Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

As niekada neturejau priklausomybes saldumynams ar miltiniams smile.gifKazko tokio norisi nebent per pms arba pasilepinimui savaitgalio pusryciams... Mano priklausomybe kita - druska. Neadekvaciai daug nenaudoju, bet puikiai suprantu, kad reiketu maziau.

Aš be saldumynų ir miltinių irgi negaliu gyvent per pms ir savaitgaliais, kai vyras namie, bet kai paskaičiuoju, tai ne taip jau mažai ir gaunasi. Pms maždaug savaitę, savaitgalio 8 dienos, tai pusė mėnesio ir susidaro su nesąmoningu maistu  :D 

Kuo pasireiškia per didelis druskos vartojimas? Persūdai maistą?  :ax: 

Atsakyti
QUOTE(d'esprit)
Kuo pasireiškia per didelis druskos vartojimas? Persūdai maistą?  ax.gif </p>


Tiesiog visur papildomai beriu druskos smile.gif Bet visa gyvenima taip buvo, kad savo porcija papildomai pasudau. O ir norisi man visuomet suraus, rugstaus, astraus maisto. Net i paprasta avizine kose pusryciams iberiu druskos smile.gif

Atsakyti

Tiesiog visur papildomai beriu druskos smile.gifBet visa gyvenima taip buvo, kad savo porcija papildomai pasudau.

esu turėjus tokį pažįstamą - jis net restoranuose, kur paprastai maistas per sūrus (mano akimis), dar papildomai pasisūdo... bet čia kaip žmogus įpranti, spėju... mes druskos ženkliai sumažinę jau kažin kiek metų... su cukrum gi sudėtingiau :hihihi:

Atsakyti

Jei ne saldumynai ir miltai turbut as niekada nebuciau tiek priaugus.

Cia pagrindine mano beda.

Ypac miltai! :hmm: 

Kita sav mano svoris taip nekris. Visada taip buna man pirma savaite... 

:rolleyes: 

Atsakyti

Tiesiog visur papildomai beriu druskos smile.gifBet visa gyvenima taip buvo, kad savo porcija papildomai pasudau. O ir norisi man visuomet suraus, rugstaus, astraus maisto. Net i paprasta avizine kose pusryciams iberiu druskos smile.gif

 

sveika prisijungus ir sėkmės :)

 

Ypac miltai! :hmm:

 šiandien labai skanius varškėčius išsikepiau be miltų! susimaliau avižinius dribsnius  smulkiai ir gavosi miltai :B varškėčiai gavosi lb skanūs :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske09: 03 lapkričio 2016 - 15:32

Yra tu gudrybiu darant valgyti... reikia jomid naudotis... maziau kcal...

Dar nera 17 o jau tamseja... 

Atsakyti

Grizus namo pavakarieniau...

2 kiausniai- salotos - ir kaip visada 3 sausainiai.

Nu negaliu as be tu saldumynu... :unsure: 

Atsakyti
Nelaikykit namuose saldumynu, jei taip sazine griauzia suvalgius smile.gif

As siandien ne savo noru pusbadziu gyvenu...trys porcijos trintos pomidoru sriubos ir vanduo vanduo vanduo. Juodai sustreikavo skrandis...Alkana, bet negaliu daugiau apkrauti virskinimo sistemos. Laukiu pagerejimo, kad grizciau prie normalesnio maisto.
Atsakyti

Sveikos, kokie planai pasavaitgaliui? :)

Mane MB erzina su saldumynais, aš esu jų didžiausia gerbėja, vienas iš jų-kondensuotas pienas.Nupirko eilinį kartą kond. pieno.Sako - "vistiek gi nesugebėsi tu atsilaikyt", Tai va-stovi skardinė neatidaryta jau antra savaitė :B

 

Šiandien vakare-pasisedėjimas kavinėj su draugėm. Tikiuosi suvalgyti tik salotų :D

 

 

 

Atsakyti

As ir megstu labai saldumynus :)bet uzvakar kai pamaciau koks mano pilvas kaip pastorejau ziauriai  I drabuzius kai kuriuos jau nebetelpu,tai nebera jokio noro saldumynus valgyt  :unsure:

Atsakyti

Idomi kaip ten braskei sekasi?

As grizus po darbu, suvalgiau vakariene...

3 kiausiniai...

 Gersiu lovoje arbata ir jau siandien viskas, zouresiu filma...

Siandien svarstykles kazkodel parode +300, susinervinau...

Tikiuosi rytoj ju nebus.. cia manau del to kad kazka papildomai dar uzvalgau apart dietinio meniu... o vakar buvo sausainuikai...nedideli...

Ziuriu gera seriala rusiska, kazkaip uzkabino vostok- zapad

Tai jauciu taip ir uzmigsiu, toliau saldytuvo . 

Atsakyti
Va va, ankstyvas miegas toliau nuo saldytuvo labai gerai apsaugo nuo apsiedimu biggrin.gif Man su sunkiai kontroliuojamais apsiedimais padedavo neturejimas jokiu paruostu uzkandziu - mol, aj tingiu gamint, tai geriau ir nevalgysiu. Arba vadovaujuos tokia taisykle: nori uzkast? Imk obuoli. Nenori obuolio? Vadinas, uzkast nenori ax.gif
Atsakyti