Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos - vieta, kur žiemą šilta

aš galvoju apie Loro ir Siamo parkus
ar verta ten eit
brangūs baisiai, bet atrodo viliojančiai

Aš tai rekomenduočiau į abu. Siam parke ne sezono metu vėsiau, bet ir žmonių mažiau ir eilėse nereikia laukti. Keista būdavo žiūrėt kam tie priority įėjimai skirti :D . Šiemet buvome ir Rode vandens atrakcionų parke, tai su Tenerife nėra ką lyginti - Tenerifėje žymiai geresnis man :rolleyes: Perkant bilietus ir į Siam ir į Loro šiek tiek sutaupyti galima :ax:

Atsakyti
Gal kam pravers, merginos buvo įdėjusios tą pasiūlymą, kai burgeris nemokamai, perkant į abu parkus.
http://www.attractio...ark-twin-ticket

Aplankyt abu verta ax.gif , turėsit savo nuomonę biggrin.gif .

Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2016 12 21, 08:43)
Gal kam pravers, merginos buvo įdėjusios tą pasiūlymą, kai burgeris nemokamai, perkant į abu parkus.
http://www.attractio...ark-twin-ticket

Aplankyt abu verta  ax.gif , turėsit savo nuomonę  biggrin.gif .


4u.gif
ačiū
čia dar 4€ ir pigiau gaunasi

įdomu tik čia nebus kokia apgavystė?

Beje o tikrina ten vaikų amžių?
Galvojų gal mano 6-metis sueis už 5-metį?
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2016 12 21, 09:43)
Gal kam pravers, merginos buvo įdėjusios tą pasiūlymą, kai burgeris nemokamai, perkant į abu parkus.
http://www.attractio...ark-twin-ticket

Aplankyt abu verta  ax.gif , turėsit savo nuomonę  biggrin.gif .

O apie kokį transportą čia kalbama, kas per bilietai su transportu?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 12 21, 09:03)
O apie kokį transportą čia kalbama, kas  per bilietai su transportu?


iš vieno parko į kitą nuveža

"If 'With Transport' is selected, ONE round-trip journey between Siam Park and Loro Parque (or vice versa) is included. To use, you need to book your seats on the coach in advance by calling the number detailed on your ticket at least 24 hours before you wish to use the bus service. "

Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 12 21, 10:21)
iš vieno parko į kitą nuveža

"If 'With Transport' is selected, ONE round-trip journey between Siam Park and Loro Parque (or vice versa) is included. To use, you need to book your seats on the coach in advance by calling the number detailed on your ticket at least 24 hours before you wish to use the bus service. "

Bet tai per vieną dieną abu parkus reikia aplankyt? Man atrodo vien Loro parke visą dieną yra kas veikti. O Siamo parke irgi visą dieną galima būti nusipirkus bilieą per šį tinklalapį? Ar perkat bilietus jau nuvykus į Tenerifę ar iš anksto užsisakot?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 12 21, 09:38)
Bet tai per vieną dieną abu parkus reikia aplankyt? Man atrodo vien Loro parke visą dieną yra kas veikti. O Siamo parke irgi visą dieną galima būti nusipirkus bilieą per šį tinklalapį? Ar perkat bilietus jau nuvykus į Tenerifę ar iš anksto užsisakot?


man ir taip atrodo, kad visos dienos kiekvienam parkui reikia, jei nori neskubėt labai

bet gal pvz jei gyveni prie Siamo parko kitą dieną nuėjus su tuo bilietu tave nuveš į tą Loro parką, reiktų pasiaiškinti, jei aktualu

O pirkt manau galima ir iš anksto
Atsakyti
Vaikų amžiaus netikrina ax.gif . Kiek pasakysit tiek tiks biggrin.gif , na aišku, jei akivaizdžiai nesimato, gal tada užkliūtų biggrin.gif .

Ir įėjus Siam parke norisi daiktus pasidėti, tai mane papiktino, kad už spintelę ar tai 8 ar 10 eur paprašė, na bet grąžinus raktus - grąžino 5 eur biggrin.gif . Tai tada tiek to biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amrinasta: 21 gruodžio 2016 - 10:27
QUOTE(Amrinasta @ 2016 12 21, 10:25)
Vaikų amžiaus netikrina  ax.gif . Kiek pasakysit tiek tiks  biggrin.gif , na aišku, jei akivaizdžiai nesimato, gal tada užkliūtų  biggrin.gif .

Ir įėjus Siam parke norisi daiktus pasidėti, tai mane papiktino, kad už spintelę ar tai 8 ar 10 eur paprašė, na bet grąžinus raktus - grąžino 5 eur  biggrin.gif . Tai tada tiek to  biggrin.gif .


Akivaizdžiai tai tas mano vaikas ir ant 5 netraukia smile.gif

O dėl spintelės tai jo skaičiau, kad yra nuoma ir dar plius užstatas
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 12 21, 09:59)
man ir taip atrodo, kad visos dienos kiekvienam parkui reikia, jei nori neskubėt labai

bet gal pvz jei gyveni prie Siamo parko kitą dieną nuėjus su tuo bilietu tave nuveš į tą Loro parką, reiktų pasiaiškinti, jei aktualu

O pirkt manau galima ir iš anksto

Loro parke tai yra isdelioti gyvunu Show atitinkamais intervalais visai dienai.Jeigu pvz koks pingvinu vyksta pirmas kokia 10 am,tai kitas pvz uz valados ir per ta laika reikia praeiti isvingiuotais takeliais per ta parko gabala neskubant ir apziurinta.Taip kad cia visos dienos atrakcija.Zinoma galima viska ir apibegti kaip uzsiktiems,bet ar to reikia sumokejus nemazus pinigus.
Atsakyti
Mes būdami vietoje pirkome dvigubą bilietą iš Novaturo, tai į Loro parką vežė su gidu. Kaina 2 suaugę + 1 vaikas 5 metų gavosi 166 eur.
Į Loro parką paėmė iš viešbučo, nuvežė, gidas visur vežiojo, o vakare parvežė. Į Siamo parką su tuo dvigubu bilietu ėjome patys, nes jis buvo už 500 m nuo viešbučio.
Loro parkui neabejotinai reikalinga visa diena. Su gidu jame pamatėme absoliučiai visus šou ir paskui 2 val. vaikštinėjome laisvai po parką jau be gido. Kadangi parkas didelis ir klaidus, tai be gido tikrai nebūtume spėję tiek daug pamatyti ir tikrai nebūtume spėję į visus šou.
Siamo parke prabuvome pusę dienos, pračiuožėme visur po kelis kartus, gal tris kartus plaukėme upe, valgėme, deginomės, o paskui visiems nusibodo. Tiesa, mes Siame buvome pirmadienį, tai žmonių buvo labai mažai, nebuvo jokių eilių.
Pamatyti verta abu parkus.
Dar labai rekomenduoju Monkey park, kuris irgi yra Adecheje. Į jį nuvažiavom taksi už 6 eur. Ten galima glostyti ir maitinti beždžiones, driežus, vėžlius, jūros kiaulytes, lemūrus... Parkas mažas, bet praleidom 5 valandas, nes vaikams nerealiai patiko galimybė glostyti ir maitinti žvėrelius. Ir po šio parko Loro parkas, kur visi gyvūnai už grotų, kiek nuvylė(-
Dėl vaikų amžiaus - nei viename neklausė ir netikrino, nors maniškė atrodo kaip 6-iametė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juritar: 21 gruodžio 2016 - 17:34
QUOTE(Juritar @ 2016 12 21, 17:32)
Į Loro parką paėmė iš viešbučo, nuvežė, gidas visur vežiojo, o vakare parvežė. Į Siamo parką su tuo dvigubu bilietu ėjome patys, nes jis buvo už 500 m nuo viešbučio.
Loro parkui neabejotinai reikalinga visa diena. Su gidu jame pamatėme absoliučiai visus šou ir paskui 2 val. vaikštinėjome laisvai po parką jau be gido. Kadangi parkas didelis ir klaidus, tai be gido tikrai nebūtume spėję tiek daug pamatyti ir tikrai nebūtume spėję į visus šou.


Mano nuomone, Loro parkui gidas tikrai nereikalingas. Nusipirkus bilietus, įduoda lankstinuką su planeliu ir pasirodymų laikais. Be to pačiame parke yra informaciniai stendai. Parkas gal kiek klaidokas, dėl savo dydžio, tačiau nėra nerandamas. Be to po pasirodymo dažniausiai tenka eiti su minia, nes bent jau mums dalis pasirodymų sekė vienas po kito, todėl ta pati minia ėjo iš pasirodymo į pasirodymą.

Mes, suaugę, parke prabuvome 6 valandas. Ir ne kartą kalbėjome, kad jei jau mums, pagyvenusioms damoms, parkas tokį įspūdį palieka, tai ką kalbėti apie šeimas su vaikais.


Atsakyti