Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

ju parde reali yra minsko iki?
Atsakyti

Keiciu Rudsak trumpaja striukyte is M i L, pas mane M. neparduodu. rasyti i AZ
Atsakyti
Ar klaipeda gavo dezutes ?smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2016 11 10, 11:51)
Laba ,merginos ,turiu klausima  4u.gif
kaip  ruosiat Australia Luxe avejimui ir kitus zieminsiu batus  ?
turiu tokia priemone
http://nanotekas.lt/...a-avalynei.html

ar jos vienos uztenka apipurkst ar dar reik  kokia impregnavimui atskirai  ?Pradziai impregnuot , o paskui ant virsaus dar  su Nanoteku ?  Pasidalinkit patirtimi  smile.gif

Ir koki impregnanta naudojate  ? 
Kad  LT pirkt butu ,nes is USA jau nespejau  ax.gif




kuriose fizinese parduotuvese jo yra pirkti ?
Atsakyti
QUOTE(Eglute @ 2016 11 10, 14:39)
Keiciu Rudsak trumpaja striukyte is M i L, pas mane M. neparduodu. rasyti i AZ

Su kokiais ismatavimais jums M maza? as laukiu L, ryt - poryt tureciau pasiimti, itariu man bus didoka. Jei ka, parasysiu jums 4u.gif
Atsakyti
aciu uz atsakymus
QUOTE(rapoja @ 2016 11 10, 15:26)
Tikrai taip,jis pats geriausias drinks_cheers.gif tik reikia negailėti ir bus super good.gif  smile.gif nepalyginsi su salamander ar pan  rolleyes.gif


as jo negailiu , tiik vat klausimas ar uztenka jo vieno ,
pries menesi ecco batus naujus apipurskiau 2 kartus negailedama , na nezinau , nezinau ...batu oda tokia biski pavargus jau atrodo , o nesiuojau graziai ...Ir kyla klausimas gal reikejo tuos batus ale ''pamaitint '' impregnantu pries Nanoteka . unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2016 11 10, 14:48)
Su kokiais ismatavimais jums M maza? as laukiu L, ryt  - poryt tureciau pasiimti, itariu man bus didoka. Jei ka, parasysiu jums 4u.gif

mano 94-80-102cm. uzsegu, bet norisi laisvumo. parasykit butinai jei jums netiks-pasikeisim
Atsakyti
QUOTE(kaktuselis @ 2016 11 10, 14:37)
rapoja, o kur Telšiuos jo yra pirkti?

Nežinau ar yra,kažin mastau.gif Aš internetu siunčiuos smile.gif
Papildyta:
kaip reklamoje taip ir realiai būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute @ 2016 11 10, 15:06)
mano 94-80-102cm. uzsegu, bet norisi laisvumo. parasykit butinai jei jums netiks-pasikeisim

Na mano mazesnes apimtys 90-68-96, bet as auksta, ziuresiu kaip tas L ant manes. Prisiskaiciau, kad jie mazinti, o as labai nemegstu aptemptu striukiu, paltu ir t.t. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl.: 10 lapkričio 2016 - 15:18
QUOTE(Girl. @ 2016 11 10, 15:17)
Na mano mazesnes apimtys 90-68-96, bet as auksta, ziuresiu kaip tas L ant manes. Prisiskaiciau, kad jie mazinti, o as labai nemegstu aptemptu striukiu, paltu ir t.t. unsure.gif

rankoves jo tikrai ilgos, na parasykit kai pasimatuosit.
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2016 11 10, 14:47)
kuriose fizinese parduotuvese jo yra pirkti ?

Rieker, bet gal brangiau. Siaip Pigu.lt dar budavo
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2016 11 10, 13:14)
O man tie balti padai nervina. Jie nusidpardo ir nusipurvina. Net ir nauji batai atrodo suvaryti kai tie padai nusipurvina.

o nebandet valyt su tom stebuklingom melamino kempnelem Mr. Clean? Jos labai gerai nuvalo.
Atsakyti