Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Labas rytas 

As siandien pasisveriau... bet uzmuskite neatsimenu tiksliai gramu...

Rasyk daugiau wicked

Tai  103.7kg

Numeciau neblogai....

Sniegas taip faina bet labai slydus reikalas

Atsakyti

Sveikos mano svoris siandien 85,3kg
 

Atsakyti

Labas, 62,3.

 

Atsakyti

šiandien vakarienei - naminis kebabas :rolleyes: puikus būdas vaiką priverst valgyt daržoves :B

Kaip ruoši mėsą kebabui?  :) 

Aš tai labai laikausi, kol kas motyvacijos netrūksta, tik labai sunkiai kas keičiasi. Labai labai lėti pokyčiai, nors mityba jau antras mėnuo kardinaliai pakeista. jau pripratau be "saldžiai", miltinių, bulvių nevalgius irgi jau pan. tiek pat laiko..kremtu daržovių daug ir laukiu stebuklo :D Aną sav. skaičiukai buvo 71.2 kg, bet pražiopsojau prisiduot.

Parašyk savo dienos meniu, ieškau įkvėpimo  :rolleyes:  Džiaugiuosi už Tave, kad gali gyvent be mitų ir saldumynų, aš vis dar ieškau valios tam  :D 

As tai noreciau iki nauju metu 10kg atsikratyt, bet cia turbot nerealus mano noras :unsure:

O gal užtektų 5kg, bet be streso organizmui ir su mažesne galimybe svoriui grįžt atgal?  :4u: 

Ryte pvz du kiausiniai ir greipfruktas, per pietus virta mesa + darzoves, vakariene ten vel 2 kiausiniai ir darzoves.... 

Bet viskas kas neisvardinta kiekiu galima valgyti ka nori....

Kas man labai patinka

Paskaičiuokim:

Pusryčiai - du kiaušiniai - 150kcal, greipfrutas - 60 kcal

Pietūs - mėsa (nežinau kokia, bet įtariu, kad bus vištos ar kalakuto krūtinėlė ir kiekis maždaug 150-160g neparuoštos mėsos) - 200kcal, daržovės.. na 100kcal, sakykim

Vakarienė - du kiaušiniai - 150kcal, daržovės - 100kcal

Viso: 760kcal. Na, sakykim, dar kiekiai kitokie, kapučino kava priskaičiuokim, bet tai per dieną max 1000kcal. Tu badauji, nes tai yra tik pusė tiek, kiek turėtum sunaudoti, jei nori numesti svorį taip, kad jis negrįžtų. Nenoriu numušt motyvacijos, bet pagailėk savo organizmo, nes čia pas Tave gaunasi užburtas ratas.. Nuoširdžiai patariu, valgyt viską, tik mažesnėm porcijom ir svoris kris, neeksperimentuok..  :4u: 

Sakiau patylėsiu, bet nesusilaikiau  :dry2: 

Atsakyti

Kaip ruoši mėsą kebabui?  :)


Sakiau patylėsiu, bet nesusilaikiau  :dry2:

 pas mus kebabai būna visada su vištiena.Man skaniausia su rukyta, bet puikiai tiko anksčiau ir su keptos vištienos mėsyte (tarkim keptų ketvirčių nugramdom mėsytę ir sudedam), kažkada esu dariusi su krūtinėle-irgi visai skanu :rolleyes:

va ir laukiau tavo komentaro, nes ji tik Tavęs klauso :D :D :D

Atsakyti

 pas mus kebabai būna visada su vištiena.Man skaniausia su rukyta, bet puikiai tiko anksčiau ir su keptos vištienos mėsyte (tarkim keptų ketvirčių nugramdom mėsytę ir sudedam), kažkada esu dariusi su krūtinėle-irgi visai skanu :rolleyes:

Supratau, reiks bandyt su rūkyta kitą kartą  :rolleyes:  šįkart radau receptą su vištienos krūtinele apmaišyta su graikišku jogurtu.

O pas mus smagu: mažiui tik stomatitas baigėsi, šiandien MB ir dičkį pas gydytoją išsiunčiau, grįžta abu su antibiotikais. MB bronchitas, dičkiui neaišku, bet crb virš 30. Man gerklę skaudėt pradeda.

Atsakyti

Tikrai labai gerai kad netyli... bwt truputi ne taip... as suvalgau daug mesos... ir ne kritinele... nes ten parasyta, kad teiktu riebesne mesa valgyti... tai valgau ir kotletus, ir sprandine sian pietums pvz kazkur 300gr mesos ir visa ilga agurka... 

Tai nemazai kcal...

Gaunasi manau apie 1300 tikrai nes kava itariu cappuccino turi daugiau kcal... visgi ji saldinta o isgeriu kokius 3-4 per diena

Ir visa tai valgoma su druska, pipirais... ir kitom zolelem...

Alkana nesijauciu...

Atsakyti

Uztat dar va ka noriu pasakyti...

Labai pagerejo virskinimas

As jauciuosi ziauriai gerai

Taip lengvai

Man taip gera

Zodziu kolkas yra taip

Atsakyti

Volsebnica, o jei ne manytum, o paskaičiuotum tas kalorijas? Tikrai nenoriu būt priekabi, bet manęs niekaip neįtikinsi, kad normaliai maitinantis, nebadaujant, pet savaitę nukrenta 3kg. 

Viskas, šitą temą baigiu  :) 

Atsakyti

Supratau, reiks bandyt su rūkyta kitą kartą  :rolleyes:  šįkart radau receptą su vištienos krūtinele apmaišyta su graikišku jogurtu.

O pas mus smagu: mažiui tik stomatitas baigėsi, šiandien MB ir dičkį pas gydytoją išsiunčiau, grįžta abu su antibiotikais. MB bronchitas, dičkiui neaišku, bet crb virš 30. Man gerklę skaudėt pradeda.

Aga-padažas pas mane visada tas pats : gr jogurtas, česnakas, krapai, druskytė, kartais dar įdedu truputį garstyčių, ir šrarkuoju truputį agurko-duoda labai gerą skonį.

Šitą padažą naudoju ne tik kebabam, bet sueina ir prie mėsos ar į salotas įsidedu. :rolleyes:

Vajeeezau, kas čia jums dabar :unsure: sveikatos Tavo vyrams, ir tu neapsirk :4u:

Atsakyti

Aga-padažas pas mane visada tas pats : gr jogurtas, česnakas, krapai, druskytė, kartais dar įdedu truputį garstyčių, ir šrarkuoju truputį agurko-duoda labai gerą skonį.

Aš irgi tokį padažą darau, ypac skanu su įtarkuotu marinuotu agurku  :rolleyes: 

Atsakyti

Sakai su marinuotu? na reiks pabandyt :rolleyes:

Atsakyti