Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

Gal zinite, ar Mustafa is Sides pasiima i eskursijas, ar tik is Alanojos?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2017 09 16, 19:19)
<p>Kai pernai skridom i Kamelya per visas Sm temas radau viena ar du atsiliepimus. Po tokiu foto kitais metais Kamelya bus ant bangos kaip koks saphir 😂</p>


drinks_cheers.gif aš jau įtraukiau Kamelya į lankytinų viešbučių sąrašą kitiems metams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2017 09 16, 20:45)
Gal zinite, ar Mustafa is Sides pasiima i eskursijas, ar tik is Alanojos?

Neima
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 16, 20:17)

Aciu, ieskosim kitu tada 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 15, 20:50)
Del leduku... visi geria su ledukais. Buvau kazka cia skaicius del ju.


aš man rodos sakiau, kad reikėtų pasisaugot, norint išvengti 333, beeeet, pati visus kokteilius išragavau ne po kartą su ledukais, vaikai gėrimus su ledukais gėrė ir viskas liuks buvo biggrin.gif bet būna, kam ir nelabai liuks nutinka... biggrin.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 16, 17:24)
Šiandienos super tusas (su šampe vidury  biggrin.gif )


ohooo bigsmile.gif super clap_1.gif
Atsakyti

 Žalia Rūta, ar pražioplinau, ar nepasakei tai kiek mokėjai ir kiek nakvynių, kiek vaikų ir koks jų amžius (nuo to irgi kaina priklauso)

Planuojate imti kokią ekskursiją, kaip tavo jaunimui atostogos? 

Atsakyti

Patarkit ar verta važiuoti spalio 27 d. 5 naktim?Kažkaip baisu, kad viešbutyje nebegausim visų paslaugų kaip sezono metu, o ir oras?

Atsakyti

Kurį rinktis gal kas patars

NIRVANA LAGOON VILLAS SUITES & SPNIRVANA LAGOON VILLAS SUITES & SPA
Atsakyti

Kurį rinktis?

RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5*

NIRVANA LAGOON VILLAS SUITES & SPA?

Atsakyti
QUOTE(monera @ 2017 09 17, 15:14)
<p>Kurį rinktis?</p><p>RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5*</p><p>NIRVANA LAGOON VILLAS SUITES & SPA?</p><p></p><p></p>

na neaišku kokie jūsų poreikiai. Nirvanoj nėra kalnelių jei keliaujat su vaikais. Šiaip abu puikūs, atsiliepimai geri.
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2017 09 17, 11:11)
<p> Žalia Rūta, ar pražioplinau, ar nepasakei tai kiek mokėjai ir kiek nakvynių, kiek vaikų ir koks jų amžius (nuo to irgi kaina priklauso)</p><p>Planuojate imti kokią ekskursiją, kaip tavo jaunimui atostogos? </p>

10 n. 2+2 (3+8) - 2317€. Planavau iki 2t susisukt, bet į savo norimus mano datom nebuvo nieko geriau. Aš linkus kiek damokėti, bet nuvažiavus viskuo likt patenkinta.

Ekskursiju neemem. Patys buvom Sidej, Manavgate. Ir su kateriu. Piratu laivas 25/zmogui, plaukia i kanjona, lb norėjau, bet 5 val mums per daug, ty vaikams. Būtų fainai į kalnus, kurie matosi horizinte....

Ramia sąžine važiuočiau į normalią kelionę be vaikų. Nenusipelnė jie!!! Per šiknytes viskas lenda ir dar sugeba raukytis. Tai galės pabūt su močiutėm smile.gif)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 rugsėjo 2017 - 16:18
QUOTE(Forgete @ 2017 09 17, 17:14)
na neaišku kokie jūsų poreikiai. Nirvanoj nėra kalnelių jei keliaujat su vaikais. Šiaip abu puikūs, atsiliepimai geri.

Kaip tai nėra? Didžiuliai kalneliai Nirvanoj. Mes pernai šalia, Crystal Floroj buvom, tai vaikai vis žiūrėdavo per tvorą į tuos Nirvanos kalnelius su tooookiu pavydu...
Nirvana arčiau oro uosto, vieni pirmųjų išliptumėt. Vaizdas - nerealus, nes grynai didžiulio kalno papėdėj. Tekirova jau toli, daug viešbučių pakeliui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hastalavista: 17 rugsėjo 2017 - 16:31