Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

laba diena :4u:

oras tai bile kas... prisnigo... išeinu... lyja...

tai dar gerai, kad vaiku neturim, nez turbut aptraukciau salona maistine plevele ir tiek  :mastau:

:hihihi:

aš mašinai netarnauju... maniškė irgi juoda... kartą metuose gauna cheminį išvalymą... daugiau - pagal mano nuotaiką ir norus... nuplaunu kelis kartus prie progos... išsiurbiu irgi pakankamai retai... dar kol mama siurblį turėjo, dažniau švari būdavo... dabar reiktų gal savąjį į garažą temptis :hmm: prieš visus šitus sniegus ir pliurzas...

Atsakyti

Na, man svarus automobilis tas pats kaip svarus batai :)

Uzsimaniau kazko traskaus uzkasti, tai pasipjausciau sviezio agurko. Kaip gerai suejo  :bigsmile: 

Atsakyti

Aš tai pati auto nebeplaunu ir nebesiurbiu...atiduodu tiems kas švarina porai valandų ir pasiimu sutvarkytą :rolleyes:  Man gaila savo rankų (kažkodėl labai sudirgsta nuo auto priemonių ir visus nagus, kurie ir taip l.trumpi, iki kraujų nusiplėšau), o dar susipirkt valiklius, už siurblį ir plovyklą mokėt - sutaupymo praktiškai nėra.

Bet irgi retai prisiruošiu..kokius 4-6 k/m. O kai vaikų yra, tai privalgyta, pripilstyta, apspardyta batais viskas..

Kai atvežu valyt, tai tie vyrai visad juokauja, jog labiausiai darbo turi su moterų mašinom, jos būna labiau nei vyrų auto apleistos. Vyrai pastebėjau mėgsta labiau tupinėt aplink mašinas  :D 

d'esprit, mano meniu nieko neypatingas, neturiu daug laiko virtuvės eksperimentams. Rytais dažniausiai: chia sėklų 'pudingas', užpylus jas nakčiai su migdolų pienu, omletas, kiaušinienė su daržovėm (kartais tiesiog ką turiu sutarkuoju, papjaustau, kiaušinių plakiniu užpilu ir gerai man), virti kiaušiniai. Pietums daržovės su žuvim ar rečiau - mėsa (pakepu orkaitėj ar patroškinu viską truputyje sultinio), kartais išsikepu daržovių blynelių (cukinijų, moliūgų, aguročių ir pan). Kepu be miltų (daržovės, kiaušinis, kad surištų/suliptų)..

Vakare būna kažkas likę nuo pietų, retai kada sau gaminu..

Darbo l.daug, komandiruočių per 1.5 mėnesio net 9, vaikas dar sugeba 3-4 kartus per naktį pašokdint (pamasažuok, paglostyk, gert, sysiot ir vėl nuo pradžių :), tai miego trūksta katastrofiškai..gulu 22 val, keliuos 5 val pamiegojus 1-1.5 val "ciklais", kad viską spėt šeimynai paruošt ir dažniausiai vakare jau nebe maistas svarbu. Kokį obuolį sugriaužiu, arbatos atsigeriu ir svajoju apie lovą.

Šiandien meniu: ryte 3 lengvai pakepti kiaušiniai + avokadas, pietavom kavinėj, tai valgiau vieną doradą keptą ant grotelių su šv.daržovėm, užkandžiavau namie sauja migdolų ir 2 obuoliais, prigėriau kmynų arbatos, o ką vakare suvalgyt nesugalvojau. Įtariu eisiu įkišiu žiedinį kopūstą orkaitėn pakept - visa šeima l.mėgsta  :rolleyes: 

Atsakyti

Rasma, 

Va cia tai tempas...saugok sveikata, pabandyk sumazint apsukas kiek imanoma. O meniu laaabai gerai skamba  :) 

Atsakyti

Labas rytas,

tai va, penktadieny teko suvalgyt mažą gabaliuką sūrio pyrago su latte kava :D

 

šeštadieny atažiavo draugai-atsivežė draugė vyno.Man kaip negeriančiam alko - 2 taurės balto vyno-amen. Sekmadieny vos gyva, šiandien dar galvą skauda... :hmm: tas vynas priminė man, dėl ko aš alkoholio atsisakiau visai...

 

desprit-kaip gaila, kad nesusitikom, bet toks sunkus savaitgalis :dar vis besitęsiantys remontai+svečiai savaitgaly. Pranešk būtinai kada vėl būsi pas tėvus :wub:

Tie remobtai baigia užknist, atrodo tiek nebedaug liko, tai dar to neatsiunčia, tai kito. viskas stovi sustatyta, biskas užgriozdinta, na bet baigiam jau, tikiuosi šventes švęsim jau gražiuose namuose :rolleyes:

 

Kas dėl mašinų švaros - gėda, bet viską tarko MB. :rolleyes: Pasiima ir grąžina švarią :B

Atsakyti

Labas rytas, mergaitės,

aš jau po atostogų savaitėlės Lenkijoje. Buvo labai gerai pamiršti rutiną ir pabūti tik žmona, mama, vaikščioti, valgyti, ilsėtis, skaityti, dėlioti dėlionę, eiti į vyro kompandos treniruotę ir rungtynes......... - kartais pradedu galvoti, kad visai norėčiau tokio lepaus gyvenimo, bet va parvažiavau ir nėra kada apie tai galvoti - stačia galva į darbus, kurių iki Šv. Kalėdų dabar ojojoj kiek daug :huh2:

Ir pastebėjimas - Lenkijoje tikrai nevalgiau tvarkingai (gal šiek tiek mažiau), bet svorio nepriaugau, o net sakyčiau priešingai... - gal tikrai svoris auga nuo įtampos/streso/blogo miego?...pradedu ir tuo tikėti.

 

O dabar pasiguosiu ir kreipsiuosi patarimo į paauglius auginančias mamas - na neišlaikiau vakar, pratrūkau iki rėkimo ir telefono mėtymo ant žemės :blink: - nesusitvarkau su savo paaugle ir jos priklausomybe telefonui...ir geruoju, ir bandom nuo vasaros kalbėtis, ir protinti, jei ne aš - tai tėvas (kuris jai didesnis autoritetas nei nuolat aplinkui zujanti ir zirzianti mama), bet ji pati neranda savyje jėgų riboti laiką prie jo...pažada, bet nesugeba. Negi imtis kraštutinės priemonės ir atiminėti? juk jau nemaža - 13 metų....

Pasiguodžiau :D

Atsakyti

Sveikos  :) 

desprit-kaip gaila, kad nesusitikom, bet toks sunkus savaitgalis :dar vis besitęsiantys remontai+svečiai savaitgaly. Pranešk būtinai kada vėl būsi pas tėvus :wub:

Tie remobtai baigia užknist, atrodo tiek nebedaug liko, tai dar to neatsiunčia, tai kito. viskas stovi sustatyta, biskas užgriozdinta, na bet baigiam jau, tikiuosi šventes švęsim jau gražiuose namuose :rolleyes:

Kas dėl mašinų švaros - gėda, bet viską tarko MB. :rolleyes: Pasiima ir grąžina švarią :B

Mūsų savaitgalis irgi šįkart buvo visas suplanuotas, tai net nerašiau dėl susitikimo, nors labai norėjau  :wub:  Kitą kartą būtinai būtinai pasimatysim  :rolleyes: 

Remonai - užknisantis reikalas, bet kaip po to smagu būna  :rolleyes: 

O man patinka mašiną tvarkyt ir į tech.apžiūrą varau aš, ir į servisą  :D  

Atsakyti

O dabar pasiguosiu ir kreipsiuosi patarimo į paauglius auginančias mamas - na neišlaikiau vakar, pratrūkau iki rėkimo ir telefono mėtymo ant žemės :blink: - nesusitvarkau su savo paaugle ir jos priklausomybe telefonui...ir geruoju, ir bandom nuo vasaros kalbėtis, ir protinti, jei ne aš - tai tėvas (kuris jai didesnis autoritetas nei nuolat aplinkui zujanti ir zirzianti mama), bet ji pati neranda savyje jėgų riboti laiką prie jo...pažada, bet nesugeba. Negi imtis kraštutinės priemonės ir atiminėti? juk jau nemaža - 13 metų....

Pasiguodžiau :D

O ką ji daro? Pokalbiai, sms, internetas? 

Aš irgi iš tų, kur nepaleidžia telefono iš rankų (nebent prie kompo sėdžiu)..

Atsakyti


O dabar pasiguosiu ir kreipsiuosi patarimo į paauglius auginančias mamas - na neišlaikiau vakar, pratrūkau iki rėkimo ir telefono mėtymo ant žemės :blink: - nesusitvarkau su savo paaugle ir jos priklausomybe telefonui..

nepaguosiu - pas mus ta pati problema... jis net rytais, kada susiruošia į mokyklą ir dar lieka minutė laisva, jau savo kambary ir youtube'as... ir akių gydytoja pasakius, kad max valanda su puse prie ekraniukų... kitaip akiniai gresia - padėjo tas pirmas dienas... todėl taip, kadangi gražiuoju nesigauna, atimu... liepiu atnešti ir padėti man virtuvėje... ypač kai matau, kad pradeda kentėti mokslai... ir dabar tas gresia, nes pasirodo, turėjo per atostogas vieną piešinį pradėti perpiešti... pradėjo tik vakar :B reikia iki ketvirtadienio... negana, kad pamokos baigiasi vėlokai, dar baseinas... laiko praktiškai nelieka...

Atsakyti

Nors maniškiui dar toli iki paauglystės, tai matyt nelabai kuom ir pagelbėsiu. Turbūt pirmiausia bandyčiau gražiuoju kalbėtis, tartis, aiškinti  (aišku šitas variantas neveikia :D  ), tada įsivet kažkokia sistemą - telefonas tik kai bus paruošti namų darbai/ atliktos namų ruošos darbai ir t.t.Bet jau aš saviškiui dabar taikau. Galėsi kai: bus pavalgyta, sutvarkytas kambarys, ir t.t., neklauso-padedu aukštai ant lentynos visai savaitei :B bjauri aš, bet ...Neklauso-atimkit :P

Atsakyti

Suprantu, kad kenkia sveikatai bei pagrindinems veikloms, bet reikia suprasti ir tai, kad dabar laikmetis kiek kitoks ir paaugliams telefonas tai turbut tas pats, kas mum budavo stuku stuku zaidimas iki velumos lauke. Pirmiausia tai ziureciau i savo pacios, vyro iprocius sioj srity. Jei abudu tevai neatsitraukia nuo kompo, o telefonas visad po ranka, tai mazu maziausiai nesazininga paauglei riboti naudojimasi juo. Kita vertus, vaikas gyvena po tavo stogu, tad turi gerbti taisykles.. Jei pokalbis nepadeda, reikia imtis grieztesniu priemoniu. Visgi 13 metu tai jau toks amzius, kai reikia moketi sieti veiksmus su pasekmem. Apkalbekite dar karta, isdestykit nuogastavimus ir pasakykite savo plana del "konfiskuojamo" telefono. Labai svarbu duoti jai suprasti, kad sioj vietoj ji priima sprendima pati - arba leidziasi i kompromisa, arba elgiasi kaip nori ir lieka is viso be telefono. Ir jokiu budu nenusileisti, jei jai atemet telefona dviem dienom, tai negrazinkit po dienos arba jei leidot pasiimt po valandos, tai ir atiduokit po valandos/padaryto darbo. 

Atsakyti

Rasma, 

 

Va cia tai tempas...saugok sveikata, pabandyk sumazint apsukas kiek imanoma.

Sveikata rūpinuos, tik man kaip Mazulei nutikę :) Pratiškai kasmet darbe link gruodžio staiga vadovams kyla idėjų ir jas reikia kuo skubiausiai "dar šiemet" įgyvendinti :D Visą ankstyvą rudenį zyziau ir bandžiau primint, jog reikia ir tą, ir aną padaryti, ir t.t....tai ne, dabar ne, palauk ir t.t. O spalio pabaigoj gavau užduočių naujų ir nuplaukė viskas kas buvo planuota anksčiau.

Tai dar ačiū Dievui, kad savo darbą myliu, tai kompensuoja nuovargį.

 

bet va parvažiavau ir nėra kada apie tai galvoti - stačia galva į darbus, kurių iki Šv. Kalėdų dabar ojojoj kiek daug :huh2:

Ir pastebėjimas - Lenkijoje tikrai nevalgiau tvarkingai (gal šiek tiek mažiau), bet svorio nepriaugau, o net sakyčiau priešingai... - gal tikrai svoris auga nuo įtampos/streso/blogo miego?...pradedu ir tuo tikėti.

O dabar pasiguosiu ir kreipsiuosi patarimo į paauglius auginančias mamas - na neišlaikiau vakar, pratrūkau iki rėkimo ir telefono mėtymo ant žemės :blink: - nesusitvarkau su savo paaugle ir jos priklausomybe telefonui...

Mazule, aš irgi manau, kad nemigos, stresai ir pan. labai veikia. Nes man irgi nėra ką "kaltinti". Iš tiesų net pikta darosi, kai treneris vis man ima kartot "figūra prasideda lėkštėje" ir kad daugiau 70 proc. rezultatų lemia maistas - ne sportas. Žinau tą tiesą kaip nulupta, tą mitybą žiūriu per padidinamą stiklą, jau neleidžiu sau nusižengt, bet nėra taip viskas pagal teoriją. Tas svoris toli gražu nekrenta lydekai paliepus man panorėjus. Jau nešiau ir rodyt mitybą, ir kaloringumą abu skaičiavom, nėr man tikslo apgaudinėt trenerio (nes pirmiausia apgaučiau save), bet rezultatai toli gražu ne tokie, kaip įsivaizduoja.

O aš labai kenčiu nuo miego trūkumo...anksčiau kenčiau nuo nemigos (beveik 3 metus kasnakt miegodavau ne daugiau 4 val), dabar nemiga praėjus (nežinia nuo ko buvo, nežinia nuo ko praėjo), bet aš vos pasikeliu rytais (miego baisiai visad trūksta) ir kai naktį išgirstu, jog vaikas nori gerti ar sysiot, ir kai reikia atnešti gerti, po to puodą, po to puodą išnešti ir išplauti, tai jaučiu tie mano riebalai kooperuojasi, o ne krist ruošiasi :D

Suprantu, kad kenkia sveikatai bei pagrindinems veikloms, bet reikia suprasti ir tai, kad dabar laikmetis kiek kitoks ir paaugliams telefonas tai turbut tas pats, kas mum budavo stuku stuku zaidimas iki velumos lauke. P

Aš tai pritarsiu Extra_Dee :4u: Dabar paaugliams telefonai labai svarbūs ir gal net neverta bandyt pakeisti tų savo paaugliukų, nes mažai kas pavyks. Bus maištas ir greičiausiai bereikalingas.

 

Vyresnėlei eina 15 m ir telefono nepaleidžia iš rankų nė minutei..nei dieną, nei naktį. Ir aišku būtų neduokdie bandyti riboti, tai tik sukelti skandalai ir susinervinusios abi pusės.

Aišku maniškė labai gerai mokosi, viską atlieka laiku kas skirta mokykloje, draugių praktiškai neturi, tai naršo tame telefone..youtube, FB.. bendrauja daugiausia su buvusiomis auklėmis ar pora klasiokių..ir ką ji ten randa? Kiek pažiūriu naršymus, tai  Dievuliau...blog'ų apie grožius sekimas, kokie žymesni žmonės "peržiūrėti", youtube dainuškos tokio lygio kaip PPAP song :D

Nelabai ką patarsiu, nes aš nebandau ką nors keisti. Leidžiu garbinti telefoną ir vis kvailai pagąsdinu, kad "akys išvarvės" nuo pastovaus spoksojimo (mane mama paauglystėj pastoviai gąsdindavo skrandžio vėžiu, nes baisiai nevalgydavau sriubų ir ji labai dėl to pergyvendavo..tai va obuolys nuo obels netoli rieda, aš vis užsimirštu ir karkteliu dėl tų akių..jau net dukra juokiasi. Jos regėjimas šimtaprocentinis, kai aš pati telefonų paauglystėj neturėjus vaikštau su -5 akiniais :))

Daugiau pasišneku apie saugumą internetu, vis primenu, kas yra neviešinami duomenys, kas yra bendravimas su nepažįstamais žmonėmis, foto kėlimas ir t.t. Gal ir įmanoma būtų "atjunkyti", bet tada reikia ne tik kontroliuoti, bet ir kažką pasiūlyti mainais..neturės ką veikti ir vis vien lįs turbūt..o atimti kaip iš mažo vaiko, tai jau irgi kažkaip man atrodo per drastiška :hmm:

Telefonu mažiau naudojasi tik tomis dienomis, kai savaitgalį būnam visa šeima ir organizuojamės aktyvesnį poilsį, kažkur einam, kažką ne namie veikiam..o namie pasakius, kad gal pailsėk nuo to tleefono iškart pasigirsta "o ką veikti?". Aišku nedžiugina, kad dar tai sugalvot mums reikia, ką panelei veikti..turim šabloninius atsakymus "pasaityk", "pasitvarkyk"..ot tai laimė, ne tėvai :D Aš ir pati iš telefono turbūt neišlįsčiau, jei vyras pasiūlytų ką nors išvirt ar išvalyt, kai dykas laisvalaikis namie ir nieko daugiau nesugalvoji...

Atsakyti