Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

O kas startuoja: Novaturas ar Tezturas?

Novaturas spalio 5, jau gavom email su kryptimis :)​ 

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 26, 19:57)
Na va, įtikinote, nebenoriu biggrin.gif

Nes maniškiai labai nenori jokiu ekskursijų, jiems bausmė.
Va tokia Sidėj buvo kancia  biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Nesumąstau, kur važiuoti kitais metais. Jau sakiau, kad gal be vaikų...  unsure.gif Bet po to gaila pasidaro biggrin.gif Į Ispaniją? Bet man gaila į Ispaniją ir niekur nekeliaut.
Antrą kartą ir dar iš eilės į Turkiją? Nors labai patiko, bet norisi pakeist. Į kąąąąą? g.gif

Turkija didelė... pakeiskit regioną - bus kaip kita salis...
Atsakyti

Siūlyčiau be vaikų, kad kitą kart labiau vertintų keliones. O ir patys nusipelnėte pabūti ne tik tėtis ir mama, bet ir savo interesų labiau pažiūrėti. Gal po aktyvių atostogų dar kitą kartą jau patiems norėsis pasyvių su vaikučiais. 

Retorinis klausimas. Jei vykti į kokią Ispaniją, pirkti gerą viešbutį su Al ir mokėti itin didelius pinigus ir nič niekur nekeliauti. Ar verta?  :hmm: sudėti pliusus ir minusus.

Nėra jau taip blogai Egipte, ypač jei viešbutyje laiką leisti. Tik tinkamą viešbutį pasirinkti. Ir nardymas, vien dėl jo ir ekskursijos į Kairą nors kartą verta nuvykti. Jei vaikams norisi vien akvaparko, baseino ir ledų kodėlgi nenuvykus. Va keliauti savarankiškai man Egipte mintis nekyla, siaubingai įkyrūs, įžūlūs vietiniai, jų bandymas iš užsieniečių nuplėšti paskutinę skūrą man itin nepatinka. 

Novaturą nusipirko Itaka, įdomu kokios naujovės bus: ar sumažės ekonominių viešbučių pasirinkimas, o brangūs taps pigesni(palyginau su Lenkijos itaka) ar išliks akcijinių skrydžių bilietų ir aplamai kokios kryptys bus. 

Atsakyti
QUOTE(Nendre23 @ 2017 09 26, 20:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kas cia" data-cid="71815051" data-time="1506429017"><div><p>O kas startuoja: Novaturas ar Tezturas?</p></div></blockquote><p></p><p>Novaturas spalio 5, jau gavom email su kryptimis smile.gif​ </p>

Pasidalinkite, kokios kryptys? ax.gif Novaturas atsiunte? 4u.gif
Atsakyti

Na va, įtikinote, nebenoriu biggrin.gif

Nes maniškiai labai nenori jokiu ekskursijų, jiems bausmė.
Va tokia Sidėj buvo kancia biggrin.gif
a56dfdab7bc0a11818fc351cc4811250449.jpg

Nesumąstau, kur važiuoti kitais metais. Jau sakiau, kad gal be vaikų... unsure.gifBet po to gaila pasidaro biggrin.gifĮ Ispaniją? Bet man gaila į Ispaniją ir niekur nekeliaut.
Antrą kartą ir dar iš eilės į Turkiją? Nors labai patiko, bet norisi pakeist. Į kąąąąą? g.gif

Ispanija mano meile, daug metu ten atostogavom. Dabar kaip tik pigiu bilietu ryanair pamete kitam rudeniui. Viesbuyi kostabravoj savaitej su ai keturiems gali gaut uz 600€, bilietai 400€. Aisku niekada nebus tokio serviso kaip turkijoj, bet jei norit kazka pamatyt Barselona tobulas miestas - mokslo muziejus, zoosodas, tibidabo ir t.t..

Atsakyti
Mano pirma poilsine kelione buvo i Malaga, dar buvom nezenoti ir be vaiku biggrin.gif
Tai, aisku, ispudziai labai geri.
Bet as bijau, kad rugsejo pradzioj jau salta jura. Nes pabaigoj jau buvo salta.
Ir nelabai zinau, ar yra viesbuciu su vaiku pramogom. Aisku, ne TR lygio, bet o gal? unsure.gif Nu nevaikscios jie po Barsa, mums vien ju surauktus veidelius bus matyti vieni nervai mad.gif
O su vyresniais labai noreciau, juolab, jei dar ir kainos visai nieko (dabar i Barsa lapkr 26-30 2 asm/105 eur bigsmile.gif Gal kazkam naudinga 4u.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 26 rugsėjo 2017 - 19:56
QUOTE(Jerda @ 2017 09 26, 19:28)
<p>Siūlyčiau be vaikų, kad kitą kart labiau vertintų keliones. O ir patys nusipelnėte pabūti ne tik tėtis ir mama, bet ir savo interesų labiau pažiūrėti. Gal po aktyvių atostogų dar kitą kartą jau patiems norėsis pasyvių su vaikučiais. </p><p>Retorinis klausimas. Jei vykti į kokią Ispaniją, pirkti gerą viešbutį su Al ir mokėti itin didelius pinigus ir nič niekur nekeliauti. Ar verta?  hmm.gif sudėti pliusus ir minusus.</p><p>Nėra jau taip blogai Egipte, ypač jei viešbutyje laiką leisti. Tik tinkamą viešbutį pasirinkti. Ir nardymas, vien dėl jo ir ekskursijos į Kairą nors kartą verta nuvykti. Jei vaikams norisi vien akvaparko, baseino ir ledų kodėlgi nenuvykus. Va keliauti savarankiškai man Egipte mintis nekyla, siaubingai įkyrūs, įžūlūs vietiniai, jų bandymas iš užsieniečių nuplėšti paskutinę skūrą man itin nepatinka. </p><p>Novaturą nusipirko Itaka, įdomu kokios naujovės bus: ar sumažės ekonominių viešbučių pasirinkimas, o brangūs taps pigesni(palyginau su Lenkijos itaka) ar išliks akcijinių skrydžių bilietų ir aplamai kokios kryptys bus. </p>


Pritariu jums smile.gif
Mes atradome aukso viduriuką: Turkija (ir, taip, Egipte prieš Turkiją tik vienas privalumas - nardymas) birželį, kai vaikams mokyklos atostogos. Tikrai neapsimoka sedėti Ispanijoje su All ax.gif
O dviese važiuojame į kitokias keliones, pvz., po 10 dienų į Nicą varom smile.gif
Atsakyti
Koks yra ROYAL AI maitinimas ?
Atsakyti

Siūlyčiau be vaikų, kad kitą kart labiau vertintų keliones. O ir patys nusipelnėte pabūti ne tik tėtis ir mama, bet ir savo interesų labiau pažiūrėti. Gal po aktyvių atostogų dar kitą kartą jau patiems norėsis pasyvių su vaikučiais. 

Retorinis klausimas. Jei vykti į kokią Ispaniją, pirkti gerą viešbutį su Al ir mokėti itin didelius pinigus ir nič niekur nekeliauti. Ar verta?  :hmm: sudėti pliusus ir minusus.

Nėra jau taip blogai Egipte, ypač jei viešbutyje laiką leisti. Tik tinkamą viešbutį pasirinkti. Ir nardymas, vien dėl jo ir ekskursijos į Kairą nors kartą verta nuvykti. Jei vaikams norisi vien akvaparko, baseino ir ledų kodėlgi nenuvykus. Va keliauti savarankiškai man Egipte mintis nekyla, siaubingai įkyrūs, įžūlūs vietiniai, jų bandymas iš užsieniečių nuplėšti paskutinę skūrą man itin nepatinka. 

Novaturą nusipirko Itaka, įdomu kokios naujovės bus: ar sumažės ekonominių viešbučių pasirinkimas, o brangūs taps pigesni(palyginau su Lenkijos itaka) ar išliks akcijinių skrydžių bilietų ir aplamai kokios kryptys bus. 

 

Dar niekas neaišku dėl tų susijungimų. Kada - gal po pusės metų gal po metų. O krypčių nieko naujo ir įdomaus :

 

Agadyras (Marokas)

TUNISAS.

Antalija, Marmaris, Gazipaša (Turkija)

Barselona, Kosta de Almerija, Maljorka (Ispanija)

Burgasas, Varna (Bulgarija)

Apulija, Sicilija, Kampanija (Italija)
    
SARDINIJA.

Korfu, Kreta, Rodas  (Graikija)

Algarvė, Madeira (Portugalija)

Hurgada (Egiptas)

Tivatas (Kroatija ir Juodkalnija)

Atsakyti

Barselonoj pirma rugsejo puse tobula atostogom, dienos ne per karstos - iki 30, jura siltutele. Skristumem vel, bet per 5 metus viskas ismaisyta. Ir siaip vaziuoji autu viskas grazu, o tr per nudziuvusius siukslynus atveza i isciustyta viesbuti. 

Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2017 09 26, 23:37)
<p>Barselonoj pirma rugsejo puse tobula atostogom, dienos ne per karstos - iki 30, jura siltutele. Skristumem vel, bet per 5 metus viskas ismaisyta. Ir siaip vaziuoji autu viskas grazu, o tr per nudziuvusius siukslynus atveza i isciustyta viesbuti. </p>

Bet dar nera bilietu rugsejui (per rainius unsure.gif ). Kur cia mate kitos unsure.gif
Atsakyti

Į barsą skrenda ir wizzair :)

Atsakyti