Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(rastafarinas @ 2016 11 10, 17:52)
Čia tos kur ir sienom tinka?
Kažkip ima reikėt man jų

tos pačios smile.gif valau ir aš baltus padus su jom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2016 11 10, 18:49)
Ai ten išskirtinis atvejis turbūt-žiauriai pamažintos  biggrin.gif  bearpaw dydžiai turbūt labai nuo modelių priklauso-laimės dalykas.Aš kai gavau tas šlepetes 4 d tokias mažas,tai panai dabar 5 ir 6 d bearpawų laukiu  cool.gif  biggrin.gif Nors va turėjau nupirkus  2 d bearpaw ,tai įmaudavo,bet maži buvo/spaudė  unsure.gif  Šiaip batų bearpaw 4 turėtų turbūt tikt (5 ir 6 po tų  šlepečių užsisakiau,tai jaučiu man beveik tiks doh.gif  )

bearpaw šlepetės 4 dydžio

nors ne kartą teko matyt ,kad bearpaw pamažinti gerokai (vaikams) - megztus rekomendavo 2 dydžiais didesnius imt ,dar kažkokius,tik modelių neatsimenu unsure.gif


Aš sau mokasinus Bearpaw pirkau 37EU 7US, tai tik basa koja vos vos telpa ir tai norėtųsi 7,5 dydžio, nors batus klasikinius nešioju 7US ir puikiai su kojine jie man, o va su mokasinais nepasisekė, guli nenešioti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2016 11 10, 18:17)
Šlepetes jau turim abi 4  biggrin.gif


Na taip, pasirodo tik mums ju ir tereikejo biggrin.gif

O siandien isvis topini pirkini pasemiau, nb uzsakinejau 4 dydi dukrai, gavau i sauja telpancius biggrin.gif Na kaip reikia gerai pasigilinti ka uzsakineji, jeigu neraso, kad dickiam geriau nerizikuoti.
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2016 11 10, 17:57)
Aš sau mokasinus Bearpaw pirkau 37EU 7US, tai tik basa koja vos vos telpa ir tai norėtųsi 7,5 dydžio, nors batus klasikinius nešioju 7US ir puikiai su kojine jie man, o va su mokasinais nepasisekė, guli nenešioti  unsure.gif

Aš pati esu senai pirkusi bearpaw-maži buvo,visiškai neįkišau.Matyt tikrai visaip su jais būna drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2016 11 10, 18:49)
Ai ten išskirtinis atvejis turbūt-žiauriai pamažintos  biggrin.gif  bearpaw dydžiai turbūt labai nuo modelių priklauso-laimės dalykas.Aš kai gavau tas šlepetes 4 d tokias mažas,tai panai dabar 5 ir 6 d bearpawų laukiu  cool.gif  biggrin.gif Nors va turėjau nupirkus  2 d bearpaw ,tai įmaudavo,bet maži buvo/spaudė  unsure.gif  Šiaip batų bearpaw 4 turėtų turbūt tikt (5 ir 6 po tų  šlepečių užsisakiau,tai jaučiu man beveik tiks doh.gif  )

bearpaw šlepetės 4 dydžio

nors ne kartą teko matyt ,kad bearpaw pamažinti gerokai (vaikams) - megztus rekomendavo 2 dydžiais didesnius imt ,dar kažkokius,tik modelių neatsimenu unsure.gif

Ačiū! Pažiūrėjau MM. Tai biznelis verda biggrin.gif ***** pyrpawai pirkti už niolika baksų po pydisą blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2016 11 10, 17:59)
Na taip, pasirodo tik mums ju ir tereikejo biggrin.gif

O siandien isvis topini pirkini pasemiau, nb uzsakinejau 4 dydi dukrai, gavau i sauja telpancius biggrin.gif Na kaip reikia gerai pasigilinti ka uzsakineji, jeigu neraso, kad dickiam geriau nerizikuoti.

Prajuokinai doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pagrandukui/ei palik ,čia matyt ženklas bigsmile.gif biggrin.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2016 11 10, 18:04)
Ačiū! Pažiūrėjau MM. Tai biznelis verda biggrin.gif ***** pyrpawai pirkti už niolika baksų po pydisą  blink.gif

O ,kad brangiau kažkas pirko - pigiau pardavė - tokių pastebėjai biggrin.gif ?Tokių niekad nieks nepastebi ,tik vis aistros užverda,kad brangiau parduoda victory.gif
Atsakyti
VICTORIAS SECRET

liemenelems -50%
vartotojo įkelta nuotrauka



DISNEY


vartotojo įkelta nuotrauka


CHILDRENS PLACE


vartotojo įkelta nuotrauka


WILLIAMS SONOMA


vartotojo įkelta nuotrauka


LEVIS


vartotojo įkelta nuotrauka


GAP

vartotojo įkelta nuotrauka


OLD NAVY megztukaMs,striukems,kepurems,salikams -50%

vartotojo įkelta nuotrauka


WILSONS LEATHER -50% nukrenta krepseli


vartotojo įkelta nuotrauka


SIERRA TRAIDING POST


vartotojo įkelta nuotrauka


JCREW FACTORY

vartotojo įkelta nuotrauka





Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2016 11 10, 19:09)
Prajuokinai doh.gif  lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pagrandukui/ei palik ,čia matyt ženklas  bigsmile.gif  biggrin.gif  wub.gif
Papildyta:

O ,kad brangiau kažkas pirko - pigiau pardavė -  tokių  pastebėjai  biggrin.gif  ?Tokių niekad nieks nepastebi ,tik vis aistros užverda,kad brangiau parduoda  victory.gif

Aš ten kartą į metus užeinu turbūt smile.gif o skirtumas nuo 14$ iki 50€ sutik nemenkas. Aš vis pamirštu kad MM galima pažiūrėt batų ar rūbų dydžius biggrin.gif tai ir užkliuvo. Realiai man dzyn. Lietuviški antkainiai biggrin.gif
Atsakyti
Tai kokį dydį imsi bearpaw ?Kokias išvadas padarei biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2016 11 10, 17:09)
laisvi
M fuchsia blossom  $24.99


https://www.jcrew.co...p;bmUID=lwF9QFF
vartotojo įkelta nuotrauka

L ivory ivory $24.99


vartotojo įkelta nuotrauka

O kaip jų dydžiai-atitinka ar didinti/mažinti?
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2016 11 10, 19:17)
Tai kokį dydį imsi bearpaw ?Kokias išvadas padarei  biggrin.gif ?

J4 viduj 23 cm. Vot tep. Tai neturiu supračio ką daryt. Varau į treniruotę paskui pažėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Aš šiandien MM nagrinėjau conversus kokio dydžio imt beveik 22 cm pėdai ,bet taip ir nesupratau,labai skirtingi atsiliepimai unsure.gif gal kuri žinote kiek viduje 3,3.5,4 dydžiuose 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2016 11 10, 18:20)
J4 viduj 23 cm. Vot tep. Tai neturiu supračio ką daryt. Varau į treniruotę paskui pažėsiu biggrin.gif

Jooo aš irgi taip maniau,kad šlepkėse +- tiek bus biggrin.gif
Atsakyti