Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

QUOTE(Hastalavista @ 2017 09 17, 17:28)
Kaip tai nėra? Didžiuliai kalneliai Nirvanoj. Mes pernai šalia, Crystal Floroj buvom, tai vaikai vis žiūrėdavo per tvorą į tuos Nirvanos kalnelius su tooookiu pavydu...
Nirvana arčiau oro uosto, vieni pirmųjų išliptumėt. Vaizdas - nerealus, nes grynai didžiulio kalno papėdėj. Tekirova jau toli, daug viešbučių pakeliui.

Sumaišiau smile.gif
Papildyta:
[quote=Žalia Rūta,2017 09 17, 17:16]10 n. 2+2 (3+8) - 2317€. Planavau iki 2t susisukt, bet į savo norimus mano datom nebuvo nieko geriau. Aš linkus kiek damokėti, bet nuvažiavus viskuo likt patenkinta. [quote]

Per išankstinius tikrai buvo pigiau, ir per turizmo parodą. Žinau nes tokią kombinaciją visada patikrindavau kamelijoj. Tuo labiau tai kamelya club kuri visada buna pigesne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 17 rugsėjo 2017 - 16:44
Nu tai man dzin, kas buvo per išankatinius ar paroda, nes apie kamelya aš sužinojau tik pavasarį. O mano norumą akka nebuvo be 2500.
Man svarbu ir laikas, kada vykti.
Va todel kainos ir nesinori sakyti, nes po to prasideda zibalo pylimas, kad oj pigiau gi buvo, durniai permokejot.
Gruodi buvo 100€ pigiau ( su agente kalbu dbr), tai gal as del 100 eur neuzsigrausiu. Juolab, maza tikimybe, kad mano datai. Nes pati rugsejo pradzia man netinka. Zo, nesuprantu tusciu komentaru, kai tai nera tikslu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 rugsėjo 2017 - 17:12

Ramia sąžine važiuočiau į normalią kelionę be vaikų. Nenusipelnė jie!!! Per šiknytes viskas lenda ir dar sugeba raukytis. Tai galės pabūt su močiutėm smile.gif)))

Gal būt kai kam pasirodys ir keista, bet pasakysiu kad geriausias poilsis be vaikų. Su vaikais tu vis vien dirbi mama, esi atsakinga. Ir be vyro ar kitų šeimos narių, nes jiems irgi esi įsipareigojusi. Geriausia su drauge, jai tu nesi įsipareigojusi, kartu gyventi viso gyvenimo nereiks, gali mažiau derintis(tik prieš kelionę tai reikėtų aptarti)

Yra ir kita medalio pusė. Kelionės stiprina šeimos dvasią, visą dieną su vaikais, vyru praleisti gali, betarpiškas bendravimas, na kada gi tai galime sau leisti.. 

Mūsų šeima pasirinko tokį aukso viduriuką. su šeima keliaujame vienadienes išvykas po Lietuva, Latviją. Su palapinėmis iki savaitės ilgumo keliaujame po Lietuvą, Latviją, Estiją. Vaikai pazvimbia kad nepatogu palapinėse, nėra patogumų, kad nuomuotis kambarį būtų geriau ir tt... Atsakome kad kai iš savų keliausite, galėsite kaip tik norite atostogauti. Dabar jau dukros studentės(ir šiek tiek dirba) tai su palapinėmis į festivalius keliauja, dažniausiai savanoriauja juose. O su draugais  vyksta atostogauti jau nebe su palapinėmis. Bet jau iš savų uždirbtų pinigų. Nes kitaip vaikai labai greitai išpindėja  :4u: 

Su vyru kartais kartu keliaujame, kartais atskirai. Aš labiau noriu skrydžio prie jūros, savarankiško keliavimo ir mažiau karščio. Vyras nori Europos, karščio, kelionių autobusu su grupe, kad suvežiotų, niekuo nereikėtų rūpintis, anei minutės laisvos nebūtų, o man itin svarbu turėti laisvo laiko sau. Man nesvarbu kuo daugiau lankytinų objektų aplankyti, mane domina pats keliavimo procesas  :) 

Per išankstinius tikrai buvo pigiau, ir per turizmo parodą. Žinau nes tokią kombinaciją visada patikrindavau kamelijoj. Tuo labiau tai kamelya club kuri visada buna pigesne.

Jei neklystu ji ne į šį viešbutį žiūrinėjo  :) 

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 17, 18:10)
Nu tai man dzin, kas buvo per išankatinius ar paroda, nes apie kamelya aš sužinojau tik pavasarį. O mano norumą akka nebuvo be 2500.
Man svarbu ir laikas, kada vykti.
Va todel kainos ir nesinori sakyti, nes po to prasideda zibalo pylimas, kad oj pigiau gi buvo, durniai permokejot.
Gruodi buvo 100€ pigiau ( su agente kalbu dbr), tai gal as del 100 eur neuzsigrausiu. Juolab, maza tikimybe, kad mano datai. Nes pati rugsejo pradzia man netinka. Zo, nesuprantu tusciu komentaru, kai tai nera tikslu.

na niekas durniais nevadino, toli gražu. Komentarais į tai, kad visus metus sakėte (ne vien apie akka), kad nebuvo gerų kainų nei per išankstinius , nei po to.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 17 rugsėjo 2017 - 17:27

Rūta nesigraužki dėl kainų. Dažniausiai giriasi tie kas pigiai nusiperka. Kas brangiai- tyli ausis suglaudę  :D  O kaip tik reikia didžiuotis- mes brangiai atostogaujame  :D  :D  :D brangiai- reiškia nuostabiai  :rolleyes: 

Ir aš šiais metais 40proc brangiau sumokėjau, nei būčiau gavusi per kokius  super išankstinius, tai ką, negi dėl to dabar karsiesi :)  Džiugina tik tai, kad zarazos nepinga, aš net ne konkretų viešbutį žiūriu, o tik konkrečiai Kemero mieste esančius man atitinkančius viešbučius rugsėjo pab - spalio ne vėliau 20dienos

Beje kažuri narė klausė apie Spalio 27d ar viskas veiks viešbučiuose. Aišku kad neviskas, turistų mažėja, o jūsų pasirinkti viešbučiai didžiuliai, na tikrai niekam nereikalingi tie esantys 7 barai, jei viešbutyje žmonių kokius 5 kart mažiau nei pačiu sezono metu. Logiška kad bent keli neveiks. Gal animatorių mažiau, animacijos, pramogų mažiau bus, vandens kalneliai rečiau veikti gali, jei nėra norinčių jais naudotis.Šioks toks atsipalaidavimas gali jaustis iš personalo pusės. 

Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2017 09 17, 19:24)
na niekas durniais nevadino, toli gražu. Komentarais į tai, kad visus metus sakėte (ne vien apie akka), kad nebuvo gerų kainų nei per išankstinius , nei po to.
[CODE]

Kamelya suzinojau po Bunkaus strps., o i kitus MANO norimus, MANO DATAI - nebuvo geresniu kainu. Todel man dzin, kokios kainos buvo iki to. Nu jus perlas, as tai pirma karta TR, tai zinot, vista...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 rugsėjo 2017 - 17:50
Supermamos, mirksiukas.gif kiek mokėjot už hamamą? mirksiukas.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rosato @ 2017 09 18, 13:51)
Supermamos,  mirksiukas.gif  kiek mokėjot už hamamą? mirksiukas.gif  Ačiū  4u.gif

Pernai po 30€
Atsakyti
QUOTE(Rosato @ 2017 09 18, 13:51)
Supermamos,  mirksiukas.gif  kiek mokėjot už hamamą? mirksiukas.gif  Ačiū  4u.gif


Per labasalanija.lt po 15 eur.Patiko labai, tik kad užtrukom 5 val 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rosato @ 2017 09 18, 13:51)
Supermamos,  mirksiukas.gif  kiek mokėjot už hamamą? mirksiukas.gif  Ačiū  4u.gif

Eftalija Aqua spa- po 18 eur. Bet šiaip hamamas hamamui nelygu, kad ir mum- visų pirma siūlė po 30 Eur, ten daugybė procedūrų, o kai pasakėm, kad kidy tour po 20 eur siūlė, tai iškart parodė kitą lankstinuką, už 18 eur, kur mažiau procedūrų (turkiška pirtis, sauna, jakuzzi, viso kūno šveitimad, putų masažas, veido kaukė ir kažkoks sveikuoliškas kokteilis relaksacijos kambary) sakė Kidy tour pas juos tą perka...
Atsakyti
na ką, ryt pusryčiams bus gozlemas. kas kartu ?
Atsakyti
Neseniai grizom is Eftalia Marin,jei kas domina -klauskit! mirksiukas.gif
Labiausiai nustebino viesbutyje priemokos uz geresnius kambarius-perkant is Kidy tour:seimyninis numeris vietoj standartinio pabrangsta beveik 400, numeris per du aukstus su baseinu -virs 600€.Viesbutis siulo seimynini kambari uz 40€ priemoka visai savaitei,numeri su baseinu-uz 70€ priemoka visai savaitei bigsmile.gif ...aisku nera 100% garantijos kad nebus visi uzimti,bet del tokio skirtumo rizikuoti verta...
Atsakyti