Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Gal ką Ivankos turit biggrin.gif ? Kaip "amerikietės" jaučiatės po rezultatų ?
Atsakyti
QUOTE(geguziukas1 @ 2016 11 09, 09:59)
Sveikos, netycia uzmaciau sia striuke, kuri laabai patraukli pasirode! Jeigu jau SM tampa uniformine, tai patarkit kaip su rankovemis situacija? As esu 1.83m, visa gyvenima vargstu su rankovemis ar sios striukes rankoves yra pakankamai ilgos?

Rankoves prie ilgesniu, bent jau M dydzio.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Idėja DOVANAI ,kad brangūs artimieji vaikščiotų saugiai ir nepargriūtų smile.gif

JCREW FACTORY paltukai pakankamai šilti.Faini,kokybiški.Tikrai nedidinti (labiau į mažesnę pusę/mano nuomone smile.gif )

Atsakyti
QUOTE(Cataleya @ 2016 11 09, 09:05)
Sveikos,

ar yra šiandien koks kodukas sierratradingpost?

yra -25%
Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2016 11 09, 08:19)
ir mane domina sios striukes. ar tinkamos saltai ziemai, kiem matau jos nera pukines.
kaip dydziai, ar atitinka?

Jos pukines, esu rasius laiska JCREW, patvirtino, kad pukines
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 11 09, 09:30)
Jos pukines, esu rasius laiska JCREW, patvirtino, kad pukines

Tikrai pūkinės drinks_cheers.gif ir labai mažai pūkai lenda - vienas kitas ...
Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2016 11 09, 08:19)
ir mane domina sios striukes. ar tinkamos saltai ziemai, kiem matau jos nera pukines.
kaip dydziai, ar atitinka?


Atkreipkit demesi mamytes, anksciau jos buvo pukines (60% puku 40% plunksnu), o dabar raso poly, buvo kokybiskos, labai lengvos ir dailios, nesiojom visa ziema, kai salciau su megztiniu, iki -5 ant maikytes, nesiosim siemet antrus metus, o vat koks tas poly tai matyt nezino niekas, nes pavasari vel pirkau ateiciai, tai buvo dar pukines.

kol parasiau, isaiskejo del puku biggrin.gif tada rekomenduoju nuo dusios, as saviskei i prieki jas nupirkau skirtingu spalvu, nes mielesnio paltuko dar neuztikau, nors bandem ir kitokius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginiukas: 09 lapkričio 2016 - 09:38
Kad ir anksčiau rašė poly mastau.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2016 11 09, 09:37)
Kad ir anksčiau rašė poly mastau.gif  smile.gif

as is Jcrew pirkau pernai irgi rase poly, bet pukine mirksiukas.gif
Atsakyti
as ko taip ilgai rasiau biggrin.gif , begau tikrint kas parasyta, nes issigandau, kad pavasari nupirkus busiu ne pukines, parasyta kaip sakiau 60% down, 40% feathers, liuks sudetis rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(manouche @ 2016 11 09, 00:48)
Nuage iš Overstocko. Supermamų jau uniformine tampa šį sezoną  biggrin.gif.


Tada dar vienas klausimelis - 119 cia jau gera kaina ar buna pigiau?
Atsakyti