Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

laba, trečią kartą skrendame, bet vėlyvas skrydis, 16:30, pirmą kartą. rezervuodama sakiau agentei dieną prarandame, viešbutyje geriausiu atveju 22 val būsime, ji sakė, kad paskutinę dieną vėlyvas išvykimas, iš viešbučio pasiims 17-18 val, taigi galėsite ją išnaudoti. dabar sako, vėlyvas išsiregistravimas už papildomą mokestį. tai jei primokėti nenoriu, išsikraustau 12 val ir sėdžiu lobyje, nes jei "naudosimės paskutine diena", paskui nei nusiprausti, nei persirengti neturėsime kur..? kažkaip galvojau, kad novaturas organizuodamas keliones su tokiais skrydžiais pasirūpina turistais... kaip ten būna?

 


Mes tokiu laiku skridom. Bėdos nematėme tame, kad išsikraustyti reikėjo iki 12 val. Prie registratūros buvo kambariukas kur sudėti lagaminus. Tai tiesiog į paplūdimio tašę įsidėjom persirengti lengvus rūbus kelionėje, o į kuprinę įsidėjom šiltesnius rūbus ir persirengėm lėktuve. Tikrai daug kas taip darė. 

O tą laiką po 12 val ir maudėmės ir pietavom ir prie jūros pasibuvom :) iš esmės man net gal ir patiko tas variantas vėlyvo skrydžio, nes nei žadint vaikų kokią 4 val ryto, nei skubėt :) 

Atsakyti

Taigi ,rėkiu iš anksto - po 9 dienų išankstiniai pardavimai !

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Udrius: 26 rugsėjo 2017 - 12:14
QUOTE(Udrius @ 2017 09 26, 13:13)
<p>Taigi ,rėkiu iš anksto - <strong>po 9 dienų išankstiniai pardavimai !</strong></p>

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2017 09 26, 14:13)
<p>Taigi ,rėkiu iš anksto - <strong>po 9 dienų išankstiniai pardavimai !</strong></p>


Kas, kur pardavines? Gal ir ka pamatysiu smile.gif
Atsakyti
Musu skrydziai abu buvo naktiniai.
Ir temoj rasiau, nes nepatiko, bet keliones tai norejosi.
Isvykome 22:35 val. Viesbucio kambario laukt nereikejo nei minutes, apie 10 val ryto jau ejome pietauti. Taip, diena nuplauke.
Isvykima patys pasirinkome velyva, ty po 23 val, nes ta diena buvo net 3 skrydziai.
Man patiko toks skrydzio laikas net labai (kai atgal biggrin.gif ).
Visa diena praleidom prie baseinu, prie juros. Dar ir lauktuviu nuejo vyras paimti, ko truko.
Vakarop SPA nusiprausem, persirengem (iprasta jau tokia tvarka viesbuty, kad SPA galima praustis), dar ir pavakarieniaut spejom. Man tai super toks variantas.
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2017 09 26, 13:13)
<p>Taigi ,rėkiu iš anksto - <strong>po 9 dienų išankstiniai pardavimai !</strong></p>

Laukiam!
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2017 09 26, 14:13)
<p>Taigi ,rėkiu iš anksto - <strong>po 9 dienų išankstiniai pardavimai !</strong></p>

O kas startuoja: Novaturas ar Tezturas?
Atsakyti
Ar panasus Turkijos ir Egipto tinginiu poilsis? Gal galite kas palyginti 4u.gif
Atsakyti

O kas startuoja: Novaturas ar Tezturas?

 Udrius dirba su Novaturu, tai greičiausiai Novaturas

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 26, 17:39)
Ar panasus Turkijos ir Egipto tinginiu poilsis? Gal galite kas palyginti 4u.gif

Jei viesbutis geras, ir is jo vaziuoti niekur nezadat, tai skirtumo kaip ir nelabai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 26, 17:39)
Ar panasus Turkijos ir Egipto tinginiu poilsis? Gal galite kas palyginti 4u.gif


Turkijoje geriau. Mano šeimai- 100 kartų. smile.gif Tarp kelionių pusės metų tarpas, tad įspūdžiai gryni ir nepamiršti. . Turkija švari, maloni, neįkyri. Dar grįšim ir grįšim.

Į Egiptą tikrai nebegrįšime, žiemą išvis vos pusdienis madymuisi, deginimuisi, po pietų ir vėjuota ir šaltoka ir išvis aš ten jaučiausi kažkaip nesaugi..Nors į miestą išvis nėjau... Apie vakaro renginius net kalbos nėra- kol lyginti..Egipte kaip kolūkio kultūrnamyje..gal net ten geriau...1001 nkties pasirodymas nuobodybė....vienintleis kas gražu_ nardymas. Tik dėl nardymo grįžčiau. bigsmile.gif

Vaikai ir vyras Egipto nepasiilgo, grįžti nenori, sako- geriau jau 2 k į Turkiją.... biggrin.gif biggrin.gif

Pats poilsis panašus, bet maistas Egipte prastesnis, nešvariau, personalas ne toks. Aišku, jei tik yra galimybė- nuvažiuokite. Nebus nuostolio, ten irgi yra pliusų. Pabuvosite Afrikos žemyne, kultūroje kitoje... Bet jei leistų rinktis- vienareikšmiškai man tik Turkija. ;)
Atsakyti
Na va, įtikinote, nebenoriu biggrin.gif

Nes maniškiai labai nenori jokiu ekskursijų, jiems bausmė.
Va tokia Sidėj buvo kancia biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Nesumąstau, kur važiuoti kitais metais. Jau sakiau, kad gal be vaikų... unsure.gif Bet po to gaila pasidaro biggrin.gif Į Ispaniją? Bet man gaila į Ispaniją ir niekur nekeliaut.
Antrą kartą ir dar iš eilės į Turkiją? Nors labai patiko, bet norisi pakeist. Į kąąąąą? g.gif
Atsakyti