Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

QUOTE(ataka26 @ 2017 09 24, 21:56)
O kus slplashe buvo visą parą užkandžių baras ????

Ten kur burgeriai ir pan.Tiesa naktį reikia paprašyti reception,kad atidarytu.Bet iš principo veikia visa para.
Atsakyti
QUOTE(oaze 2 @ 2017 09 24, 19:25)
Ten kur burgeriai ir pan.Tiesa naktį reikia paprašyti reception,kad atidarytu.Bet iš principo veikia visa para.

Buciau žinojusi būčiau paprašiusi biggrin.gif nes vieną naktį taip norėjau valgyti 😂😂😂😂
Atsakyti

Buciau žinojusi būčiau paprašiusi biggrin.gifnes vieną naktį taip norėjau valgyti 😂😂😂😂
:D  mums gili naktis nelabai aktualu, bet vaikai vis prieš miegą eidavo naktipiečiauti :) ir išvykimo naktį pravertė..  O dėl kambarių, gal tada verta ten nuvažiavus prašyti pakeisti su priemoka  :hmm:  Arba laukti šiaip pasiūlymų iš recepcijos :) girdėjau jie vis siūlo :) mano svajonė, tai swim up kambarys Oceane, ale biški neįperkam  :rolleyes:  :unsure:​ 

Tiesa, gal žinote, o tuose baseinuose, kurue būna tiesiai prie kambarių balkonų, galima maudytis vėlai vakare ? Kažkada turkas aiškino, jog vakarais, kai nebeleidžia maudytis baseinuose, tai paleidžia didelę dozę chlorkių, iki ryto jos išsigaruoja... tai vat, jei ir tuose pusiau individualiuose baseinuose taip daro, tai pusė prasmės dingsta... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giga*: 24 rugsėjo 2017 - 22:10
Gal kas buvote Timo resort alanijoj ir galit rekomenduoti, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giga* @ 2017 09 24, 12:20)
Ar aš teisingai suprantu, jog family roomas Splashe yra tik šiek tiek didesnis nei standartas, ir ketvirtam reikia fotelyje gulėti? </p><p>Ar yra Splashe visą parą veikiantis užkandžių baras, toks kaip Aqua ?</p><p>Ar rankšluosčius keičia tik kartą dienoje? </p><p>Ar užtenka draudimo, kuris būna prie SEB mastercard kreditinės, ar verta atskirai draustis?</p>

taip, ketvirtas asmuo miega ant ištiesto fotelio, į kitus klausimus jau atsakė. Mes važiuojam su SWEDbanko kreditinės kortelės draudimu 4u.gif

Mes beveik kiekvieną vakarą prieš miegą apie 11 su fri bulvėm pareidavom iš užkandžių baro biggrin.gif

Atsakyti

mes vakar gryžom iš ALAN XAFIRA. vykome su novaturu. oro uoste antalijoje nusileidome ir buvome 8,20.. prie pasų laukėme ilgaaaai. 10h pajudėjome su autobusu link alanijos. mus paleido pačius pirmus. vaziavome lygiai2h. atvykę kambari gavome iškart :) taigi pasidėjom daiktus ir ėjom pietauti .

 

MAISTAS: pusryčiams kepdavo skanius blynus. vyras valgydavo virtus , keptus kiaušinius. aš visada omletą. vaikam kai blynu nenorėjo valgė sausus pusryčius, kepėsi sumuštinius. mažoji dar valgė ryžių košę. o aš namie valgau visada avižine košę, tai jos nebuvo :( bet , užteko ir omleto su daržovėmis.

 

PIETAI: prie sriubos visada ilga eilė tai net neragavom :D bet visa kita tai pilna. aišku jų troškiniai , bulvės fri , bet radau sau virtos vištos :D ir kepdavo ka nors lauke.. dažniausiai žuvis. na bet mes neišrankūs. vyras tai išvis patenkintas. po mano vištos ir ryžių sportininkų dietos , jam tie troškiniai rojus buvo :D

 

VAKARIENĖ: prie duru kepdavo vištą tai mes su sūnum ten eidavom :D buvo ir dorados kepamos. porą kart lašišas kepė. vištiena grilino. kiaulieną . na buvo tikrai ko valgyt. o jau desertai ... visą diena laikydavausi bet vakare .. siaubas... baklava buvo du kart savaitėje. tie skanus tokie karameliiai piršteliai irgi. mūsų paskutinė naktis buvo šeštadieni. tai šeštadieni kažkokia ipatinga vakariene. nes kepe ir lavašus .. nu visko ten vyko :) nei vienas neviduriavom :) vaikai gėrė kolas. gal padėjo :D man kava ir vanduo tiko :)

iš vaisių tai arbūzai, obuoliai , kriaušes, vynuogės, persikai buvo.... o daugiau nelabai ko. bananų ir braškių pirkomės turguje :)

GĖRIMAI: skaičiau kad ale nedaro kokteilių.. nu prisigėriau visokių pina coladų vakare :) ir sex on the beach ir dar velniai žino ko man ten vyras vis nešė :D mes alaus negeriam, rusai mačiau vis tempėsi alų i kambarius. bet girtų nesimatė. bare prie baseino kepdavo picas.. mano mažoji ten papietaudavo :) nuo 11h kepdavo gozlemes ar kaip jos :) eilių labai nebudavo. 3-4 zmones :)

 

viešbutis tikrai nepergrūstas. gultų rasdavome tikrai. staliuku irgi netekdavo ieškotis. na kurie ateidavo jau vėliau i vakariene tai matydavau kad suka ratus .

 

vieną kartą buvome prie jūros , daugiau nėjom. akmenuota, nešvari pasirodė. tai nuvylė..... darbuotojai tikrai nėra kažkokie vangūs. eina patys kalbina vaikus :D

 

mini klubas rusu kalba. mano mazoji viena kart buvo. rusu nemoka bet buvo lietuvaite mergyte dar viena. tai sake patiko.

 

lietuviu tikrai daug. sutikome ir parduotuvese. skundesi irgi tik jūra :) patalyne keitė tik penktadieni. vandens ir wc popieriaus kaip kazkas rase tikrai netruko. jau sakydavom kad nebeneštu.. nes prisikaupe pilna :D

 

kas keliaus su vaikais tai pasiimkit liemenes. nes vaiku baseiniukas mazas.. ner jame ten ka veikt. uzdedavau liemenes .. ir mano 4metė sokinedavo i dideli baseina :D

 

sporto salė .. hm... rytiniam cardio ant takelio tiko.. o taip tai nėr ten normaliai svorių.. buvau pora kart, o taip bėgiodavau lauke nes salė atsidarydavo tik 7h .. o aš 6h jau ant kojų kol visi dar miega :)

 

ai.. dar mum viesbutyje pasake kad mus paims 5,55h .. o 5h skambina novaturas ir sako kad mes jusu laukiam :O vaikai dar miegojo. greit puolem rengtis. buvo streso. tai novaturo atstovas dave velniu jiem. sake 4,40 turejo mus paimt bet ir tai autobusas velavo pas mus. zodziu.. nuo musu pajudejom 5,10h. aš katik iš dušo.. nei pešta nei nupešiota :D šlapi plaukai ir streso pilnos kelnės :D o dar planavom užkasti ...

Atsakyti
Sveiki. Ką tik iš Crystal aura. Rekomendacijų turbūt nereikia, nes lietuvių ir taip tuntai biggrin.gif
Mums patiko.
Beje, jei skaito mezgėjos, prieš kelionę man taip ir neatsakiusios biggrin.gif Siūlų radau, kainos - draugiškos.
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2017 09 25, 12:00)
Sveiki. Ką tik iš Crystal aura. Rekomendacijų turbūt nereikia, nes lietuvių ir taip tuntai biggrin.gif
Mums patiko.
Beje, jei skaito mezgėjos, prieš kelionę man taip ir neatsakiusios  biggrin.gif  Siūlų radau, kainos - draugiškos.

O kas yra tuntai? biggrin.gif Ta prasme kiek tu lietuviu jau skaitosi daug?
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2017 09 25, 11:00)
Sveiki. Ką tik iš Crystal aura. Rekomendacijų turbūt nereikia, nes lietuvių ir taip tuntai biggrin.gif
Mums patiko.
Beje, jei skaito mezgėjos, prieš kelionę man taip ir neatsakiusios  biggrin.gif  Siūlų radau, kainos - draugiškos.


Matyt užtaikėt, nes mes birželio mėn tik 2-3 šeimas iš LT Cr.Auroj sutikome. Va kazachų tai itkrai tuntai buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 25, 11:55)
O kas yra tuntai? biggrin.gif Ta prasme kiek tu lietuviu jau skaitosi daug?

Mes trečiąkart buvom TR, tai šiemet tikrai daugiausiai gimtosios kalbos girdėjosi . Procentais neįmanoma pasakyt, bet porakart buvo tas tautų rėkimas, tai lietuviai ohoho kaip šaukė. Misteriuose iš 4 du lietuviai dalyvavo, vienas ir nugalėjo. Vaikučiai diplomus kai atsiiminėjo, daug lietuviukų buvo. Va tokie mano tuntai ;)
Atsakyti
O aš ateinu su žiniomis Tez Tour klientams biggrin.gif . Žodžiu, šiandien ta diena, kai turėjau susimokėti visą sumą už kelionę. Jau anksčiau rašiau, kad daugiau kaip prieš mėnesį atsisakėm bendro pervežimo ir pasiėmėm privatų. Agentė išsiaiškino, kad už tai mums grąžins 96 eurus, o sutartį neva pakeisim būtent tą dieną, kai ateisiu susimokėti likusios dalies. Ir ką... Ateinu sau šiandien rami ir spakaina, agentė irgi rami, skambina į Tezus dėl sutarties pakeitimo, ir čia prasideda...Pasirodo, kad tezai neaišku kada sugalvojo nebeleisti atsisakyti jų teikiamos pervežimo paslaugos blink.gif . Na, atsisakyti gali, bet pinigų negrąžina. Aš ir agentė puolėm aiškinti, kad rugpjūčio pabaigoje patys tezų atstovai paskaičiavo, kiek grąžins, kad jokių problemų nekils, o čia lyg perkūnas iš giedro dangaus blink.gif . Pradėjo aiškinti, kad neva išleido naujas taisykles, bet paprašius, kad jas atsiųstų, taip ir nesulaukėm, o kai paskambinau vienam iš klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojų, tai tas nenorom išlemeno, kad jokių tokių kaip rašytinių taisyklių ir nėra blink.gif . Aš dar bandžiau aiškinti, kad jokios taisyklės, jokie teisės aktai negalioja atgal, tuo labiau, kad mano sutartis sudaryta dar 2016 m. lapkričio pirmom dienom. Nenorėjo nei girdėti, nei klausytis, tik aiškino, kad neva joks tezų darbuotojas negalėjo pasakyti, kad atsisakius pervežimo, bus grąžinti pinigai. Ir tik kai pasakiau, jog agentė turi susirašinėjimo laiškus, liepė juos atsiųsti kaip įrodymą blink.gif . Tai tik nusiuntus tą susirašinėjimą pasakė, kad dar šįkart taikys išimtį ir grąžins pinigus, o jau ateityje TOKIOS GALIMYBĖS NEBEBUS. Nenoriu smulkiau čia veltis į pasakojimą, bet pasibaisėjau tokia Tezų politika, bendravimo su klientais kultūra ir skleidžiamomis melagystėmis apie neva kažkokias naujas taisykles, kurių, pasirodo, nėra. Tiesa, klientų aptarnavimo darbuotojas vis man bandė įteigti, kad tokie atsisakymai buvo priimami tik kaip išimtys, o kai pasakiau, jog tokių "išimčių" pilni forumai, nebeturėjo ką atsakyti.. Taigi, prasinervinau daugiau kaip pusdienį, bet išsikovojau savo smile.gif
Atsakyti
Man dar patiko tezu politika nepasakyti gidės kontaktų! Vat nukišau kontaktus, reikia info apie atgalinį skrydį, kada mus pasiims, o tezai nieko nesako. Aišku, jau nekalbant, kad atrašė po 3 dienų.

Aš, kai pirmą kartą, nelabai žinau, kas ir kaip. Tai gerai, kad nuėjus i registratūrą sutikau gidę.
Atsakyti