Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Pasisnekesiu su savim. Va ka radau "Nustatyta, kad maksimali hialurono rūgšties serumo koncentracija, skirta išoriniam naudojimui tiesiai and odos, yra 1% koncentracijos serumas." O to is amazon atsiliepimuose raso 5 proc. Gal kas turi gali pasiziuret, pakomentuot. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2016 11 07, 12:22)
papasakokit apie hayluron. Niekad nenaudojoau, kaip tept, paakius galima ? kada ? pries krema ? Jei netingit parasykit.

as tepu pries krema,tepu ir akis smile.gif




HAUTELOOK labai laukiu,jau nelabai daug truksta iki free
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 07 lapkričio 2016 - 12:38
QUOTE(Alexia @ 2016 11 07, 12:37)
Pasisnekesiu su savim. Va ka radau "Nustatyta, kad maksimali hialurono rūgšties serumo koncentracija, skirta išoriniam naudojimui tiesiai and odos, yra 1% koncentracijos serumas." O to is amazon atsiliepimuose raso 5 proc. Gal kas turi gali pasiziuret, pakomentuot. Aciu.

šiaip pirko man rodos l. įvairių, kuris jus domina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 07 lapkričio 2016 - 12:44
QUOTE(AstaRaud @ 2016 11 07, 13:43)
šiaip pirko man rodos l. įvairių, kuris jus domina?

as ta ziurejau kur renka dabar su -20 nuolaida
Atsakyti
Ciurlioni, o sephora ir skinstore taxai yra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuk @ 2016 11 07, 13:12)
Ciurlioni, o sephora ir skinstore taxai yra? 4u.gif

sephoroj yra,skinstore ne
Atsakyti
Jau kad apie hialurona, mergaites, amazone seniau pirkdavot kazkoki hialurona kur su dozatorium, ne su pipete, tamsiai rudam buteliuke, gal galit uzrodyt, negaliu pakest pipeciu :/
Atsakyti
gaunam i pasta labai daug laisku del Hautelook Bearpaw batu: kodel viena pora,nes as uzsakinejau tiek ir tiek ir t.t... tai pranesu, kad batus pirkome per daug uzsakymu,ne visi uzsakymai dar atejo,kantrybes 4u.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 07 lapkričio 2016 - 13:49
QUOTE(ciurlionis @ 2016 11 07, 13:46)
gaunam i pasta labai daug laisku del Hautelook Bearpaw batu: kodel viena pora,nes as uzsakinejau tiek ir tiek ir t.t... tai pranesu, kad batus pirkome per daug uzsakymu,ne visi uzsakymai dar atejo,kantrybes  4u.gif

Ale simtakoju temoj turim, kad vienos poros neuztenka biggrin.gif

o jei rimtai esu beviltiskoj padety.. reikia batų..kad galėčiau eiti į darbą ir tuo pačiu tiktų prie pvz. boyfriendų ax.gif Dolitoj vakar buvau, kazkaip niekas neužkabino, na norisi kažkokių grubiu padu, nelabai ilgu blink.gif gal kas ką įdomaus užmatės, nes apart converse ir UGG nieko nenešiojus n metų biggrin.gif
Atsakyti
SIERRATRAIDINGPOST su -25% papildoma labai laukiu ir HAUTELOOK
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2016 11 07, 14:52)
Ale simtakoju temoj turim, kad vienos poros neuztenka biggrin.gif

o jei rimtai esu beviltiskoj padety.. reikia batų..kad galėčiau eiti į darbą ir tuo pačiu tiktų prie pvz. boyfriendų  ax.gif Dolitoj vakar buvau, kazkaip niekas neužkabino, na norisi kažkokių grubiu padu, nelabai ilgu  blink.gif gal kas ką įdomaus užmatės, nes apart converse ir UGG nieko nenešiojus n metų  biggrin.gif


o Timberland netinka? man jie superiniai didis.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2016 11 07, 12:52)
Ale simtakoju temoj turim, kad vienos poros neuztenka biggrin.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti