Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Sveikos  :) 

Sveikos, kokie planai pasavaitgaliui? :)

Mane MB erzina su saldumynais, aš esu jų didžiausia gerbėja, vienas iš jų-kondensuotas pienas.Nupirko eilinį kartą kond. pieno.Sako - "vistiek gi nesugebėsi tu atsilaikyt", Tai va-stovi skardinė neatidaryta jau antra savaitė :B

Šiandien vakare-pasisedėjimas kavinėj su draugėm. Tikiuosi suvalgyti tik salotų :D

Aš pas mamą šį savaitgalį  :) 

TB toks pat kaip MB  :D 

Ir kaip sekės valgyt tik salotas?  :B 

As ir megstu labai saldumynus :)bet uzvakar kai pamaciau koks mano pilvas kaip pastorejau ziauriai  I drabuzius kai kuriuos jau nebetelpu,tai nebera jokio noro saldumynus valgyt  :unsure:

Gerai, kad dingo noras saldumynams, o ne puolei saldumynais guostis  :mirksiukas: 

Siandien svarstykles kazkodel parode +300, susinervinau...

 

Vakar vakare valgei sausainius, angliavandeniai skysčius užlaiko, todėl ir pliusas  :4u: 

Atsakyti

Volsebnica,  ar neatsibodo dar kiausinius valgyt :) as kiekviena diena negaleciau ju valgyti

Atsakyti

As rytoj eisiu I gimtadieni kazin kaip pavyks man atsilaikyt nuo skanestu, bet as pasistengsiu daug ju nevalgyt :D

Atsakyti

As labai megstu kiausininius, dar neatsibodo... bet jau kartais ju nenoriu

Atsakyti

As paskutiniu metu stengiuosi is namu neeiti, kad nieko lisno kaip sakant nesuvalgyti...

Atsakyti

Bet kaip gerai yra kai daug nevalgai tada daug maisto nereikia pirkt pinigu susitaupo :D

Atsakyti

Taip. Tikrai labai daug sutaupiau ant maisto.

Alamai labai gerai, kas planuoji ka pirkt parduotuveje, kad nesuvalgyti nieko neleidziamo.

Kaip norisi dabar kokios bandeles su kumpiu...kruano... ar kazko tokio...

Bet ne... noras uzsideti dzinsus kurie truputi mazoki

Atsakyti

Vakarais man irgi norisi ka nors skanaus suvalgyt,nes ipratus buvau 24val per para valgyt :D bet kai pagalvoju kad vos I drabuzius betelpu tai stengiuosi susilaikyt nuo naktiniu valgymu :unsure:

Atsakyti

Padariau seimai pietus... isviriau sriuba... sau sriuboje isviriau kukulius su makaronais

Ir va atvaziavau pasitikti MB is reiso

Oras visai nieko...norisi kazka nuveikti...bet namie taip silta :D kad niekur nenorisi eit... 

Zodziu nezinau ko noriu... bet torto tikrai noreciau :D 

Atsakyti

Geriu kavą su brendžiu, šildausi  :D  palikom vaikus mano mamai, važiavom su MB į garžą, kol jis keitė mašinai ratus, aš išsiurbiau vidų, nupoliravau panelę ir nublizginau slenksčius. Siaubingai sušalau  :huh2: 

Atsakyti

Koki gera darba padarei...nes mano masinele tai ziauriai purvina... reikia vidu siurbti bet taip tingiu...nes ta pati priezastis- salta....

Vyras su dukra isvaziavo i pirti. Jiems cia tradicija... kiekviena nsavaitgali. As nemegstu, tai guliu namie... prie kompo... bwt kaip cia pasakius 10 min pc, 10 min kazka tvarkau, delioju....

Bet jau va baigiu ir einu daryti kapucino...

Atsakyti

Sveikos :) Jooo, masina plauti tokiu oru tai ne kazka...as priversta kiekviena savaite plaut ir salona valyt, nes masina juodos spalvos, o salonas sviesus...tai dar gerai, kad vaiku neturim, nez turbut aptraukciau salona maistine plevele ir tiek  :mastau:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extra_Dee: 06 lapkričio 2016 - 12:32