.gif

Aciu ir jums!!!
Va apie Side ir masciau - kokie viesbuciai ten visada nenuviliantys?
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2017 09 27, 10:38)
Aciu ir jums!!!
Va apie Side ir masciau - kokie viesbuciai ten visada nenuviliantys?

Aš irgi atsiliepimus skaitai tripadvisor.com ir tophotels.ru, dažniausia išsirenku neigiamus ir žiūriu ar tie minusai mums tinka.
Iš Sidės regiono buvo giriamas Otium, aišku Kamelya/Fulia/Selin.

Mes esame buvę Grand Prestige, jis toks paprastas 5*, maisto pasirinkimas buvo nemažas, WC visada ir visur švarus. Graži teritorija. Animacija silpna, iki jūros apie 10 min, bet krantas netinkamas su vaikais. Bet jo kaina 2016m. buvo fantastiška, už tą kainą negalvodama vėl grįžčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2017 09 27, 11:38)
Aciu ir jums!!!
Va apie Side ir masciau - kokie viesbuciai ten visada nenuviliantys?

Mes ka tik is Sides..
Tai tik cia ir yra toks smeliukas, kaip suprantu.

Koks Jusu biudzetas? Kokia seimos sudetis? Kiek naktu? Nes galima rekomenduoti lb brangius, jie tikrai nenuvils. Bet cia biudzeto klausimas ir kyla.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 27, 11:00)
Koks Jusu biudzetas? Kokia seimos sudetis? Kiek naktu? Nes galima rekomenduoti lb brangius, jie tikrai nenuvils. Bet cia biudzeto klausimas ir kyla.

Biudzetas - toks daiktas, ar pavyktu tilpti i kokius 400 asmeniui? Zinoma, ji galima timptelti pagal poreiki smile.gif KELIONE PIRMA, todel daugybe dalyku dziugins ir taip, neturesim su kuo palyginti. Turim 2 kleckus (7 ir 5 metai), taigi 4 asmenys, kokios 7 naktys. Norisi elementaraus mamisko komforto - grazaus pajurio, skanaus maisto, baseinu ir ledu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretusiu: 27 rugsėjo 2017 - 10:08
Tai nedaug liko laukt dabar iki isankstiniu.
As pernai buvau jusu situacijoj, tik ieskojau rugsejui keliones.
Norejau tu nenuvilianciu cia vardintu, o jiems per isankstinius nebuvo geru kainu (akka, delphinai), tada pradejau ziuretis ir kitus viesbucius ir teko timptelt, kaip sakot. Bet labai dziaugiuos, kad nepataupiau blush2.gif
Siemet mazesniu kainu, manau, naivu tiketis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2017 09 27, 11:07)
Biudzetas - toks daiktas, ar pavyktu tilpti i kokius 400 asmeniui? Zinoma, ji galima timptelti pagal poreiki smile.gif KELIONE PIRMA, todel daugybe dalyku dziugins ir taip, neturesim su kuo palyginti. Turim 2 kleckus (7 ir 5 metai), taigi 4 asmenys, kokios 7 naktys. Norisi elementaraus mamisko komforto - grazaus pajurio, skanaus maisto, baseinu ir ledu biggrin.gif


Mes birželio mėn. buvome Royal Taj Mahal viešbutyje - labai geri prisiminimai, bet jis jau prie brangesnių, nes su vandens ir atrakcionų parkais. Bet pasidairykite mirksiukas.gif
Ateinančiais metais gal jau dairyčiausi kuklesnio ax.gif
Atsakyti