Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija 2017

drinks_cheers.gifįtariu ir šita žinutė bus prleista ignoru biggrin.gif

Manęs tik neignoruokit, kada man regintis į skrydį ką ?  :D :D :D

Atsakyti

mes išskrendam sekmadieni 5,15

vakar registruotis iki pat 22h tikrinau tai neleido.

šiandien ryte 7h leido jau .. ir jau daug vietų buvo užimta... tai į priekį skrisime visi trys ir vyras šalia.. o atgal sėdėsiu aš su mažaja, ir vyras su sūnum už mūsų :rolleyes:

bandykit gal jum leis 00,00 jau registruotis. aš tiek neišlaukiau.. ėjau miegot :B :D

Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2017 09 14, 12:55)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Floora" data-cid="71798008" data-time="1505382523"><div><p>vartotojo įkelta nuotraukaįtariu ir šita žinutė bus prleista ignoru vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p></p><p>Manęs tik neignoruokit, kada man regintis į skrydį ką ?  biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
</p>

nesiregistruojam iš anksto smile.gif
Atsakyti
Labutis, gal dikutuojančių tarpe yra buvusių Club Asteria Belek? smile.gif
Atsakyti

mes išskrendam sekmadieni 5,15

vakar registruotis iki pat 22h tikrinau tai neleido.

šiandien ryte 7h leido jau .. ir jau daug vietų buvo užimta... tai į priekį skrisime visi trys ir vyras šalia.. o atgal sėdėsiu aš su mažaja, ir vyras su sūnum už mūsų :rolleyes:

 

bandykit gal jum leis 00,00 jau registruotis. aš tiek neišlaukiau.. ėjau miegot :B :D

 

Ačiū, aš tai nemiegosiu :D

Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2017 09 14, 14:50)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ta-pa-ti" data-cid="71798060" data-time="1505383740">
<div>
<p>mes išskrendam sekmadieni 5,15</p>
<p>vakar registruotis iki pat 22h tikrinau tai neleido.</p>
<p>šiandien ryte 7h leido jau .. ir jau daug vietų buvo užimta... tai į priekį skrisime visi trys ir vyras šalia.. o atgal sėdėsiu aš su mažaja, ir vyras su sūnum už mūsų rolleyes.gif</p>
<p> </p>
<p>bandykit gal jum leis 00,00 jau registruotis. aš tiek neišlaukiau.. ėjau miegot cool.gif biggrin.gif</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>
Ačiū, aš tai nemiegosiu biggrin.gif</p>


Ir mes tokiu laiku skrendame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2017 09 14, 12:55)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Floora" data-cid="71798008" data-time="1505382523"><div><p>vartotojo įkelta nuotraukaįtariu ir šita žinutė bus prleista ignoru vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p></p><p>Manęs tik neignoruokit, kada man regintis į skrydį ką ?  biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
</p>

Jūs dėl visko ir anksčiau vis pasitikrinkit, nes būna, kad registraciją ne prieš 3, o prieš 4 ar 5 dienas pradeda! mirksiukas.gif bet šiaip - nėr ten to labai jau žymaus skirtumo, kur sedėt. Gal nebent pačiam sparno vidury nelabai faina, nes nieko nematyt. Bet šiaip - skridom ir gale, ir sparno prieky, ir pačiam lėktuvo prieky, ir visais atvejais viskas buvo gerai smile.gif tai registracija nebent del sventos ramybes, kad seimos neisskirstytu.
Atsakyti

Jūs dėl visko ir anksčiau vis pasitikrinkit, nes būna, kad registraciją ne prieš 3, o prieš 4 ar 5 dienas pradeda! mirksiukas.gifbet šiaip - nėr ten to labai jau žymaus skirtumo, kur sedėt. Gal nebent pačiam sparno vidury nelabai faina, nes nieko nematyt. Bet šiaip - skridom ir gale, ir sparno prieky, ir pačiam lėktuvo prieky, ir visais atvejais viskas buvo gerai smile.giftai registracija nebent del sventos ramybes, kad seimos neisskirstytu.

Realiai tai tikrai dzin, net ir tas sparnas, nes skrydis naktį. Bet nesinori, kad išmėtytų. O atgaliniam skrydžiui tuo pačiu registruotis reikia?

Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2017 09 14, 14:47)
Realiai tai tikrai dzin, net ir tas sparnas, nes skrydis naktį. Bet nesinori, kad išmėtytų. O atgaliniam skrydžiui tuo pačiu registruotis reikia?

Ir atgal is karto registruoja. 16d. keturiems buvo like tik du pasirinkimai. Atgal jau skersai vienas sedes. Zodziu, full house arba mokama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doruta: 14 rugsėjo 2017 - 14:06
QUOTE(doruta @ 2017 09 14, 15:05)
Ir atgal is karto registruoja. 16d. keturiems buvo like tik du pasirinkimai. Atgal jau skersai vienas sedes. Zodziu, full house arba mokama.

arba oro uoste gali gauti mokamas vietas - nemokamai... (laimes dalykas)
Atsakyti

arba oro uoste gali gauti mokamas vietas - nemokamai... (laimes dalykas)

 

tada reikia anksčiau važiuoti registruotis.

Atsakyti

Ir mes tokiu laiku skrendame smile.gif

su small planet?

į kokį regijoną vyksite?

Atsakyti