Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(linamog @ 2016 11 06, 19:01)
JOESNEWBALANCEOUTLET turim 20%



Kada pirksit? Nežinot, ar nepildo? Man kaip kakot reikia šitų 9,5 dydžio, o su 20 proc nuolaida būtų tobula..
Atsakyti
Mergaites, as truputi ne i tema wub.gif
Turiu proplemu su sveikata, kosciu nuo vasaros, dabar visai paumejo, labai neramu:( Turiu alergine asma, gal kas galite rekomenduoti gera alergologa-pulmonologa Vilniuje?
Labai jums buciau dekinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2016 11 06, 19:54)
Kada pirksit? Nežinot, ar nepildo? Man kaip kakot reikia šitų 9,5 dydžio, o su 20 proc nuolaida būtų tobula..

Perkam iskart, kai susirenka free ship. Pildo jie.

Renkasi ANN TAYLOR su 50%

Odine delnine 40$

Svarkeliai gerom kainom

Odinis bucket tasiukas 47$
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 06 lapkričio 2016 - 20:42
QUOTE(rapoja @ 2016 11 06, 17:39)
drinks_cheers.gif man tai sniego kelnių/kombikelnių reik - sieroj būdavo gerom kainom didesniems vaikams pvz white siera  wub.gif dabar tokias žiūriu . Užtenka žiūrėt,jau pirkt reikia  biggrin.gif Senosios trumpos  unsure.gif
Kokias jūs,mamkos,perkat kombikelnes didesniems vaikams - pasidalinkit  smile.gif  4u.gif



O kaip Landsend kokybe? Man irgi reikia panai.
Turim Carters. ziuriu po sniega dvi valandas pasivoliojom ir slapia viskas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 11 06, 20:25)
Perkam iskart, kai susirenka free ship. Pildo jie.


O kodukas ne vienkartinis taip suprantu? iki kada galioja? Pamedžiosiu labiau norimus, arba tada kitus imsiu, jei šių nepapildys... 4u.gif
Atsakyti
Ziuriu drugstgore pasikeite i walgreens smile.gif uzsakot is cia ?
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2016 11 06, 20:34)
O kodukas ne vienkartinis taip suprantu? iki kada galioja? Pamedžiosiu labiau norimus, arba tada kitus imsiu, jei šių nepapildys... 4u.gif

Taip, daugkartinis, iki 11 09
Papildyta:
QUOTE(Bureja @ 2016 11 06, 20:35)
Ziuriu drugstgore pasikeite i walgreens smile.gif uzsakot is cia ?

Taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2016 11 06, 20:31)
O kaip Landsend kokybe? Man irgi reikia panai.
Turim Carters. ziuriu po sniega dvi valandas pasivoliojom ir slapia viskas  unsure.gif

Landsend kokybė superine
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2016 11 06, 20:31)
O kaip Landsend kokybe? Man irgi reikia panai.
Turim Carters. ziuriu po sniega dvi valandas pasivoliojom ir slapia viskas  unsure.gif

Aš oshkosh irgi va todėl nlb noriu imt - jos matyt tokios tik pasivaikščiojimui,ne dūkimui po sniegus - greit šlampančios ax.gif landsend imčiau ,jei būtų gera kaina man derančių spalvų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2016 11 06, 20:18)
Mergaites, as truputi ne i tema wub.gif
Turiu proplemu su sveikata, kosciu nuo vasaros, dabar visai paumejo, labai neramu:( Turiu alergine asma, gal kas galite rekomenduoti gera alergologa-pulmonologa Vilniuje?
Labai jums buciau dekinga wub.gif

O kokius nors tyrimus atlikot? Siulau pradet nuo tyrimu.
Atsakyti
iki kada Sephora nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(***Natalija*** @ 2016 11 06, 21:31)
iki kada Sephora nuolaida?

http://www.temptalia...r-holiday-2016/
Atsakyti