Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

QUOTE(Jerda @ 2017 09 14, 22:16)
<p>Žalia Rūta, kaip supratau atostogomis esate patenkinta, nors iš pradžių pesimistiškai buvot nusiteikę, ne ten norėjote. Oi, o man dar geras mėnuo liko  4u.gif​ </p>

Ne ne, norejau cia, buvau juk imetus linka, kas cia per vieta, jei kazkas pamena biggrin.gif https://www.15min.lt...kijoje-120236#_
Reklama veikia, pasirodo biggrin.gif
Mane dar akka domino, bet negavau geros kainos.
Atsakyti
Ar kas buvot šiais metais Utopia world? Įdomu ar geriau vilose ar tam pagrindiniam pastate kambariai ? Norim važiuot spalio 17d, tik bijau ar nebus jau per vėsu ir neužsidarinės sezono pabaigai. Kaip supratau iš pasisakymų, tai temsta jau labai greitai
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2017 09 14, 16:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="veiva" data-cid="71798218" data-time="1505388321"><div><p>Ir mes tokiu laiku skrendame vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>su small planet?
</p><p>į kokį regijoną vyksite?
</p>


Mes į Club Asteria Belek . O jūs kur? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 09 14, 22:48)
Ne ne, norejau cia, buvau juk imetus linka, kas cia per vieta, jei kazkas pamena  biggrin.gif https://www.15min.lt...kijoje-120236#_
Reklama veikia, pasirodo biggrin.gif
Mane dar akka domino, bet negavau geros kainos.

tai kam tiek blaškymosi ir paslapties tongue.gif

kokia kaina ir kiek dienų?
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2017 09 15, 01:51)
Norim važiuot spalio 17d, tik bijau ar nebus jau per vėsu ir neužsidarinės sezono pabaigai. Kaip supratau iš pasisakymų, tai temsta jau labai greitai

As pernai buvau Alanijoje spalio 13-22d, tai vesu tikrai nebuvo, oras pasaka nei karsta, nei salta, tik vakarais jau vesiau, bet tas vesiau ~23 laipsniai O temsta tikrai labai anksti, nelabai atsimenu lyg jau apie 7 val jau tamsu budavo
jus isijunkite kamera tiesiogiai kur rodo,ten paziurekite kada jau pradeta temti dabar, tai spalio men. dar anksciau tems
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabriell'e: 15 rugsėjo 2017 - 08:38
QUOTE(aureka @ 2017 09 15, 01:51)
Ar kas buvot šiais metais Utopia world? Įdomu ar geriau vilose ar tam pagrindiniam pastate kambariai ? Norim važiuot spalio 17d, tik bijau ar nebus jau per vėsu ir neužsidarinės sezono pabaigai. Kaip supratau iš pasisakymų, tai temsta jau labai greitai


Mes ten kylam spalio 16 dieną. Dėl vilų ir kambarių pagrindiniame pastate prisiskaičiau įvairių nuomonių, tad savo nuožiūra pasiėmėme vilą. Vienas iš pagrindinių pliusų buvo didesnis kambarys, nes kai mes keturiese, tai nervina, kai reikia šiknom trintis, nors kambaryje ir nedaug laiko praleidžiam smile.gif . Kas dėl laiko, tai mes taip pat šiemet pirmą kartą važiuosim tokiu jau ne visai sezonu. Dienom tikrai neturėtų dar būti vėsu, tikiuosi temperatūros apie 22-25 smile.gif , o vakarai jau tikrai turėtų būti vėsūs ir tems tikrai anksti. Lietus negąsdina, nes netikiu, kad pralis ištisai dvi savaites, o jei kelias dienas ir palis, rasim kuo užsiimti pačiame viešbutyje. Žodžiu, aš nusiteikusi dviejų savaičių poilsiui su knyga, be jokio skubėjimo, su pasivaikščiojimais po Alaniją, su keliom ekskursijom biggrin.gif . Kaip nekeista, saulės vonios liko antram plane, kai iki šiol gaudydavau kiekvieną saulės spindulį biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Gabriell'e @ 2017 09 15, 09:32)
As pernai buvau Alanijoje spalio 13-22d, tai vesu tikrai nebuvo, oras pasaka nei karsta, nei salta, tik vakarais jau vesiau, bet tas vesiau ~23 laipsniai  O temsta tikrai labai anksti, nelabai atsimenu lyg jau apie 7 val jau tamsu budavo
jus isijunkite kamera tiesiogiai kur rodo,ten paziurekite kada jau pradeta temti dabar, tai spalio men. dar anksciau tems


Na, jei vakarais bus 23 laipsniai, tai bus pasaka bigsmile.gif biggrin.gif. Aš tokios temperatūros drįstu tikėtis tik dienos metu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adrytės mama: 15 rugsėjo 2017 - 08:45

Mes į Club Asteria Belek . O jūs kur? smile.gif

mes i alan xafira ;)

Atsakyti
Laba diena ,mergaitės smile.gif Kita savaite pirma karta su seima vykstame i TR. Labai laukiam smile.gif Apsistosime aquasis deluxe resort & spa . Kas nors is Jusu buve ten?
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2017 09 14, 22:19)
Kas buvote ar vertas dėmesio Antalijos akvariumas, na tas kur tunelis. Svarstau vykti ar ne. 


mes šį kartą labai norėjom į jį, bet kaina labai didelė.... su novaturu 55eur žmogui, vaikui lygtais 40eur.... tai gidė sakė - kad gražu, bet neverta tiek pinigų (mūsų atveju 190eur biggrin.gif ) sakė kas met brangsta bilietai į tą akvariumą ax.gif kai atsidarė buvo kelione 35eur, šiemet jau 55 eur doh.gif
jūs kai savarankiškai varysit - tai gal ir nebus taip brangu smile.gif

QUOTE(adrytės mama @ 2017 09 15, 09:43)
Mes ten kylam spalio 16 dieną.


pernai buvom spalio 18-25, tai oras buvo superinis wub.gif dienom 27-29, vakarais mes su vaikais su plonais megztukais būdavom, o vyras trumpom rankovėm biggrin.gif
Atsakyti

mes šį kartą labai norėjom į jį, bet kaina labai didelė.... su novaturu 55eur žmogui, vaikui lygtais 40eur.... tai gidė sakė - kad gražu, bet neverta tiek pinigų (mūsų atveju 190eur biggrin.gif) sakė kas met brangsta bilietai į tą akvariumą ax.gifkai atsidarė buvo kelione 35eur, šiemet jau 55 eur doh.gif
jūs kai savarankiškai varysit - tai gal ir nebus taip brangu smile.gif


pernai buvom spalio 18-25, tai oras buvo superinis wub.gifdienom 27-29, vakarais mes su vaikais su plonais megztukais būdavom, o vyras trumpom rankovėm biggrin.gif

Jau nužiūrėjau, internetu perkant apie 30eur, įdomu kiek vietoje kainuoja.

Pernai ir aš spalio viduryje-pabaigoje buvau. Buvo neįprastai karšta tokiam laikui. Dieną +33 :oh:​  aš nemegeja karščio

Atsakyti

mes šį kartą labai norėjom į jį, bet kaina labai didelė.... su novaturu 55eur žmogui, vaikui lygtais 40eur.... tai gidė sakė - kad gražu, bet neverta tiek pinigų (mūsų atveju 190eur biggrin.gif) sakė kas met brangsta bilietai į tą akvariumą ax.gifkai atsidarė buvo kelione 35eur, šiemet jau 55 eur doh.gif
jūs kai savarankiškai varysit - tai gal ir nebus taip brangu smile.gif


pernai buvom spalio 18-25, tai oras buvo superinis wub.gifdienom 27-29, vakarais mes su vaikais su plonais megztukais būdavom, o vyras trumpom rankovėm biggrin.gif

Jau nužiūrėjau, internetu perkant apie 30eur, įdomu kiek vietoje kainuoja.

Pernai ir aš spalio viduryje-pabaigoje buvau. Buvo neįprastai karšta tokiam laikui. Dieną +33 :oh:​  aš nemegeja karščio

Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2017 09 15, 09:43)
Lietus negąsdina, nes netikiu, kad pralis ištisai dvi savaites, o jei kelias dienas ir palis, rasim kuo užsiimti pačiame viešbutyje. Žodžiu, aš nusiteikusi dviejų savaičių poilsiui su knyga, be jokio skubėjimo, su pasivaikščiojimais po Alaniją, su keliom ekskursijom  biggrin.gif . Kaip nekeista, saulės vonios liko antram plane, kai iki šiol gaudydavau kiekvieną saulės spindulį  biggrin.gif 

Papildyta:
Na, jei vakarais bus 23 laipsniai, tai bus pasaka  bigsmile.gif   biggrin.gif. Aš tokios temperatūros drįstu tikėtis tik dienos metu  biggrin.gif

Pernai tuo metu kai as buvau spalio viduryje palijo tik viena diena su zaibais ir gan stipriai, bet tik apie pora valandu per pietus, o visos kitos dienos buvo sauletos ir be lietaus smile.gif
o dienom tikrai buvo silta,nepergivenkite del oru.
Atsimenu kai i Vilniu vaziavome nakti, tai cia Lietuvoje jau salna buvo.. ir labai nesinorejo grizti atgal po vasaros i ziema...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabriell'e: 15 rugsėjo 2017 - 15:19