Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

mes buvome Splach, vyras bandė eit į kažkokią požeminę perėją, tai neįleido, parodė į apyrankę ir sakė no no no biggrin.gif

Ir kaip jums splash ? Labai ten prasta ? 

Atsakyti
QUOTE(Giga* @ 2017 09 20, 22:42)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Floora" data-cid="71806001" data-time="1505895105"><div><p>mes buvome Splach, vyras bandė eit į kažkokią požeminę perėją, tai neįleido, parodė į apyrankę ir sakė no no no vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Ir kaip jums splash ? Labai ten prasta ? </p>

pažiūrėkite mano žinutes, nemažai aš apie jį rašiau biggrin.gif

Nors manau sezonas jau į pabaigą, tai turėtų ramiau viskas ten atrodyti, bet grįžčiau tik jau už laaaaabai gerą kainą ax.gif
Atsakyti

Xernesta,   ryte skrydis atgal 9.50, mes su novaturu, viesbutis Kimeros Park village

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasare02: 21 rugsėjo 2017 - 08:29
Sveikos keliautojos bigsmile.gif
Kadangi neuzilgo prasides isankstiniai pard.kokius viesbucius parekomenduotumet?su vaikais 2 ir 8metai.
Siemet buvom Gural belek patiko bigsmile.gif
Labai aciu kas pasidalins savo patirtim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Marijaa* @ 2017 09 21, 12:46)
Sveikos keliautojos bigsmile.gif
Kadangi neuzilgo prasides isankstiniai pard.kokius viesbucius parekomenduotumet?su vaikais 2 ir 8metai.
Siemet buvom Gural belek patiko bigsmile.gif
Labai aciu kas pasidalins savo patirtim 4u.gif

Rixos Tekirova, Amara Dolce Vita 4u.gif
Atsakyti
Gal kas buvote Antalijoje spalio paskutinėmis dienomis? kokie orai? o gal net Alan Xafira viešbutyje? vykstame su trimis vaikais-reikia patarimo kokiems orams pasiruošti ir ką pasiimti . Kokie atsiliepimai apie viešbutį? Ačiū už pagalbą mirksiukas.gif
Atsakyti

Na jau Ryanair ir Wizzair turi bilietus kitiems metams :) Matysim kaip čia su ta Turkija - jei ir toliau brangzzz :) tai jai be ryšio bus ...

Atsakyti

Rixos Tekirova, Amara Dolce Vita 4u.gif

 

Amara dolce vita parduotas, tai neverta. Sako dabar gerai Regnum Carya Golf & Spa Resort. :)

Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2017 09 21, 17:34)
Sako dabar gerai <span><span>Regnum Carya Golf & Spa Resort. smile.gif </span></span></p>



mano artimas žmogus, jau 2 metus iš eilės į jį važiuoja. sakė nerealus bigsmile.gif tiek maisto prasme, tiek aptarnavimo (personalas važinėja su ratukinėm pačiūžom bigsmile.gif , valo akinius nuo saulės ir pan biggrin.gif ).

kasdien kambario mini barą pildo vynu, guminukais, riešutais, čipsais. vonioj kasdien prideda dantų pastos, dantų šepetukų, šampūnų, skutimosi peiliukų, net įklotų biggrin.gif

kas mėgsta M&M'sus, ten saujom juos galima valgyt biggrin.gif biggrin.gif

Šįmet į viešbutį buvo atvažiavęs Luis Fonsi - žymiosios "Despasito" dainininkas biggrin.gif Pernai - futbolininkas Neymaras, buvo kažkoks turnyras su juo ir kitais futbolininkais, biggrin.gif

sakė ir kitais metais į jį važiuos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fixa: 21 rugsėjo 2017 - 17:32
QUOTE(*Marijaa* @ 2017 09 21, 12:46)
Sveikos keliautojos bigsmile.gif
Kadangi neuzilgo prasides isankstiniai pard.kokius viesbucius parekomenduotumet?su vaikais 2 ir 8metai.
Siemet buvom Gural belek patiko bigsmile.gif
Labai aciu kas pasidalins savo patirtim 4u.gif

Labas
As tai rekomenduociau RIXOS PREMIUM BELEK, stiprus vaiku klubas, nemokamas apsilankymas RIXOS LAND OF LEGENDS,kambariai geri, maistas labai geras, yra kur pasivaikscioti, neisarde ir vandens pramogu parko TROJA, Vaikams ir suaugusiems gerai ten, mums tai patiko ten wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Udrius @ 2017 09 21, 17:34)

<p>
Amara dolce vita parduotas, tai neverta. Sako dabar gerai <span><span>Regnum Carya Golf & Spa Resort. smile.gif </span></span></p>

Mielai vaziuociau i Regnuma, bet labai jau brangu , bent man ax.gif
Atsakyti

Sveikos keliautojos bigsmile.gif Kadangi neuzilgo prasides isankstiniai pard.kokius viesbucius parekomenduotumet?su vaikais 2 ir 8metai. Siemet buvom Gural belek patiko bigsmile.gif Labai aciu kas pasidalins savo patirtim 4u.gif
Aš galvoju kitais metais į Gural belek  :4u: gal plačiau galite apie viešbutį... O Jums galiu rekomenduoti Akka atendon, Rixus tekirova, Sangate  :D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 21 rugsėjo 2017 - 18:54
QUOTE(veiva @ 2017 09 14, 14:39)
Labutis, gal dikutuojančių tarpe yra buvusių Club Asteria Belek? smile.gif


Aš buvau šiais metais, birželį. Labai patiko. Grįžčiau.
Atsakyti