Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

LIKUČIAI

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

:wub: :wub: :wub: :super:  :wub: :wub: :wub:  Kaip gražuuuuuuuuuuuu.  Taip gražiai pagal rūšis išrikiuoti, pasaka :wub: :wub: :wub: :super:  :wub: :wub: :wub:. Dėkui už pasirodymą :aciuks:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekenaura: 20 balandžio 2024 - 18:59
Pavlicekui uzsakyma issiunciau 4u.gif Nes savaites eigoj vel neturesiu laiko smile.gif
Atsakyti

Evora, jau gavote siuntą iš tos moters :4u:? Kokių grožybių pavyko įsigyti? Duokite paganyti akis  :4u: .

Atsakyti
Frekenaura, ar turite mesengeri? Dabar mes ten aktyviau organizuojames. Noreciau jus pakviesti.
Atsakyti

Neturiu  :4u:​ .

Atsakyti
QUOTE(Frekenaura @ 2024 04 26, 10:34)
<p>Evora, jau gavote siuntą iš tos moters 4u.gif? Kokių grožybių pavyko įsigyti? Duokite paganyti akis  4u.gif .
</p>

Gal vėliau nufotkinsiu, nes visai augalais esu užsiknisusi, visi namai apstatyti. Ir Giromagiukai parvyko, ir echinopsius visus persodinėjau. Paaiškėjo, kad juos reikia kelti į daug didesnius vazonus, nes šaknų prisiaugino OHO. Tad atgal į seną plotą jau netelpa. Reik ieškoti naujos vietos, o tai reiškia Didįjį Tautų Persikraustymą...
doh.gif doh.gif doh.gif
Šiandien gal kažkaip sudėliosiu kitaip Astrophytumus, Gymnus spalvotus, tada prie Echinopsių prieisiu.
O įsigijau iš to siuntinio didžiulį baltą, paprastą echinopsį-tokio paprastučio neturėjau. Dar E. Windigo, Super Windigo, Calida, Eclipse. Iš 5-3 didžiuliai, tad iš karto mano vietos atlaisvinimai užsipildė. cry.gif

Šiandien jau lengvoj panikoj, nes kažkaip visko nebesuvaldau. Vėl nervinuosi, kad nėr kur augalus dėt.

Kompensacijai- vakar pasodinti giromagiukai Astrophytumai .

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Labai gražūs giromagiai  :wub:  :wub:  :wub: .  Ačiū Evora už nuotaikos pakėlimą ir galimybę paganyti akis. :aciuks:  :aciuks:  :aciuks:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekenaura: 28 balandžio 2024 - 11:46
QUOTE(Frekenaura @ 2024 04 28, 11:45)
<p>Labai gražūs giromagiai  wub.gif  wub.gif  wub.gif .  Ačiū Evora už nuotaikos pakėlimą ir galimybę paganyti akis. aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif</p>

Ir desertui-šiandien įsodinti saldainiukai gymnai

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Gražu :wub: :wub: :wub: . Ačiū labai, kad pasirodote :4u:.  Giromagi peržiūrėjau, nemačiau tokių gražuolių astrophytum'ų, kur Jūs juos tokius fainus randate  :hmm:   :D . Šiaip siunta patenkinta esate? Sveiki, geri augaliukai atkeliavo?

Atsakyti
QUOTE(Frekenaura @ 2024 04 28, 17:59)
<p>Gražu wub.gif wub.gif wub.gif . Ačiū labai, kad pasirodote 4u.gif.  Giromagi peržiūrėjau, nemačiau tokių gražuolių astrophytum'ų, kur Jūs juos tokius fainus randate  hmm.gif   biggrin.gif . Šiaip siunta patenkinta esate? Sveiki, geri augaliukai atkeliavo?
</p>

Visi astrophytumai buvo labai ilgai pardavime, net kainas numušinėjo, nes veiksmas nevyko. Esu jais labai patenkinta. Tik viena Onzuka su labai trumpom nupuvusiom šaknim. Dar abejojau imti ją ar ne, bet nieko geriau neradau. O kai nupirkome- prikėlė labai gražių tokių pat. Čia jau prašoviau, bet gal viskas bus gerai.
Šiaip visi tikrai siunta patenkinti. Ai, kaimynei viena neoporterija irgi su vos, vos likusių nupuvusių šaknų.
Man sėkmingai atlaisvintos vietos užsipildė. Jei dar kelis didelius astrophytumus gražius rasčiau, tai būtų ir viskas. Baigsis mano begaliniai norai.
Atsakyti

Smagu, kai gauti augaliukai džiugina :yahoo:. Pas čigoną yra 9 cm vazone astrophytum'as star shape. Kaina buvo 32 eur, dabar 40 proc. nuolaida, gaunasi apie 20 eur. tik nežina kokį atsiųs  :hmm: ? Dar nebaigėte su čigonu reikalų?

Bulgarė anksčiau parduodamų astophytumų pavadinimą rašydavo miracle, dabar rašo star shape, o kas iš tikrųjų :hmm: ?

Atsakyti