Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

Merginos turiu klausima kas jau zinoves esate - kada Novaturo psl.pasikeicia paskutines minutes pasiulymai, nes pvz. vakar ryte 09.18 isvykimui i turkija datai 09.19 lektuve buvo like 2 laisvos vietos, o siandien ryte 09.19 paziurejus rodo +10; tai ar jie per velai suveda i sistema informacija del atsisakiusiuju vykti; ar sistema stringa; gal tada geriau diena pries isvykima, skambinti i agentura ir klausti kiek vietu like lektuve blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2017 09 18, 16:15)
Pernai po 30€



QUOTE(laurita99as @ 2017 09 18, 16:35)
Per labasalanija.lt po 15 eur.Patiko labai, tik kad užtrukom 5 val 4u.gif



QUOTE(Hastalavista @ 2017 09 18, 19:16)
Eftalija Aqua spa- po 18 eur. Bet šiaip hamamas hamamui nelygu, kad ir mum- visų pirma siūlė po 30 Eur, ten daugybė procedūrų, o kai pasakėm, kad kidy tour po 20 eur siūlė, tai iškart parodė kitą lankstinuką, už 18 eur, kur mažiau procedūrų (turkiška pirtis, sauna, jakuzzi, viso kūno šveitimad, putų masažas, veido kaukė ir kažkoks sveikuoliškas kokteilis relaksacijos kambary) sakė Kidy tour pas juos tą perka...



Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Merginos turiu klausima kas jau zinoves esate - kada Novaturo psl.pasikeicia paskutines minutes pasiulymai, nes pvz. vakar ryte 09.18 isvykimui i turkija datai 09.19 lektuve buvo like 2 laisvos vietos, o siandien ryte 09.19 paziurejus rodo +10; tai ar jie per velai suveda i sistema informacija del atsisakiusiuju vykti; ar sistema stringa; gal tada geriau diena pries isvykima, skambinti i agentura ir klausti kiek vietu like lektuve blink.gif

Kai kurie skrydžiai vykdomi kartu su tez tour, kai kurios nestandartinem trukmem duoda mažiau vietų nei yra iš tiesų.Todėl geriausia klausti kelionių agento kiek iš tiesų yra vietų ir ką gali pasiūlyti. 

Atsakyti
Gal kuri naudojotės SPA paslaugomis (hamamu, masažu ir t.t.) Saphire 4*? Kokios kainos ar verta?
Atsakyti
Ieskau naujo kelioniu agento, mano laaabai letai dirba smile.gif 4u.gif
erzina, kad per para neatsako el. laiso ir telefono nekelia.... o kartais net minutes labai svarbios, ypac man, kai as saudau keliones ir renkuosi pagal kaina ax.gif
jei cia yra kokia opretatyvi agente brukztelkit a.z savo el. pasta, pirksiu po 5-6 keliones per metus 4u.gif

o as rudeni Turkijoje iskeiciau i velyva rudeni Egipte, pirma karta... Dabar suprantu visas naujokes, kiek streso. Egiptas ne mano komforto zona, as nei parduotuviu, nei valiutu, nei autobusu nieko nezinau rolleyes.gif
Eisiu uzdavineti 'kvailu' klausimu i Egipto tema rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2017 09 19, 10:06)
Ieskau naujo kelioniu agento, mano laaabai letai dirba smile.gif  4u.gif
erzina, kad per para neatsako el. laiso ir telefono nekelia.... o kartais net minutes labai svarbios, ypac man, kai as saudau keliones ir renkuosi pagal kaina  ax.gif 
jei cia yra kokia opretatyvi agente brukztelkit a.z savo el. pasta, pirksiu po 5-6 keliones per metus  4u.gif

o as rudeni Turkijoje iskeiciau i velyva rudeni Egipte, pirma karta... Dabar suprantu visas naujokes, kiek streso. Egiptas ne mano komforto zona, as nei parduotuviu, nei valiutu, nei autobusu nieko nezinau  rolleyes.gif
Eisiu uzdavineti 'kvailu' klausimu i Egipto tema  rolleyes.gif


Užjaučiu. Turiu greitą, parašiau až. friends.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2017 09 19, 11:06)
Ieskau naujo kelioniu agento, mano laaabai letai dirba smile.gif  4u.gif
erzina, kad per para neatsako el. laiso ir telefono nekelia.... o kartais net minutes labai svarbios, ypac man, kai as saudau keliones ir renkuosi pagal kaina  ax.gif 
jei cia yra kokia opretatyvi agente brukztelkit a.z savo el. pasta, pirksiu po 5-6 keliones per metus  4u.gif

o as rudeni Turkijoje iskeiciau i velyva rudeni Egipte, pirma karta... Dabar suprantu visas naujokes, kiek streso. Egiptas ne mano komforto zona, as nei parduotuviu, nei valiutu, nei autobusu nieko nezinau  rolleyes.gif
Eisiu uzdavineti 'kvailu' klausimu i Egipto tema  rolleyes.gif

kelionių akademijoje Justė labai operatyviai atsakinėja, daug ką telefonu derinam, Excursus Kristina. Čia Kaune, bet nėra ko gero tai svarbu.
Atsakyti

Linkejimai is Beleko - Limak Arcadia. Atskridom normaliai,bet oro uoste prie pasu prastovejom valanda. Viesbuty viskas puiku, bandziau registraturoj duoti 20€ geresniam kambariui, bet grazino atgal, o kambari gavom deluxe. Maistas, ledai, vafliai, viskas puiku. Laukiam vakaro shou, sako geri buna, paziuresim. 

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2017 09 19, 10:01)
Gal kuri naudojotės SPA paslaugomis (hamamu, masažu ir t.t.) Saphire 4*? Kokios kainos ar verta?

Mes mokėjome dviem 50e už hamamą ir masažą. Dėl kokybės, kaip čia pasakius, man paslaugą atliko turkas, tai kaip ir viskas gerai, tačiau vyrui po tailandietės masažo buvo n skaičius kraujosrūvų...
Atsakyti

Na va - žmogai į tą patį viešbutį du suauge 3 vaikai mokėjo 2700 eur, o kita šeima ne per išankstinius du suauge 2 vaikai mokėjo 1400 eur. Vat ir Jums išankstiniai ... O šiaip vietų lėktuve yra, va grįžtant maniau bus pilnas lėktuvas, nė velnio, gal 30 žmonių buvo...

Atsakyti

Merginos turiu klausima kas jau zinoves esate - kada Novaturo psl.pasikeicia paskutines minutes pasiulymai, nes pvz. vakar ryte 09.18 isvykimui i turkija datai 09.19 lektuve buvo like 2 laisvos vietos, o siandien ryte 09.19 paziurejus rodo +10; tai ar jie per velai suveda i sistema informacija del atsisakiusiuju vykti; ar sistema stringa; gal tada geriau diena pries isvykima, skambinti i agentura ir klausti kiek vietu like lektuve blink.gif

šiaip tai geriausia skambinti į agentūrą - vietos derinamos :)

Atsakyti
Sveikos. Čia man kilo toks klausimas - apsistojus vienoje iš Eftalijų, į kitos teritoriją galima eiti ? Juk požeminėse perėjose iš Eftalijos Island laisvas praėjomas. gal ir į kitą SPA irgi galima eiti ?
Atsakyti