Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JMD @ 2016 11 10, 13:14)
O man tie balti padai nervina. Jie nusidpardo ir nusipurvina. Net ir nauji batai atrodo suvaryti kai tie padai nusipurvina.

nu kažkiek pasipurvina, bet kad labai, tai nepastebėjau iš turimų kitų
Atsakyti
Gautos Vilniaus 497, 498 dėžutės.
Susimokėjusiems laiškai surašyti.
Dalinimo laikas:
ketvirtadienį iki 20 val.
Penktadienį nuo 11 val. iki 19 val.
Šeštadienį dalinsiu nuo 11 val. iki 13 val.
Sekmadienį nedalinsiu.
Pirmadienį planuoju dalinti nuo 12 val. iki 19.30 val.
Antradienį nuo 12 val. iki 18 val.

Būtinai žinokite savo dėžučių numerius. Mano kompas sugedo, o ten visa atsiimtų siuntų intofmacija, taip, kad aš nesužiūrėsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrixxx: 10 lapkričio 2016 - 13:37
QUOTE(AstaRaud @ 2016 11 10, 14:26)
nu kažkiek pasipurvina, bet kad labai, tai nepastebėjau iš turimų kitų

mano ugg kedai nauji, padukai balti nai nai nai. isvaziavau i kapines. griztu, pasitinka mama, sako kokius cia nuvarytus batus prie naujos striukes uzsidejai biggrin.gif tai kaip slapiu skuduru veidan biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2016 11 10, 13:43)
mano ugg kedai nauji, padukai balti nai nai nai. isvaziavau i kapines. griztu, pasitinka mama, sako kokius cia nuvarytus batus prie naujos striukes uzsidejai  biggrin.gif tai kaip slapiu skuduru veidan biggrin.gif

"keiskit mamą" biggrin.gif
Atsakyti
Kaunietes mergaites,

Laisku niekam nerasiau, pakvietimai bus surasyti, kai bus sutikrintos siuntos ir patvirtinti mokejimai 4u.gif Tai bus tik rytoj po 16 val.
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2016 11 10, 13:51)
Laba ,merginos ,turiu klausima  4u.gif
kaip  ruosiat Australia Luxe avejimui ir kitus zieminsiu batus  ?
turiu tokia priemone
http://nanotekas.lt/...a-avalynei.html

ar jos vienos uztenka apipurkst ar dar reik  kokia impregnavimui atskirai  ?Pradziai impregnuot , o paskui ant virsaus dar  su Nanoteku ?  Pasidalinkit patirtimi  smile.gif

Ir koki impregnanta naudojate  ? 
Kad  LT pirkt butu ,nes is USA jau nespejau  ax.gif


As sita Nanoteko naudoju visiems batams, verstos odos, tekstiliniams. Gerai nupurskiu naujus, kad gerai suslaptu ir isigertu ir vsio, daugiau nieko per sezona nepurskiu, nes nera butinybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(7sense @ 2016 11 10, 14:57)
As sita Nanoteko naudoju visiems batams, verstos  odos, tekstiliniams. Gerai nupurskiu naujus, kad gerai suslaptu ir isigertu ir vsio, daugiau nieko per sezona nepurskiu, nes nera butinybes 4u.gif

o iš kur perkate? 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Aciu sauniai, paciai geriausiai komandai uz siuntinukus 4u.gif
Mergaites, gal kt.miestu dexutese pasimete mano bananarepublic tasyte??

Parduodu viena is gautu kasmyro salikeliu pagautu uz superine kaina bluefy smile.gif
100 proc. kasmyras
Kaina 19 eur.
http://www.bluefly.c...arf/p/360128302
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2016 11 10, 16:07)
o iš kur perkate?  4u.gif

eInternetu is nanotekas.lt, bet kazkas minejo, kad yra ir kai kuriose batu parduotuvese
Atsakyti
PARDUODU 4u.gif 130 EUR.
Paltas 10 dydis, atitnka 40 eur.

Kalėdoms, nuostabaus grožio suknelė, tiks 36-38 dydį nešiojančioms. 62 eur.
Siūvinėta sunkaus kritimo suknelė
Atsakyti
QUOTE(7sense @ 2016 11 10, 13:57)
As sita Nanoteko naudoju visiems batams, verstos  odos, tekstiliniams. Gerai nupurskiu naujus, kad gerai suslaptu ir isigertu ir vsio, daugiau nieko per sezona nepurskiu, nes nera butinybes 4u.gif

Tikrai taip,jis pats geriausias drinks_cheers.gif tik reikia negailėti ir bus super good.gif smile.gif nepalyginsi su salamander ar pan rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2016 11 10, 14:26)
Tikrai taip,jis pats geriausias drinks_cheers.gif tik reikia negailėti ir bus super good.gif  smile.gif nepalyginsi su salamander ar pan  rolleyes.gif

rapoja, o kur Telšiuos jo yra pirkti?
Atsakyti